Şimdi Ara

Lenovo miix 2 10 | Ana Konu (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
12
Favori
21.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Theologist

Bu özelliği keşf ettiniz mi? Çok eğlenceli ve kullanışlı, ekranı kirletmeye bile gerek yok, uzaktan elinizle temas bile etmeden müzikleri veya resimleri değiştirebiliyor, sesi arttırabiliyor müzikleri durdurabiliyorsunuz.

Video çektim.

Bunun detaylarını belirtseniz. Nasıl ayar yapılıyor hangi programı kullanıyorsunuz yöntemleri nasıl oluyor. Rica etsem biraz detaylı bilgi verirmisiniz.

• sol hoparlörden sonra sag da cizirdamaya basladi.. hem de baya. kulakliksiz kullanilamaz hale geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smrt_Sistem

quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Bu özelliği keşf ettiniz mi? Çok eğlenceli ve kullanışlı, ekranı kirletmeye bile gerek yok, uzaktan elinizle temas bile etmeden müzikleri veya resimleri değiştirebiliyor, sesi arttırabiliyor müzikleri durdurabiliyorsunuz.

Video çektim.

Bunun detaylarını belirtseniz. Nasıl ayar yapılıyor hangi programı kullanıyorsunuz yöntemleri nasıl oluyor. Rica etsem biraz detaylı bilgi verirmisiniz.

Motion control diye içinde program var, resimleri değiştirirken falan da mükemmel oluyor. Onu açmanız veya bilgisayar açılırken açıl komutu vermeniz yeterli. 5 metreden bile algılıyor.

Not: ağzınızla sus işareti yapıyorsunuz sesi kesiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 26 Mart 2015; 21:01:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu cihaz micro usb'den şarj ediyormu? Micro usbden prize takıyorum takılı dolmuyor yazıyor. Ama orijinal şarj cihazını taktığımda prize takılı doluyor yazıyor.
  • Smrt_Sistem kullanıcısına yanıt
    Oluyor..iyide aletten baglanirken dns ayar degisikligi yapamiyorum.yapabilen anlatacak varmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihaz 128 gb sd kart destekler mi bilgisi olan veya kullanan varmı 64gb desteklediği biliyorum ama 128 gb destekliyor mu acaba

• http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-miix2-intel-core-i5-4202y-16ghz-4gb-128gb-ssd-116-int-touch-cam-win81.html

Bir süredir bu tip bir ikisi bir arada cihaz arıyorum.
    Linkte i5 işlemcili 11,6 inç olan cihaz mevcut ve 1600 lira.
    Öneriniz nedir arkadaşlar? Araştırana kadar stok sorunu yaşarım ve bulamam belki, çünkü daha önce başıma geldi bu tip bir şanssızlık.
    Nasıl bir cihaz araştırayım dedim, tamam alayım dediğimde stok bitmişti.
  • Cihazi aldim butun gece inceledim. Tam boy usb, 11,6 fhd ekran super ama, klavyedeki temassizlik beni verem etti. Acer, asus gibi daha guclu bir mentese, kilit gibi bir mrkanizma kullansalarmis keske.
    Bu fiyata i5 ve ssd li tableti birakin normal laptop yok ama ben sirf klavyeli tablet ve guclu donanim icin aldim.
    Pireye kizip yorgan yakmak olacak belki ama, sanirim fikrim kolay degismeyecek. Pazartesi cayma hakkimi isteyim urun iadesi talep edecegim.
    Ne dersiniz, kalsin mi cihaz?

• Bu ürünler sabıkalı. Yakinda dokunmatik çalışmama durumu da cikabilir. Ben 10" olanını iade etmiştim. Siz bilirsiniz tabiiki

• Cihaz eger klavyeye bagli degilse ciddi manada cok cok az ses cikiyor bende. Buna benzer sorunla karsilasip cozen var mi ?

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu aynı sorun. Tek çare Servise göndermek.

• Ancyraa kullanıcısına yanıt
    Zaten klavyeye oturtunca bi temazsizlik ve bazen resetleme problemi de var. Yakinda yollarim servise

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Benim alette an itibariyle öldū nasil iade ettiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Benim alette an itibariyle öldū nasil iade ettiniz?

Once telefonla meseleyi anlattım.isterseniz aldiralim isterseniz Getirin bakalım dediler. Goturdum mecidiyeköy servise ertesi gun gelin alın dediler. Gittim kutuyu muhurlemisler. Icine de iade formunu koymuslar. Aldiginiz yere gönderin dediler. Gonderdim 2 gün sonra paramı karta geri yüklediler.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Farkli sehirde oldugum icin once bi mcdykoyu ariyim bakalim nasil islicek prosedur.

• 20 gunde parcayı tedarik edemediler ben de telefonla degisim talebinde bulundum.
    Bundan sonra surec nasıl oluyor. Aldıgım firmayı benim mi aramam gerekecek?
    Tecrubeli birieri var mı değişim veya iade konusunda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11,6 inç ekran, i5 işlemcili olanı vatanbilgisayar' a cayma hakkımı kullanarak geri gönderdim ve hiç sorunsuz şekilde iade aldılar.
    Klavyesi ayrılabilir tablet mantığı güzel de bu modelde malesef olmadı.

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Değişim talebiniz onaylanırsa Size tableti geri gönderiyorlar. Kapalı kutu şeklinde üzerinde iade ve değişim Formu ile. Aldığınız yer ile Siz irtibata geçerek ister iade ister değişim istediğinizi belirtiyorsunuz. Tableti aldığınız yere gönderip sonuç alıyorsunuz.

• Ancyraa kullanıcısına yanıt
    onaylanmis ama faturayı kaybettim kabul eder mi sanalmarketim acaba? faturanin fotokopisini atmistim kutuya gecerli olur mu acaba?

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz sanırım. Faturanın bir nüshası onlarda da sonuçta. Servis Raporu da var.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.