Şimdi Ara

Lenovo Legion Y720 80VR008GTX Şoktayım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
4.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: _LegioN_

Evet bilgisayar elime ulaştı. Öncelikle bilgisayarın özellikleri yukarıda da belirttiğim gibi;

- Intel Core I7 7700HQ 2.8 GHz
    - 16 GB Ram DDR4
    - 1 TB HDD + 256 GB SSD
    - Nvidia GeForce GTX 1060 - 6 GB

Bu şekilde. Bu yüzden oyun deneyimlerinde kasma/donma yaşamıyorsunuz. Bilgisayarın boot süresini 11 saniye olarak gözlemledim. (SSD'nin okuma yazma hızını detaylı incelememde yer vereceğim.) Arkasında bulunan fanlar ciddi bir soğutma performansı gösteriyor. 1.5 - 2 saat oyun testinde hiç bir şekilde FPS drop yaşamadım. Ve bilgisayarın el ile hissedilen sıcaklığında hiç aşırı ısınma yaşamadım. Fanlar sessiz ve bilgisayar soğuktu. Bilgisayar Windows 10 Home ile geliyor. İçinde bulunan Lenovo Nerve Center sayesinde aynı MSI Dragon Center gibi fan hızı, klavye ışıklandırmasını değiştirme işlemleri, ses ayarları gibi bilumum aktiviteleri burada rahatça gerçekleştirebiliyorsunuz. Klavye konusuna gelecek olursak türkçe klavyeli bir sistem karşımıza çıkıyor RGB led ile donatılmış bu klavyedeki basma hissiyatı çok güzel. Ne çok sert ne çok hafif. Şimdilik ön incelemem bu şekilde. Bilgisayarın görüntüleri, oyun performans testleri, ssd testi, ram testi gibi bir çok faktörü de detaylı olarak farklı bir konuda yer vereceğim. O incelemede bugün DH'de IBM bölümünde yerini bulur.

Hayırlı olsun, kazasız belasız ısınma derdi olmadan güle güle kullanın.

Isınma bu tarz cihazlarda en önemli konulardan biri. Hw Monitör benzeri uygulamalarla cpu ve gpu'yu tam anlamıyla yoran oyun,uygulama,yazılımlarda uzun süre test edip oda sıcaklığı bilgisi ile birlikte açacağız inceleme konusunda paylaşırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: _LegioN_

Evet bilgisayar elime ulaştı. Öncelikle bilgisayarın özellikleri yukarıda da belirttiğim gibi;

- Intel Core I7 7700HQ 2.8 GHz
    - 16 GB Ram DDR4
    - 1 TB HDD + 256 GB SSD
    - Nvidia GeForce GTX 1060 - 6 GB

Bu şekilde. Bu yüzden oyun deneyimlerinde kasma/donma yaşamıyorsunuz. Bilgisayarın boot süresini 11 saniye olarak gözlemledim. (SSD'nin okuma yazma hızını detaylı incelememde yer vereceğim.) Arkasında bulunan fanlar ciddi bir soğutma performansı gösteriyor. 1.5 - 2 saat oyun testinde hiç bir şekilde FPS drop yaşamadım. Ve bilgisayarın el ile hissedilen sıcaklığında hiç aşırı ısınma yaşamadım. Fanlar sessiz ve bilgisayar soğuktu. Bilgisayar Windows 10 Home ile geliyor. İçinde bulunan Lenovo Nerve Center sayesinde aynı MSI Dragon Center gibi fan hızı, klavye ışıklandırmasını değiştirme işlemleri, ses ayarları gibi bilumum aktiviteleri burada rahatça gerçekleştirebiliyorsunuz. Klavye konusuna gelecek olursak türkçe klavyeli bir sistem karşımıza çıkıyor RGB led ile donatılmış bu klavyedeki basma hissiyatı çok güzel. Ne çok sert ne çok hafif. Şimdilik ön incelemem bu şekilde. Bilgisayarın görüntüleri, oyun performans testleri, ssd testi, ram testi gibi bir çok faktörü de detaylı olarak farklı bir konuda yer vereceğim. O incelemede bugün DH'de IBM bölümünde yerini bulur.

Kardeşim incelemeni merakla bekliyorum bu arada hangi siteden ve kaça aldın ?

• Konu 10 gündür sessiz bu modeli yeni keşfettim detay bekliyoruz alan arkadaslardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce ebrarda ürün kdv indiriminde 5000 tl ye kadar düştü ve stoklar bitti kaçırdığıma çok üzüldüm aynı indirim olduğun da ve ürün stoklara geldiğinde kesinliklikle alacağım
  • Doany kullanıcısına yanıt
    Aynı configurasyon olduğuna emin misin , yanlışın var.

• Valla doğruymuş adamları aradım sordum daha gelmez diyor. 5000 e satmışlar bu modeli.

• sağlık olsun beklemekteyiz illa ki bi indirim yakalayacağız
  • Buyrun inceleme postum burada. Beğendiyseniz ne mutlu bana.

Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _LegioN_ -- 30 Eylül 2017; 22:10:20 >
  • 5000 e giden ürün şuan 8300

• Eminem Bağımlısı Genç kullanıcısına yanıt
    14-15 bini gördü , şuan 10 civarı , ulan 6300ken dedim 6 olsun alayım şimdi 10k hay Allah bu doların belasını ..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.