Şimdi Ara

Lenovo Miix 2 11.6'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cihazda usb 3.0 yok galiba?
  • O cihaz 3.0 olması lazım. Eofred onunla ilgili konu hazırlayacaktı bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

O cihaz 3.0 olması lazım. Eofred onunla ilgili konu hazırlayacaktı bekliyoruz

Sanırım o arkadaşın aldığı model Lenovo Miix 2 10".Benim dediğim 11 inç olan modeli.

Bu benimki

http://shop.lenovo.com/tr/tr/tablets/lenovo/miix-series/miix-2-11-inch/

Bu onun aldığı

http://shop.lenovo.com/tr/tr/tablets/lenovo/miix-series/miix-2-10-inch/

• evet bahsedilen cihazı gördüm. 11 inç olanında 3.0 var benim bildiğim. 10 inç olanda iyi olmuş. vakti zamanında acer w700 almıştım ilk 3.0 lı cihazımdı kopyalama hızlarını görünce artık 3.0 benim için büyük bür öncelik.
  • quote:

evet bahsedilen cihazı gördüm. 11 inç olanında 3.0 var benim bildiğim. 10 inç olanda iyi olmuş. vakti zamanında acer w700 almıştım ilk 3.0 lı cihazımdı kopyalama hızlarını görünce artık 3.0 benim için büyük bür öncelik.

yok hocam maalesef.saçmalıkta burda zaten.buyrun linki.linke tıklayıp teknik özellikler sekmesine bakarsanız 2 tane usb 2.0 olduğunu göreceksiniz.1729 tl ye cihaz sat ama usb 3.0 koyma??? ayrıca video ekledim.ordaki usb girişi de mavi değil :(

http://shop.lenovo.com/tr/tr/tablets/lenovo/miix-series/miix-2-11-inch/#tab-teknik_%C3%B6zellikler

• 1700 değil 1300 dese usb3 olmadığı için almam. böyle saçmalık olmaz.daha ne saçmalıklar var. bakalım windows9 şayet adam akıllı iş görmez ise sanırım artık başka mecralara kayacağım. Windows 9 ve Windows phone 9 benim için dönüm noktası
  • quote:

1700 değil 1300 dese usb3 olmadığı için almam. böyle saçmalık olmaz.daha ne saçmalıklar var. bakalım windows9 şayet adam akıllı iş görmez ise sanırım artık başka mecralara kayacağım. Windows 9 ve Windows phone 9 benim için dönüm noktası

Hocam bu adamlar yeminle gerizekalı.Böyle bir ürün çıkarıyorlar ama tanıtımını bile yapamıyorlar.Dock'da 2 adet usb 2.0 varmış ama usb 3.0 girişler tabletin üstündeymiş.Burdan bakabilirsiniz.Ayrıca usb 3.0 portundan şarj olabiliyormuş.Bu çok iyi işte.

http://www.teknoblog.com/lenovo-miix-2-11-inceleme-78058/

Miix 2 11’in yerleştirme istasyonunun her iki kenarında birer tane USB 2.0 portu bulunuyor. Geri kalan giriş ve çıkışlar tablet bölümünde yer alıyor. Sol kenarda yukarıdan aşağı doğru güç butonu, hoparlör, bir kapak arkasında gizlenmiş microSD ve microSIM kart yuvaları, microHDMI portu, 3.5 mm. kulaklık jakı ve USB 3.0 portu görülüyor. Karşı gelen kenarda da ses tuşları ve hoparlör bulunuyor. Sağda ve solda olmak üzere toplam iki hoparlör de tablet parçası üstünde bulunuyor ve bu hoparlörler de JBL destekli. Lenovo Miix 2 11″ USB 3.0 portu üzerinden şarj oluyor. Cihazın kutusundan USB kablosu ve seyahat şarj adaptörü çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 20 Eylül 2014; 21:39:44 >

• TEK WİNDOWS tek Windows diye yırtınıyorlar ama gel gör ki tek cihaz ile işi bitirmek çok çetrefilli

mesela bu tip cihazlara dock station gibi bir şey yapacaksın. ofise gidince takacaksın oraya hali hazırda ki bütün cihazlara bağlanmış olacak. ofis te normalde bir yazıcı olur monitör ve klavye Mouse olur. dock station da hazır bağlantılı olacak tablet kısmı alacan oraya oturtacan. oldumu sana masa üstü. klavye Mouse ile giriş yapacaksın monitör zaten ekranın yerine geçecek artık usb ile yazıcı tarayıcı harici disk ne varsa bağlanmış olacak. çıkarken alacan tablet kısmı oldumu sana tablet. dosya düzenlemen gerekiyorsa klavye ile yapacan yok gerekmiyorsa tablet olarak kullanacaksın. hatta aynı dock tan evinde de olacak tv ye bağlayacan medi player gibi kullanacaksın yada oyun vs yi tv de oynayacan. herkes te büyük ekran LCD tv var. hatta klavye kısmında ki hdd ile işyerinde ki docktaki hdd yi otomartik eşleyecek böylelikle çalışırken dosyaların hep el altında olacak. pil kısmında mutlaka pil olması lazım. cihazlar zaten 7 saati görüyor birde dock da olsa 14 saat.

şimdi aklıma gelen bunlar daha kimbilir neler yapılabilir. tek cihaz ile masaüstü pc/ notebook ve tablet işini çözmüş olacaksın.

• quote:

TEK WİNDOWS tek Windows diye yırtınıyorlar ama gel gör ki tek cihaz ile işi bitirmek çok çetrefilli

mesela bu tip cihazlara dock station gibi bir şey yapacaksın. ofise gidince takacaksın oraya hali hazırda ki bütün cihazlara bağlanmış olacak. ofis te normalde bir yazıcı olur monitör ve klavye Mouse olur. dock station da hazır bağlantılı olacak tablet kısmı alacan oraya oturtacan. oldumu sana masa üstü. klavye Mouse ile giriş yapacaksın monitör zaten ekranın yerine geçecek artık usb ile yazıcı tarayıcı harici disk ne varsa bağlanmış olacak. çıkarken alacan tablet kısmı oldumu sana tablet. dosya düzenlemen gerekiyorsa klavye ile yapacan yok gerekmiyorsa tablet olarak kullanacaksın. hatta aynı dock tan evinde de olacak tv ye bağlayacan medi player gibi kullanacaksın yada oyun vs yi tv de oynayacan. herkes te büyük ekran LCD tv var. hatta klavye kısmında ki hdd ile işyerinde ki docktaki hdd yi otomartik eşleyecek böylelikle çalışırken dosyaların hep el altında olacak. pil kısmında mutlaka pil olması lazım. cihazlar zaten 7 saati görüyor birde dock da olsa 14 saat.

şimdi aklıma gelen bunlar daha kimbilir neler yapılabilir. tek cihaz ile masaüstü pc/ notebook ve tablet işini çözmüş olacaksın.

Belkin'ın güzel bir dock'u var. Ekstra ekran çıkışı usb çıkışı vs. sağlıyor.
    Cihaz yanında gelen dock ona bağlanıp ofiste bırakılır.
    Oturtulunca da herşey bağlanmış olur.
    Harici monitör klavye mouse ile mis gibi kullanılır.
    Tabi bu aletl çok ciddi işler beklememek lazım.
    Ancak genel int. ve ofis kullanımı.

• link verebilirmisiniz dock için

zaten kimse bu cihazlardan oyun yada 3 d modelleme gücü beklemiyor. ofis ve mutlmedia olarak gayet yeterli. tablet oyunlarıda mükemmel çalışıyor. istenilse neler olurda Microsoft da sanki arayüzü başkası tasarlıyor programlamayı başkası tasarımı başkası yapıyor. muhtemelen başka başka insanlar yapıyorlardır da en azından koordine eden birileri olsa. ürünlerin potansiyeli çok ama herşey birbirinden çok kopuk
  • quote:

TEK WİNDOWS tek Windows diye yırtınıyorlar ama gel gör ki tek cihaz ile işi bitirmek çok çetrefilli

hocam zamanla o dediklerin çok rahat olacaktır.artık netbook ve notebooklar tarihe karışacaktır yavaş yavaş.bi ara netbook çılgınlığı vardı şimdi piyasada bile yoklar.pil ömrü benim için de ilk öncelik.yoğun kullanımda en az 2-3 günü çıkartacak cihazlar gelmeli.artık usb 3.0 standart olmalı.64gb ssd+ 500gb hdd alt sınır olmalı.ethernet girişi mutlaka olmalı.senin de dediğin gibi ofis için ethernet ve kablolu-kablolsuz yazıcı desteği şart.flaş disklere ve harici hddlere kablosuz bağlanmalar gelecektir mutlaka.zaten filmlerde işlemeye başladılar.o zamanda usb girişleri tarih olacaktır.

bu arada miix 2 aklıma yattı.özellikle usb 3.0 olması ve toplamda 3 tane usb girişi olması,ayrıca gps olması ve hatta sim kart girişi olması bu cihazı mükemmel kılıyor.1300-1500 tl bandına gelirse piyasayı siler bu cihaz.özellikle inceleme videosunu izleyin derim.

• quote:

link verebilirmisiniz dock için

zaten kimse bu cihazlardan oyun yada 3 d modelleme gücü beklemiyor. ofis ve mutlmedia olarak gayet yeterli. tablet oyunlarıda mükemmel çalışıyor. istenilse neler olurda Microsoft da sanki arayüzü başkası tasarlıyor programlamayı başkası tasarımı başkası yapıyor. muhtemelen başka başka insanlar yapıyorlardır da en azından koordine eden birileri olsa. ürünlerin potansiyeli çok ama herşey birbirinden çok kopuk

http://www.belkin.com/us/p/P-B2B044/
    Tablet modeli buymuş pardon:http://www.belkin.com/us/B2B043-Belkin/p/P-B2B043/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 21 Eylül 2014; 1:32:59 >

• bence piyasada artık iki tane marka var. biri lenovo diğeri asus. acer da var ama servisi çok çok kötü.

bu cihaz çok güzel fakat bence menteşeli olsaydı iyiydi. yatarak film izlerken durduğu açıyı ayarlayabilsek rahat rahat izlenir. bunun haricinde mükemmel bir cihaz. bakalım core m işlemciler ve Windows 9 ile çok daha iyi duruma gelecektir.

bu arada belkin in dock station ı çok güzelmiş. gerçi fiyat biraz tuzlu ama ofis de kullanacak biri olsam alırdım mutlaka. tam istediğim gibi bir ürün olmuş. dediğiniz gibi zamanla gelişeceklerdir fakat reklam hiç yok. ofis te bilgisayar kullanan insanlara bu yönler biraz anlatılsa ciddi satış patlaması yapar. konuyla alakadar olmama rağmen benim bile haberim yok. masaüstü notebook tablet tek cihazda 1700 seviyesi fiyat bence gayet makul. mağazalada da artık uygulamalar hem win 8 wp 8 için ortak oluyor. wp9 ile mobil kısmıda çözerlerse iki cihaz ile bütün ihtiyaç karşılanmış olur.

Windows 9 ile artık mağazadan yüklenen uygulamalar içinde nere kurulacaklarını seçebileceğiz. 32 cihaz 64 kart ile o sıkıntıda çözülecek inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 21 Eylül 2014; 2:00:49 >

• slmsoyle kullanıcısına yanıt
    Hocam örnek verdiğiniz cihaz da android var. Şuan ki hali ile android çok yetersiz.

Windows tablet varken ipad bile almak aklımın ucundan geçmez.

Dark cihaz iyi ama fiyat çok pahalı. Yurt dışından belkin çok daha iyi bir seçenek

• Paranız varsa surfaceden başkasu yalan valla.ipad mipad hikaye.

• film izlemek özel zevkim mümkünse t100 tarzı klavyeli yani menteşeli bir cihaz almayı düşünüyorum.
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    evet tablet modu android. Ama klavyede pil. Harici disk. Klavyede windows işletim sistemi olması. Ben çok beğeniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmsoyle kullanıcısına yanıt
    Çok beğeniyorsan Allah hayırlısıyla nasip etsin inşallah

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.