Şimdi Ara

Lenovo miix 2 10 | Ana Konu (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
12
Favori
21.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorum şu harici bataryadan şarz edilebiliyormusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalmarketimin elinde cihazdan olmadığı için urunu degistiremiyorum.
    yerine baska urun alabilirsiniz dediler ama 550ye sattıgım asus t100 bile 1000lirayı gecmıs.fiyatlar ucmus.
    acele işe şeytan karısır derler ya nerden sattım asus u ve bunu aldım lanet olsun.
    neyse para iadesi alırsam ikinci el t100 kovalıycam artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tablet 4. kere arıza verdi. Yine kronik sorunlardan olan sesin az çıkması. Şimdi tamire göndersem, değişim diyecekler. Değiştirseler, sanalmarketimde yok cihaz. En iyisi biraz daha kullanıp sonradan göndermek servise....
  • Ancyraa kullanıcısına yanıt
    bana para iadesi yapariz dediler iade faturasiyla. ya da siteden bir sey alabilirsiniz dediler ama her sey cok pahalilasmis.asus t100 bile cok pahalilasmis.. bu arada lenovo bozuk urunu göndermedi bana. kagit gönderdiler sadece.

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Siteden alacak bişey yokki. Fiyatlar ateş pahası. Gittiği kadar kullanır öle iade ederim artık.
  • Ancyraa kullanıcısına yanıt
    bir de lenovo iade kagidina doa'dır diye yazmislar.site yazmamisti satarken.

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Benim 3. cihaz bu. Diğer ikisi de değişime giderken eski cihazla birlikte evrak geldi. Kapalı olduğu için ne yazdığını göremedim.
  • Güncellemeleri kapatmıştım (denetle ama yükleme ve kurma konusundaki kararı bana birak i secmistim) çok da internete girmiyodum ama geçen internette birşeyler oldu önce klavye gitti sonra PC yi kapattım şimdi açılmıyor sarja takıyorum Işığı falan yanmiyor ne yapmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

Güncellemeleri kapatmıştım (denetle ama yükleme ve kurma konusundaki kararı bana birak i secmistim) çok da internete girmiyodum ama geçen internette birşeyler oldu önce klavye gitti sonra PC yi kapattım şimdi açılmıyor sarja takıyorum Işığı falan yanmiyor ne yapmam lazım

sağdaki power tuşu ve soldaki + tuşuna beraber bas, uzunca bir süre, açılır, panik yapma,

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    Sabah denemiştim ama ne kadar uzun bi 10-15 sn basıyım en iyisi eyv

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    3 gun bekle kendi kendine bataryası bitiriyo resetliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada benim urun geri geldi.ufak tefek sorunlariyla kulanicaz artik..almak isteyene 800 tl ye faturasi dahil verebilirim.yaninda kilif arti 5 adet ekran korumasi ile birlikte..android kaliteli bir tabletle takas yapabilirim.windows tablet benim harcim degilmis anladim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler benımkınde halen sorun cıkmadı masallahıo var

tek sorunum ekran kucuk gelıyor

belkı ıler de satıp 13.3 yada 14 ınc bır dız ustu almam gerekır
  • para iadesi aldım nexus 10a gectim 230 tl de cepte kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekmelburak

http://www.n11.com/lenovo-miix-10-59-391123-z2760-2gb-64gb-101-windows-8-P59086547?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&utm_content=102_210_3074&utm_term=

arkadaşlar linkdeki ürün miix 2 mi yoksa 1 mi. eğer miix 2 değilse aradaki fark nedir.

mii x 2 değil, farkı klavyesi yok, çözünürlük düşük vs, alınmaz, sakın...

• beyler 2 1 saoundbar aldım telefondan bluuetoothdsn sesı cok rahat aktarabıldım

ama bılgısayrdan yapamdım

sozlerde bluuetoothlu bır ses cıhazına aktarmayı yapabıldınızmı

bılgısı oln varmı
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık olarak 10 aydır kullandığım Miix 2 8" tabletim bu akşamdan beridir açılmıyor. Windows 10 ön izleme sürümü kullanıyorum. Yeni versiyonu çıkınca Update ettim. Windows yüklenirken cihazı açık bırakıp geç olduğu için yattım. Bu akşam eve geldiğimde cihazı şarja taktım ancak açamadım. Şarj ışığı yanıyor ama bir türlü açılmıyor. Reset veya hard reset dahi atamıyorum. Ekrandaki Windows logo dokunmatik tuşu çalışıyor. Dokunduğumda titreşim tepkisi veriyor. Fakat ne denesem ekrana her hangi bir görüntü getiremedim. Bu sorun hakkında yardım bekliyorum. Daha önce bu ve benzeri sorun yaşayan arkadaşlardan rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorceress -- 19 Haziran 2015; 0:52:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık olarak 10 aydır kullandığım Miix 2 8" tabletim bu akşamdan beridir açılmıyor. Windows 10 ön izleme sürümü kullanıyorum. Yeni versiyonu çıkınca Update ettim. Windows yüklenirken cihazı açık bırakıp geç olduğu için yattım. Bu akşam eve geldiğimde cihazı şarja taktım ancak açamadım. Şarj ışığı yanıyor ama bir türlü açılmıyor. Reset veya hard reset dahi atamıyorum. Ekrandaki Windows logo dokunmatik tuşu çalışıyor. Dokunduğumda titreşim tepkisi veriyor. Fakat ne denesem ekrana her hangi bir görüntü getiremedim. Bu sorun hakkında yardım bekliyorum. Daha önce bu ve benzeri sorun yaşayan arkadaşlardan rica ederim.

Kapatma tuşuna 30 sn kadar bas, şarjna takılı olmasın, eğer doğru kapandı ise windows tuşuna basınca titreşim gelmeyecek, devamında 10 sn güç tuşuna basarsan lenovo logosunu görürsün.

• Yazdıklarını daha önce denemiştim. Maalesef sonuç negatif. Belkide tabletin ekranı öldü diye düşünmeye başlamalıyım. En iyisi garantiye yollamak galiba.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.