Şimdi Ara

Lenovo Legion Y540 | 2019 (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
11
Favori
27.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam, 144hz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukkaa

Evet hocam, 144hz
    Hocam çok ciddi aklım çelindi güzel fiyata güzel makine hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Ryzen işlemcileri bekliyordum ama alsam mi bunu diye düşünmeye başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ben de iki haftadır gece gündüz araştırıyordum. Ryzenli legion 5 serisini bekliyorsunuz anladığım kadarıyla, Lenovo'nun sitesinde ryzenli modelleri seçince en az 5 hafta sonra kargoya verileceği söylüyordu o da Amerika eyaletlerine tabi, yabancı bir forumda bu modeli bekleyen insanlar 5 haftadan da uzun süreceğini yazmışlar tedarik zincirinin pandemi sebebiyle zayıflaması yüzünden. Açıkçası bunları göz önüne alınca Ağustostan önce Türkiye'de görmemiz zor gibi gözüküyor. Aklınızı çelmek de istemem yeni legion 5 serisi harika gözüküyor ve içi dışından da güzel :) Beklemeye değebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukkaa

Teşekkür ederim. Ben de iki haftadır gece gündüz araştırıyordum. Ryzenli legion 5 serisini bekliyorsunuz anladığım kadarıyla, Lenovo'nun sitesinde ryzenli modelleri seçince en az 5 hafta sonra kargoya verileceği söylüyordu o da Amerika eyaletlerine tabi, yabancı bir forumda bu modeli bekleyen insanlar 5 haftadan da uzun süreceğini yazmışlar tedarik zincirinin pandemi sebebiyle zayıflaması yüzünden. Açıkçası bunları göz önüne alınca Ağustostan önce Türkiye'de görmemiz zor gibi gözüküyor. Aklınızı çelmek de istemem yeni legion 5 serisi harika gözüküyor ve içi dışından da güzel :) Beklemeye değebilir.
    Yeni legion 5 modeli evet hocam. Ryzen 4000 serisi ile amd gerçekten çok başarılı gözüküyor. Yeni üretim geometrisi ile az güç tüketen az ısınan işlemciler kuşağa güzel geliyor. Bakalım aklımı çeldiniz aslında 5 modelini bekleyeceğim artık

• Bende diğer modeli sipariş ettim tekrardan...

• Lenovo Legion Y540 | 2019

y540 1660ti olan versiyonunu 2 gündür kullanıyorum fakat bu tarz sekmelerde girdiğimde çözünürlük asıl ekrana göre silik gözüküyor. bütün driverleri kurmama rağmen sorun devam ediyor. ne yapmam gerekiyor
  • Chosen312 kullanıcısına yanıt
    https://www.teknosa.com/lenovo-legion-y540-intel-core-81sy001wtx-i59300h-16gb-512gb-ssd-4gb-geforce-gtx1650-156-full-hd-oyun-bilgisayari-p-125033968

Hocam aldığınız model bu mu? 144 hz mi

• Minos0 M kullanıcısına yanıt
    bu windowsluk bir sıkıntı

ölçeklemeyi 100 yapın
  • Minos0 M kullanıcısına yanıt
    hocam masaüstünde sağ klik yapıp görüntü ayarlarına girin. ölçeklemeyi %100 yapmak zorunda değilsiniz. özel ölçeklemeye tıklayı %125 yaparak kurtulabilirsiniz.

Bir de arama kısmına gelip cleartype yazarsanız bir program açılıyor. burada farklı yazılardan size en düzgün görünenleri seçmeniz isteniyor. burayı da dikkatlice yaparsanız probleminiz kalkacaktır.

problem çözüldüyse lütfen belirtin ve yöntemi onaylamış olalım. devam etmediyse çare aramaya devam edelim.
  • Merhabalar yakın zamanda bende Legion Y540 almayı düşünüyorum ancak kafama takılan bazı sorunlar var . Isınma olarak sıkıntılı sanırım gördüğüm herkes undervoltu yapıyor. Wifi ile de bir sıkıntı var sanırım , bios konusunda yabancı forumlarda geçenlerin çoğu problemler yaşamaya başlamış sanırım .Genel olarak laptop hakkındaki görüşlerinizi ve kullanım tecrübenizi ayriyeten yazılım konusundaki sunduğu destekleri paylaşırsanız sevinirim.Sorunsuz tabiki de bir ürün yok ancak daha sorunsuz bir ürün almak istiyorum Msı ile arasında kaldım GL65.

• arkadaşlar yarına kadar ürünüm gelecek. içindeki 512 gb ye ek olarak başka 1tb lik ssd takabilir miyim. yoksa 500ü çıkarmam mı gerekiyor 1tb takmak için.

• sierraechozulu S kullanıcısına yanıt
    ölçeklendirmem %125teydi ve %100e çekince sorunum düzeldi. cleartype programını kullanmama gerek kalmadı. teşekkür ederim
  • Teşekkür ederim sorunum çözüldü
    çıkarmanız gerekiyor. 1 tane ssd slotu bulunuyor
    https://www.youtube.com/watch?v=4aiSU3VSy8w&t=1s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minos0

çıkarmanız gerekiyor. 1 tane ssd slotu bulunuyor
    https://www.youtube.com/watch?v=4aiSU3VSy8w&t=1s
    hocam internette daha farklı şeylerde yazıyor.

böyle bir video var ayrıca.https://www.youtube.com/watch?v=uhQCSnAXka0&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 18 Mayıs 2020; 15:42:25 >
  • anladıgıma göre hdd takılan yere ssd takılabiliyor.

Hocam şimdi depolama için iki seçenek var.
    M2 slotu ve sata slotu.

M2 slotuna m2 nvme ssd takabiliyorsunuz demiş videoda normal M2 SSD takılır mı bilmiyorum.

Normalde içinde size takılı olarak gelecek olan 500 GB ne tür bir disk ise sizde onu cikarmadan diğer slota uygun şekilde bir HDD takabilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla ikisi birbirinden bağımsız sökülüp takılabilir gözüküyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.