Şimdi Ara

Lenovo miix 2 10 | Ana Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
12
Favori
21.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dokunmatik ekran arızasından dolayı tabletim şu anda serviste. Değişim talep ettim ama bakalım ne olacak.

Lenovo Bölge Onarım Merkezimize göndermiş olduğunuz kayıt numarası 2*****, seri numarası ******** olan ürününüzün onarımı devam etmektedir.

Durum sorguladığımda bu şekilde bilgi alıyorum. Muhtemelen tamir edip gönderecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz servise mi gönderdiniz. sanalmarketimden mi almıştınız? ve ekranda benimle aynı sorun mu vardı?

• Servise gönderdim. Sanalmarketimden almıştım. Çok beğendiğim için iade etmedim. Benim ekranda donma oluyordu. Dokunmatik kilitleniyordu. Sizinle aynı durumu yaşayan bir arkadaş vardı. Ilk sayfalarda yazmıştı. Ama diğer konudaydi. Satış konusunda.

• Bir arkadaştada ilk açtığında ekranda sarı leke sorunu vardı ama sonra düzeldiğini söylemişti,yanlış hatırlamıyorsam @ender arkadaştı.Çağıralım bakalım..
  • teşekkür ederim.bi o konuyu inceliyim.

• EVET BEYLER BENDE ACTIHIM DA hafıf sarı leke gordum sanırım

ama var hıc bır sorunu yok tek sorunu ekran halen kucuk gelıyor bana

bıde bana sureklı guncelleme gelıyo daha yenı 40 mb daha geldı

bu hızla gıderse cıhazın 64 gb hafızası win 8 ve guncellemerı ıle dolacak :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Bir arkadaştada ilk açtığında ekranda sarı leke sorunu vardı ama sonra düzeldiğini söylemişti,yanlış hatırlamıyorsam @ender arkadaştı.Çağıralım bakalım..

sarı leke sorunu tekrar ortaya cıkmıştı ve cihazi iade etmiştim... cihaz bende yok
  • Arkadaşlar bu bilgisayarı programlama yapmak ve çalışmak için almak istiyorum ;
    1-Ubuntu kurabilen var mı ? Touch desteği var mı ubuntunu?
    2-Daha büyük hafıza kartı mümkün müdür?
  • Acaba bu sanalmarkette 700tl ye sayılanlar refurbished miydi

• ana konuyu bulduk bakalım.
    beyler sunu soracagım
    sürekli cep telefonun (sony neo v) sarj aletiyle sarj etsem sıkıntı olur mu?
    adaptör kalabalıgı hosuma gitmiyor da..
  • trace- kullanıcısına yanıt
    64 gb takılı bende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıf buldum arkadaşlar Sony marka. Çok iyi oturdu. Normalde 57₺ ama Media Markt'tan 7₺ ye kaptım :)
     Lenovo miix 2 10 | Ana Konu Lenovo miix 2 10 | Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Kılıf buldum arkadaşlar Sony marka. Çok iyi oturdu. Normalde 57₺ ama Media Markt'tan 7₺ ye kaptım :)

bu kılıf tam uyuyor yani..şimdi arayıp bulmak lazım..

• quote:

Kılıf buldum arkadaşlar Sony marka. Çok iyi oturdu. Normalde 57₺ ama Media Markt'tan 7₺ ye kaptım :)

hocam link var mı?

• quote:

aynen ya ınternetten alınabılıyorsa hemen alırdım

• digiturkplay in ne uygulamasında ne de sitesinde yayınlar full ekran olmuyor altta ve ustte sıyah bosluklar kalıyor asus t100 e gore memnun olmadıgım bu var duzelebilir mi bu sorun?

bir de anaekrana dönme tusu altta değil de solda olsaydı keske alısamadım o tusa..

• eofdred E kullanıcısına yanıt
    cihazda autocad amaçlı kullanmak için alıcam birde microsoft office uygulamarı ve haliyel outlook autocad kurdunuz mu hiç ? kaldırabilecek bir cihaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem213

cihazda autocad amaçlı kullanmak için alıcam birde microsoft office uygulamarı ve haliyel outlook autocad kurdunuz mu hiç ? kaldırabilecek bir cihaz mı ?

Malesef denemedim ama google sketch i denedim çalışıyordu

• http://www.n11.com/trust-116-netbook-tablet-ipad-cantasi-siyah-17828-P16915659

bunu aldım ben

• Cihazı alıp kullanmakta olan arkadaşlar yeni alacak olan birine almayı önerir misiniz? Bir daha alacak olsanız yine de alır mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.