Şimdi Ara

Lenovo miix 2 10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Lenovo miix 2 10

Vatanda 1200 liraya görünce dün aldım henüz kargoya verilmedi,
    daha parlak 1920x1200 ekranı ile kaliteli materyali ile ve çok daha kullanışlı klavyesi ile bence çok güzel bir asus t100 alternatifi bu. eğer 100-200 lira ekstradan ödemek isterseniz parasının hakkını vereceğini düşünüyorum

her tablette olan özellikleri saymıyorum farklılıklarını sayacağım,
    tabletin menteşesi yok manyetik olarak kilitleniyor klavye ile, 3 pozisyon var, kapalı, laptop modu ve tesr tarafta kahvaltı modu dediğim mod, bu modda JBL hoparlörlerde size dönük oluyor
    klavyesinde fonksiyon tuşları yok dolayısı (fn tuşu ve normal sayılarla beraber basıldığında kullanılıyor) ile tuşları çok daha büyük, lenovo klavye işi iyi kıvırır zaten
    ekranın yüksekliği t100 gibi basık değil 16:9 yerine 16:10 oranında bir ekran, dikey kullanımda da çok kullanışlı olur bu orandaki tabletler, özellikle çizgi roman, kitap okuması için birebirdir
    tabletin kendi şarj girişi var özel ama kullananlar üzerindeki micro usb den de şarj olduğunu söyledi çok güzel bir şey bu
    ha bu arada arka tarafında kamera var (fiyattan kısmak için kamerayı kaldıran üreticiler yüzünden bunu yazmak zorunda kalmamız ne acı)

tableti merak eden ilgisini çeken olursa tablet elime geçtiğinde video bile çekebilirim, 1200 liraya gayet güzel bir seçenek olarak göründü bana bu konudaki düşüncelerinizide paylaşabilirsiniz

• Hayırlı olsun kardeş. İyi fiyat. Aynı fiyat olunca t200 den daha iyi bir cihaz. Menteşeli tasarımlar daha kullanışlı. Yatarak filim izlerken ekranı istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz. Lenoco bu piyasadaki en iyi marka bence

Bu arada tablet eline geçince haber ver iyi bir inceleme bekliyorum senden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 13 Eylül 2014; 2:37:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de ilgimi çeken bir cihaz.
    Core M işlemcili cihazları beklemez isem sanırım bundan alacağım.
    Yorumlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Benim de ilgimi çeken bir cihaz.

core m işlemciler core işlemcili tabletlerin yerini alacak yeni kapıyı 2000tl de açman gerekecek diye tahmin ediyorum :D zaten intel tabletlerin %90 ı türkiyeye gelmiyor bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Hayırlı olsun kardeş. İyi fiyat. Aynı fiyat olunca t200 den daha iyi bir cihaz. Menteşeli tasarımlar daha kullanışlı. Yatarak filim izlerken ekranı istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz. Lenoco bu piyasadaki en iyi marka bence

Bu arada tablet eline geçince haber ver iyi bir inceleme bekliyorum senden

eski tabletim w510, muhtemelen ayrılabilen klavye-tablet form faktöründeki en kaliteli menteşe ondadır, ve evet menteşe daha iyi, ama şunuda söyleyim, arası çok açık değil, mıknatısında bazı yönleri oldukça hoşuma gitti. alet bugün geçti elime bir iki gün olgunlaşsın elimde inceleme yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eofdred

quote:

Benim de ilgimi çeken bir cihaz.

core m işlemciler core işlemcili tabletlerin yerini alacak yeni kapıyı 2000tl de açman gerekecek diye tahmin ediyorum :D zaten intel tabletlerin %90 ı türkiyeye gelmiyor bile

Bana sanki 1500 liralara güzel şeyler alınabilir olacak gibi geliyor ama kısmet bakalım.

Aslında bu alet 3740 yerine 3775 ile gelse çok tatlı olacakmış.

• güzel güzel hayırlı olsun
  • Bugün Vatan'a gittim ve tesadüfen bu modeli gördüm. Kısaca biraz baktım.
    Metro arayüzünde takılmalar gördüm. Bu belki de o alette Windows etkinleştirilmediği için vardı bilemem.
    Ancak arayüz 8" model gibi akıcı değildi.

Onun dışında malzeme kalitesi boyutlar ve ağırlık hoşuma gitti.

Ekran da epeyce kaliteli görünüyordu.

Klavyeyi iyi buldum, tuşlar biraz ufak ama alışılmaz birşey değil.
    Touchpad ise Mac kullanan biri olarak tatmin etmedi.
    Multitouch vs. yok hadi anladık ama düşük hassasiyet pek hoş değil.
    Gerçi bu durumu harici mouse ve dokunmatik ekran kurtarıyor.

Velhasıl o takılma yoksa ki sanmıyorum normal cihazda olsun, iyi bir cihaz olmuş. Core M ile gelmese bile sempatimi kazandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bugün Vatan'a gittim ve tesadüfen bu modeli gördüm. Kısaca biraz baktım.
    Metro arayüzünde takılmalar gördüm. Bu belki de o alette Windows etkinleştirilmediği için vardı bilemem.
    Ancak arayüz 8" model gibi akıcı değildi.

Onun dışında malzeme kalitesi boyutlar ve ağırlık hoşuma gitti.

Ekran da epeyce kaliteli görünüyordu.

Klavyeyi iyi buldum, tuşlar biraz ufak ama alışılmaz birşey değil.
    Touchpad ise Mac kullanan biri olarak tatmin etmedi.
    Multitouch vs. yok hadi anladık ama düşük hassasiyet pek hoş değil.
    Gerçi bu durumu harici mouse ve dokunmatik ekran kurtarıyor.

Velhasıl o takılma yoksa ki sanmıyorum normal cihazda olsun, iyi bir cihaz olmuş. Core M ile gelmese bile sempatimi kazandı.

baya kusurlu bir aleti koymuşlar oraya muhtemelen. hem takılma vs görmedim hemde touch pad in aşırı hassas olmasından şikayetçiyim kapatmak zorunda kalıyorum

bu arada tuşlar masaüstü klavye tuşları kadar büyük ölçebilirsiniz, hatta benim kullandığım klavyeden daha bile büyükler,

• ürünün klavye dock ile gönderileceğine emin misiniz. bence sorsaydınız, herhangi bir ibare göremedim sayfada
  • quote:

Orijinalden alıntı: wander_

ürünün klavye dock ile gönderileceğine emin misiniz. bence sorsaydınız, herhangi bir ibare göremedim sayfada

docksuz üretilmiyormuş hocam bu alet, eğer dock çıkmasa iade edilir zaten 15 gün cayma hakkı var internet alışverişlerinde malum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Şunun fiyatı 1729 tl.eğer 1500 civarına gelirse alıcam.

http://shop.lenovo.com/tr/tr/tablets/lenovo/miix-series/miix-2-11-inch/#tab-teknik_%C3%B6zellikler

Core M tabletler gelince ucuzlayacaktır.
    Ben ağırlığını ve pil ömrünü beğenmedim bu aletin 800 gr. docksuz ağırlık var. Pil ömrü de 6 saat wifi denmiş.
    10" model 580 gr. O konuda daha avantajlı. Pil ömrü için de wifi 8 saat görünüyor.

• Hayırlı olsun cihazın.
  • Benim acer w510 gelene kadar bekleyecektim ama tamir etmeden yollamış servis... geri gitti artık hafta sonuna kadar detaylı bir inceleme yazarım w510 ile karşılaştırma yapamayacağım fotoğraf olarak

• Merhaba,

Eğer ki Mümkünse Detaylı incelemenin içine , Televizyona bağlayıp 1080P deki HD film performansı ve Media Performansından da bahseder misin. Bende alacağım fakat benim için kritik bir konu Hem tablet hem de Media Player olarak kullanmayı düşünüyorum.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozusanli

Merhaba,

Eğer ki Mümkünse Detaylı incelemenin içine , Televizyona bağlayıp 1080P deki HD film performansı ve Media Performansından da bahseder misin. Bende alacağım fakat benim için kritik bir konu Hem tablet hem de Media Player olarak kullanmayı düşünüyorum.

Teşekkürler

1080p stream edebiliyor mu deneyim bugün
    iyi oldu bu aklımda yoktu

sonucu tahmin edebiliyor gerçi ama yinede deneyeceğim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: eofdred

quote:

Orijinalden alıntı: tozusanli

Merhaba,

Teşekkürler

1080p stream edebiliyor mu deneyim bugün
    iyi oldu bu aklımda yoktu

sonucu tahmin edebiliyor gerçi ama yinede deneyeceğim :D

Sizden detaylı bir inceleme bekliyorum.

• İncelemeyi yaptım foruma koydum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.