Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brnim y520 de kapağı kaldırırken hafif bir "çıt" sesi yapıyor sizdede bu sorun varmı ? ürünü amazondan aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/lenovo-y520-intel-core-i7-7700hq-16gb-2tb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80wk0107tx-p-HBV000008Q8LL?magaza=Bisistem şu ürünü buldum, fiyatı da çok uygun gibi duruyor ama klavye sorunu düşündürüyor. Sorunsuz bir stok kodu var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 30 Kasım 2017; 11:24:14 >

• FearMaster kullanıcısına yanıt
    Fiyatının biraz düşmesiyle Dell 7567'ye alternatif oldu ama klavye sorunu yüzünden benim de kafam karışık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

http://www.hepsiburada.com/lenovo-y520-intel-core-i7-7700hq-16gb-2tb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80wk0107tx-p-HBV000008Q8LL?magaza=Bisistem şu ürünü buldum, fiyatı da çok uygun gibi duruyor ama klavye sorunu düşündürüyor. Sorunsuz bir stok kodu var mı acaba?

Ben o modeli kullanıyorum 2 aydır klavyede bir sorun oluşmadı ama ekranda sorun oluştu bendede. Bugün teknik servise verdim bakalım ne zaman gelecek.

• mıçanadam M kullanıcısına yanıt
    bu pc nin tek kötü yönü bu kapak tek parça olsa daha iyi olurdu. bendede aynı sorun var:S
  • FearMaster kullanıcısına yanıt
    klavye sorunu derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lbyibo

klavye sorunu derken?

Kronik klavye sorunlu diyorlar cihaz için hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bunun batarya ayarını nasıl yapacağım ? Hangi programı indirmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim .

• hold3m H kullanıcısına yanıt
    batarya ayarı derken? 2 tip batarya modu var zaten lenovo componion programını indirisen ordan seçim yapabilirsin.
  • Bir kaç hafta önce laptopu klavye sorunu yüzden servise göndermiştim laptop klavyesi sökülemediği için alt kasayı komple değiştirip göndermişler şimdilik klavye sorunsuz çalışıyor ve laptoptan memnunum klavye sorununu merak eden arkadaşlara bilgilendirme olsun
  • Arkadaslar klavyede ne sorunu var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim595

Bir kaç hafta önce laptopu klavye sorunu yüzden servise göndermiştim laptop klavyesi sökülemediği için alt kasayı komple değiştirip göndermişler şimdilik klavye sorunsuz çalışıyor ve laptoptan memnunum klavye sorununu merak eden arkadaşlara bilgilendirme olsun

Hocam hangi serviste yaptırdınız.

• arkadaşlar bende 3 bilgisayar arasında kaldım denk getirirsem yılbaşı indirimi falan alıcam lenovo y520, dell 7567 ve asus gl553vd-066 modelleri arasında kaldım bu üçü arasında y520 tavsiye edermisiniz kronik sorunları varmıdır artıları eksileri nerlerdir?. vericeğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.
  • froyds F kullanıcısına yanıt
    Lenovo y520 çok iyi bir makine ama riskli bir makine.Bazı seri numaralarda hata var,servisle çok uğraşmak mecburiyetinde kalabilirsin.Bence Asus derim.Dell'e bakma zaten markadan kaybediyor.
  • froyds F kullanıcısına yanıt
    valla hocam elektronik ürünler gerçekten şans işi olmaya başladı artık. ben 2 aydır 520 kullanıyorum ekranda bir sorun oluştu servise verdim 2 günde geri verdiler. bilgisayardan da gayet memnunum performans olarak üst düzey bir makine.

• Bilgisayarım bugün böyle bir hata verdi.Bilen veya aynı sorunla karşılaşan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nasıl ki -- 8 Aralık 2017; 23:33:32 >

• Bende almayı düşünüyorum klavye de ve ekranda ne gibi sorunlar çıkıyor? Servis yapıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: froyds

arkadaşlar bende 3 bilgisayar arasında kaldım denk getirirsem yılbaşı indirimi falan alıcam lenovo y520, dell 7567 ve asus gl553vd-066 modelleri arasında kaldım bu üçü arasında y520 tavsiye edermisiniz kronik sorunları varmıdır artıları eksileri nerlerdir?. vericeğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.

Hocam ben de tam olarak bu üçlü arasında kaldım.

Asus un tek fan olması acaba sorun olur mu diye düşünüyorum ama genelde sogutmasinin bir çok çift fanlidan daha iyi olduğu söyleniyor.Kasa kalitesi olarak da iyi bir seçenek.Bu da TN panel.

Dell için birçok sorun çıkmıştı ama güncellemeler vs. ile sorunları aşıldı gibi.İcinde 1050 TI var ve özellik bakımından sağlam.Bir inceleme izlemiştim orada TN panel olanı vardı.Ve iyi sonuçlar elde etmiş.

Video:https://youtu.be/qxwMlYMMSnI

Lenovo kasa olarak biraz zayıf gibi ama onun dışında daha alınası geliyor bana diyordum ki şu kronik sorunlar kötü oldu.Klavye sorunu büyük bir mesele.

4k civarına , max 4200 civarlarına almak istiyorum ve 3-5 sene kullanırım.Bilgisi, önerisi olan varsa dinlemek isterim.

@Nasıl ki

Hocam neden Dell ı direkt elediniz?Sağlam marka esasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Massohcu -- 13 Aralık 2017; 11:41:24 >

• Arkadaşlar ürün media markt gece indirimde sanırım fiyatı güzel düşmüş ilgilenenler bakabilir.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-legion-y520-i7-7700hq-16-gb-2-tb-256-gb-ssd-gtx1050ti-4-gb-80wk00x7tx-notebook-1176126.html

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.