Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seninkide aynısı. Belkide arızalı bir durum yoktur. Bilemedimki 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellikuruş E kullanıcısına yanıt
    Alalı henüz 1,5 hafta olmamıştır.Cihazda bütün kontrolleri yaptım ama buna hiç dikkat etmemiştim.Sen söyleyince takıldı benimde kafama :)
  • ellikuruş E kullanıcısına yanıt
    Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu
  • Rise of tomb raider oynayanlara sormak istiyorum; high ayarlarda ıslemci kaç derece ve fps kac oluyor?

• Arkadaşlar merhaba LENOVO Legion Y520 80WK00MDTX İ7-7700HQ 16 GB RAM 1 TB+128 SSD 4GB GTX 1050 Ekran Kartı 15.6

bu cihazı 8. ayda aldım indirimi görünce hemen daldım 3879 TL ye almıştım indirim ile zira gittigidiyor o gün % 5 di sanırım indirim yapmıştı şimdi gelelim önerilerime.

Cihazın artıları :

* Ürün klayvesi mükemmel gece olunca o ışıklar sönmesin diyorsunuz :)
    * Usb 3 kısmı çok hızlı saniyede atıyor dosyaları veya rardaki dosyalar anlık hızlarda açılıyor.
    * Ses kalitesi çok iyi ben başarılı buldum.
    * Aklıma gelenler sadece bunlar.

ihazın eksileri:

İşte püf noktalar burada saklı. Ancak sonuç kısmına bakın derim!

* Oyun oynarken ok işaretlerinin altındaki alan ısınıyor ama çok değil elim değince anladım. Ama fazla oyun oynamıyorum.
    * Boş odada iseniz birden zorlanma olduğunda yani oyunlar açıldığında fan sesi yükseliyor !
    * Şarzı şaşalı bir şey değil zira 4 saat gidiyor sadece ve bu benim gibi pc de işleri olanlar için çok sıkıcı zira sürekli fişte bırakıyorum bu nedenle.
    * R10.net üzerinde bir sorunumu dile getirdim görseller dahilinde zira ekran kartını sanki görmüyor oyunlar o devasa ekran boyutunu neden görmüyor onu anlamadım zira pes 2012 kurdum oyun çalışıyor güzel ancak high ayarlarını desteklemiyor !
    Burayı takip edin derimhttp://www.r10.net/sorum-var/1766858-laptop-ekran-karti-sorunu.html

* Bu cihazda cd yeri yok size gereksiz gelebilir ancak bazen cd olmazsa olmaz ben bunu anladım.
    * Cihazın üzerinde parmak lekeleri çıkıyor bilginize ne yapsanız da sanki emiyor meret hızlıca iz kalıyor açıkcası bu da beni rahatsız etti.
    * Cihaz kutusunda sıfır olarak gelmişti her şeyi içinde idi paketleme çok iyi idi ben cihazı baya araştırmış ve buna göre almıştım ama tetikteydim indirimleri bekliyordum zira indirim olunca bu fiyata almak imkansız. Şimdi bu kadar olumsuz detay varken olumlu tarafı bu olumsuzları ağır basıyor. Zira ben cihazı çok sevdim ve masa üstümden sonra benim işimi fazlası ile görüyor ama dediğim gibi jarz sorunu çok fazla olacak gibi. Hani bu fiyata bunu mu alsam yoksa macbook mu derseniz kesinlikle macbook derim onların jarzı çok iyi özellikleri düşük ama adamlar tüketiciden yana düşündükleri için jarz konusuna fazlası ile ilgi duymuşlar. Paranız var ise alınır bu cihaz ama dediğim gibi şimdi iade hakkım olsa idi bunu verir yerine macbook alırdım aynı fiyata.
    Konu hakkındaki yorumlarınızı 05069465075 iletebilirsiniz arkadaşlar

• erdilin E kullanıcısına yanıt
    oyun laptobu olduğu için şarjı 4 saat gitmesi normal hatta çoğu oyun laptobunda bu süreyi bile göremezsin.Eski oyunlarda windows 10 olduğu için optimizasyon sorunları yaşaman normal.Ayrıca macbookla kıyaslama yapmak saçma bu laptobu insanlar oyun oynamak için alıyor macbook ise daha çok iş amaçlı.
  • Arkadaşlar bu modelin 1060lı modeli mevcut vatan bilgisayarda onu kullanan var mı hiç başka yerde görmüyorum 1060lı modelini
  • arkadaslar space tusuna belirli bir aciyla basinca vicik vicik ses geliyor normal midir?

• mesido kullanıcısına yanıt
    Cazibesi nedir amazondan almanızın ?
  • aliemreyegin kullanıcısına yanıt
    Bende vatandan aldım ama mediamarkt sitesinde de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gil Mocci

Bende vatandan aldım ama mediamarkt sitesinde de var.

Teşekkürler gördüm şimdi

• Paint It Black P kullanıcısına yanıt
    Belirli bir süre kullanımdan sonra, evet o uyuz edici ses geliyor

• leon1978 L kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun , moralinizi bozmak gibi olmasın ama Gold'dan almak biraz sıkıntılı, ürünü teslim ederlerse bile bayağı uzun zamanda getiriyorlar, ya da paranızı almak için uğraşıyorsunuz. İnşallah sizinkinde böyle bir problem çıkmaz.
  • Arkadaşlar 3600e i5 7300 16gb ram 128gb ssd 4gb 1050 özellikleri olan bir ürün yakaladım.Dell 7567 ile bu ürün arasındayım.Ne dersiniz?

• Ronades R kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü almanı öneririm,henüz 3 haftadır kullanıyorum gayette memnunum.Dell markadan dolayı kaybediyor,ondan çok çeken arkadaşlarım var.
  • merhabalar bende legion y520'nin 1050ti ekran kartlı modelini aldım. gayet memnunum cihazdan. bir sorum olacak. cihazdaki hdd yi ssd ile değiştirsem garanti dışı kalır mı?
  • Evet hocam garanti kapsamı dışında olur

• zizimabyss Z kullanıcısına yanıt
    cihazda 2.bir m2 ssd yuvası var diye biliyorum ben hddyi sökmenize gerek yok.
  • Selamlar. Yaklaşık 10 gün önce samsung r580’den geçiş yaptım Lenovo Y520’ye. 330m ekran kartından 1050’ye :) Laptop’umda bir sıkıntım var. Onu da size sormak istiyorum. Hoparlörlerden takılma sesi gibi pıt pıt sesler geliyor. Eski laptop da öyleydi, ekran kartı sıkıntılıydı, ama idare etti beni. Fifa 18 oynuyorum mesela arada takılır gibi oluyor aynı anda hoparlörler pıt zırt anlık sesler çıkartıyor. Gta 5 de orijinal değildi ama sıfıra yakın donmayla oynadım, dll hatası üst üste verince sildim onu da. Euro truck 2 açıyorum onda da lokal olarak bu takılma sorunu var 1’er saniye olsa bile kafama takıyorum çünkü rahatsız edici. Örneğin bilgisayarın sesi hızlı hızlı arttırıp kısarken bile takılıyor hoparlörlerden anlıyorum. Sizce sorun nedir? Teşekkür ederim şimdiden. Sürücülerim güncel, güncel olmayan bir şey de yok. Ekran kartı mıdır, ana kart mıdır yoksa kronik midir...

• Arkadaşlar merhaba. Cihazı alalı 2 ay oldu. Genel anlamda PC'den memnunum. Fakat bir sorun var ve bilenler yardımcı olursa sevinirim. Klavyede "E,G,H,8,9 tuşları" ve "," tuşu ilk bilgisayarı açtığım zaman çalışmıyor. Bu tuşlardan birisi basmaya başladığında diğer bahsettiğim tuşlarda çalışmaya başlıyor. Şunu belirteyim; herhangi bir darbedir, su dökülmesidir vs. yok. Sadece ben kullanıyorum zaten. Eğer 10 dakika kadar klavyeyi kullanmazsam aynı şekilde belirttiğim tuşlar çalışmıyor. Bir kaç kez basıyorum yada biraz sert basıyorum çalışmaya başlıyor.
    İlk başlarda böyle bir sıkıntı yoktu sonradan yapmaya başladı ama son zamanlarda daha kötü bir hal aldı diyebilirim. :D Benzer sorunları yaşayanlar varsa yada bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Edit: Bununla ilgili çok kısa bir araştırma yaptım ve benzer sorundan bir çok kullanıcı şikayetçi. Henüz bir çözüm yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain__ -- 3 Kasım 2017; 20:40:37 >

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.