Şimdi Ara

Lenovo miix 2 10 | Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
12
Favori
21.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazonda satılan kılıfın içi bu şekil arkadaşlar..

Eğer 1 tane alınırsa 47 dolar, 2 adet alınırsa 81 dolar oluyor, 3 tane alınırsa gümrük vergiside giriyor işin içine bir esprisi kalmıyor.Yani maksimum 2 tane almak lazım biraz fiyat avantajı yakalayabilmek için..

Lenovo miix 2 10 | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonay -- 7 Ocak 2015; 3:15:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Amazonda satılan kılıfın içi bu şekil arkadaşlar..

Daha Detaylı resim inceleme bulabilsek iyi olur aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde şöyle full body carbon fiber kaplama var,gerçi Türkiye ye gönderim yok diyor ama sepete ekleyip ödemeye gelince uyarı vermiyor.Daha önce amazonun Türkiye ye yollamadığı ürünlerde ödeme ekranına gelemiyordunuz,uyarı veriyordu bu ürün ülkenize gönderilmez diye.Gerçi kargo dahil 59 dolara geliyor.

http://www.amazon.com/gp/product/B00JUA8Q9S/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A127GCSIQ9QZ6G

Birde aynı carbon kaplamanın sadece tablet olan kısmı için olanıda var,oda kargo dahil 36 dolara geliyor eğer gönderirlerse..

http://www.amazon.com/gp/product/B00HRADBIY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A127GCSIQ9QZ6G

Buda bu üreticinin resmi sayfası,carbon kaplamaların çeşitleri var..

http://www.skinomi.com/lenovomiix2101.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonay -- 7 Ocak 2015; 3:41:19 >

• bence @eofdred arkadaşımız haklı bende 11" taşıma çantası vardı ve cihazı ona koydum evde. Çok da kullanılabilir oldu. Eğer alacaksam carbon kaplama alabilirim ve ekran jelatini tabii ki..

Çanta ayarlayabiliyorsanız ayarlayın bence, o kadar masraf etmeyelim.
  • Kaç saatte şarz oluyor alet

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Kaç saatte şarz oluyor alet

2,5 saatte full oldu benim.
  • quote:

bekurcalıyorsam 4 saatı gecıyor sarj suresı

bu arada belyer benım

C 30\47 seklınde sızde nasıl gorunuyo yanı 47 gb ın 30 gb bos gorunuyor

ve bılg hıc bır sey atmadım sadece guncelleme yapılmıs halı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

2,5 saatte full oldu benim.

Nasil 2.5 saatte oldu hocam imkani yok? 2.600 mah pili olan telefonum 2A sarj cihaziyla 2 saatte sarj oluyor. Bizim tabletin sarj basligi cikisi 1.5A yaziyor. Saatte yanlisiniz var. Benim tablette 3,5 saati biraz gectikten sonra % 100 sarj oluyor. % 6 dusuk pil kaldi uyari vermeden sarja takmiyorum yalniz ben? Siz yuzde kacta takiyorsunuz bilmiyorum zaten 2 kez sarj ettim daha :) bu arada konuyu acan arkadasla iletisime gectim kendisinin artik tablete sahip olmadigini ogrendim. Yani konu olu konu arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

quote:

bekurcalıyorsam 4 saatı gecıyor sarj suresı

bu arada belyer benım

C 30\47 seklınde sızde nasıl gorunuyo yanı 47 gb ın 30 gb bos gorunuyor

ve bılg hıc bır sey atmadım sadece guncelleme yapılmıs halı

Bende de durum ayni. Suan win 8.1 kurulu 47gb toplam alan 28gb kullanilabilir diyor. 2gb kadar sarki dosyami attim sadece. 17gb lik alan recovery icin ise inanilmaz gereksiZ. 17gb recovery mi olur ya

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    hocam %20 idi galiba tam bakmadım. 2,5 saatte doldu. Akşam kullanacağım, yarın duruma bakar yazarım yine.

Yeni konu mu açsak ne yapsak
  • quote:

bence @eofdred arkadaşımız haklı bende 11" taşıma çantası vardı ve cihazı ona koydum evde. Çok da kullanılabilir oldu. Eğer alacaksam carbon kaplama alabilirim ve ekran jelatini tabii ki..

Çanta ayarlayabiliyorsanız ayarlayın bence, o kadar masraf etmeyelim.

klavyeli miix gibi bir tableti geçtim ben 12" lik samsung tableti bile kılıfla kullanırken rahat edemiyorum taşımaya zaten faydası yok, sadece stand olsun diye taşıyorum öyle ki kılıf ile de çantaya koyuyorum. miix de stand sıkıntısı yok klavyeye takıyorsun istediğin gibi. ki köşelerden düzgün koruyacak bir kılıf olduğunda o manyetik bağlantı noktası ne olacak, biraz ayağ bağı olur kılıf böyle bir alette. güzel küçük yastıklı falan çantalar var 12" ve altı cihazlar için. kılıf fiyatına alıp üstelik farklı şeylerde taşıyabilirsiniz bir yandan

• eofdred E kullanıcısına yanıt
    ben bu cihaz için şimdilik sadece ekran filmi ve bulursam carbon fiber kaplama düşünüyorum. Başta türlü kılıf ihtiyacım kalmadı.

Ufak bir de mause um var canavar gibi kullanıyorum maşallah.

Isınması biraz rahatsız ediyor ama yapacak birşey yok. Şimdi firmalar ile uğraşamam. Geri iade de edemem çünkü evde başka bilgisayarım yok
  • Ekran filmi yurtiçinden bulabilen varmı,aliexpresde var ama gelmesi en az 25-30 gün sürer.
  • evet beyler bende kılıfdsn vacgectım
    evde 10 ınc bılgısayarım ıcın cantam var tzm oldu hatta az buyuk bıle geldı canta mause sarzı tam alıyor

arkadasın dedgı gıbı elran cam fılmı ve kaplms alabılırım bende ıkısını 40_50 tl halletmıs oluruz
  • akonay kullanıcısına yanıt
    bende baktım ama maalesef bulamadım, ya amazondan alacağız ya da aliexpress den
  • quote:

bende baktım ama maalesef bulamadım, ya amazondan alacağız ya da aliexpress den

amazonda 3 dolarlık ekran koruyucuya 15 dolar kargo bedeli ekleniyor,mecbur aliexpresden alacaz ama ondada süre sıkıntı..
    24.11 de aldy?ym bir ürün daha yeni bugün geldi :) olsun gelsin de.. Biz bir tane seçelim ve alalym.
  • 16 Aralık ta 3 farklı satıcıdan sipariş vermiştim,1 tanesi anormal şekilde 3 Ocak ta geldi,diğer ikisi daha ptt kayıtlarına girmedi bile.

Bu arada ben ekran koruyucu için sipariş verdim bir satıcıdan,bizim tablet için ekran koruyucusu satıp çok satışı olan bir satıcı bulamadım ben.

5 tane ekran koruyucu 8 dolar..

http://www.aliexpress.com/item/5pcs-Customize-CLEAR-Screen-Protector-for-Lenovo-Miix2-10-inch-Tablet-No-Retail-Package-Full-Screen/1661515706.html

5 adet ekran koruyucu da fazla ya hocam :)

10v ınc canta guzel oldu tabı bıraz kaba geldi bu zarıf cıhaza

acılen carbon fıber kaplama alsak da cızdırmesek cıhazı

bulabılen olursa burdan paylassın beyler
    yukarda paylasıldı ama urunden fazla tutuyo kargosu
  • kılıfa gerek yok da ekran koruyucusunu hayrına kabul edebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 8 Ocak 2015; 13:21:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.