Şimdi Ara

Lenovo miix 2 10 | Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
12
Favori
21.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ancyraa

Arkadaslar bende 2 3 gündür dokunmatik ekran kilitleniyor. Tabletin Normal işlevi devam ediyor. Klavyeyi taktığımda tablet çalışıyor ama dokunmatik ekran işlemiyor. Kapatıp açtığımda düzeliyor, bazen giriş şifresini girerken bazende az kullandığımda kullanılmaz hale geliyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu?

Bugün yeniden kurulum denedik kaç kere. Her seferinde aynı sorun devam ediyor. Düzelmedi ne yaptıysak. Yabancı forumlarda bunun kronik bir sorun olduğu ve donanımsal olduğu belirtilmiş. Ptesi lenovo ile iletişime geçeceğim. Eğer bir çözüm üretemezlerse yasal iade süresini kaçırmamak için iade talebinde bulunacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    dfx gerçekten sesi ciddi birşekilde arttiriyo

şu sensörleri iptal etmeseydin orta ayarda bile artık gözümü alıyo ekranın parlaklığı ya

bu arada dfs sürekli uyarı veriyo hocam bunun kedi var mı elinde yada o uyarıyı iptal etme yolu

• birazdan ali express den ne bulduysam burda paylaşmam 3 5 ürün siprs geçcek bakalım ise yarar neler bulabiliyoruz beyler

• arkadaşlar kuzenime aldığımız ikinci cihazdan kuzenimin vazgeçmesi neticesinde(bunda biraz benimde etkim oldu bugün cihazı vatanda iiyice kullandım çok hoşuma gitti:)) ikinci cihaz bana kaldı kutusunu şu an açtım pek kozmetik bir şey göremedim hemen şarja taktım işallah ekranındada bir şey yoksa bende aranızdayım.Valla ekrandada bir sorun varsa sanalmarketime iade etmeyip servise yollayacağım vatanda teşhirdeki ürüne 1256 lira dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

birazdan ali express den ne bulduysam burda paylaşmam 3 5 ürün siprs geçcek bakalım ise yarar neler bulabiliyoruz beyler

bekliyoruz,

acil olanlar;

micro sd card
    kılıf
    ekran filmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

dfx gerçekten sesi ciddi birşekilde arttiriyo

şu sensörleri iptal etmeseydin orta ayarda bile artık gözümü alıyo ekranın parlaklığı ya

bu arada dfs sürekli uyarı veriyo hocam bunun kedi var mı elinde yada o uyarıyı iptal etme yolu

Kırmayayım seni

Bendekini verebilirim ama dikkatli kurman lazım, örneğin Rusça değil İngilizceyi seçmen gerek, ve arama motoru tercihi değiştirme ve ana sayfa tercihi değiştirme tiklerini kaldırman gerek :)

http://1drv.ms/1BLM2Vx

Ne alıyorsan iki tane seç ve göster bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliexpresden hafıza ürünleri kesinlikle tavsiye etmem,onu geçin.

Kılıfda doğru düzgün birşey bulamadım ben,olanlarda sadece tablet kısmı için klavye ile beraber kullanabileceğimiz bir kılıf yok.

Ekran filmide 2-3 gün önce ben bu satıcıdan siparişi verdim 5 tanesi 8 dolar,1-2 tane satanlardada free shipping değil bu yüzden bu bana uygun geldi.

http://www.aliexpress.com/item/5pcs-Customize-CLEAR-Screen-Protector-for-Lenovo-Miix2-10-inch-Tablet-No-Retail-Package-Full-Screen/1661515706.html

• Böyle bir kılıf var
    fiyatı da uygun gibi 8 Dolar
    Ne dersiniz?

http://tr.aliexpress.com/item/Lenovo-MIIX2-10-Smart-Cover-Leather-Case-Folio-Stand-For-Lenovo-MIIX-2-10-1-Tablet/1854730387.html

Smart Case bu arada

•  Lenovo miix 2 10 | Ana Konu

Lenovo miix 2 10 | Ana Konu

Toplu isteyelim arkadaşlar fiyatı çok çok uygun 5 Dolar kargo ücreti normalde.

Şehir şehir isteyelim Ankara'da olanlar İstanbul'da olanlar gibi.

Ankara'da ben ve @ancyraa var, başka var mı?

• catik kullanıcısına yanıt
    orjinali çok hoş bu kılıfında sanırım bu orjinal değil üstte orjinal resimleri vermiş alttakile kendi ürünlerinin resimleri
    Senin gösterdiklerin taşıma çantaları bize kullanırken zarar vermeyecek bir şey lazım bence... Çünkü genelde zararlar elde taşırken meydana gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

arkadaşlar kuzenime aldığımız ikinci cihazdan kuzenimin vazgeçmesi neticesinde(bunda biraz benimde etkim oldu bugün cihazı vatanda iiyice kullandım çok hoşuma gitti:)) ikinci cihaz bana kaldı kutusunu şu an açtım pek kozmetik bir şey göremedim hemen şarja taktım işallah ekranındada bir şey yoksa bende aranızdayım.Valla ekrandada bir sorun varsa sanalmarketime iade etmeyip servise yollayacağım vatanda teşhirdeki ürüne 1256 lira dediler.

evet arkadaşlar bahtsız bedevilikte zirve yapmış bir insan olduğum için bu makinenin ekranındada 4 tane ölü piksel çıktı.bir değil iki değil 4 tane ya.bu alet bana nasip olmayacak sanırım.
  • O kadar güncelledik 426 mb lık yeni güncelleme geldi.

şahsen klavyesiz taşımayacağım için gerek görmüyorum bu kılıfa. Ayrıca sadece karbon tarzı sticker bulabilirsek yeterlidir diye düşünüyorum. 11" çanta var bende güzel de sığıyor. Elde taşırken düşmede az da olsa koruyacak birşeyler arıyorum.
  • 32 gb, bu nasıl?

http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=fthfzsan32gmcand48&categoryId=60003724

• Tablet icin hdmi kablo alan oldumu arkadaslar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.