Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vergiyi zaten amazon.de basdan aliyor vergili fiyati ile ben 3998 e almisdim ozmn trde 5500 du win 10 lu model.

Amaxon hallediyor herseyi sadece basit bir sey dolduruyon maile atiyolar okdr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maresal52 kullanıcısına yanıt
    ürün geldiği zaman kapıya kontrol ederek mı alıyosunuz . Daha sonra açıp kırık çıkar yada problemli ise amazon mu hallediyor. Birde malum dil problemi var
  • beyler evga precisiondan falan fan ayarını yapmama müsade etmiyor bi program falanmı engelliyor laptopda sizce nedendir ?
  • Bunu en uygun nereden alabilirim acaba ? Vatandaki kdv indirimi de sona ermiş sanırım.
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Amazon.de turkce destek var diye biliyorum. Ben evde degildim annem almis sorun cikmadi ama. Kargoyu teslim almassaniz urun geri gidiyor. Amazon konusunda bu tip seyler hep yaziyor. Amazon un kimseyi madur etmeyecegini biliuorum ben sadece. Bundan sonra bu tip alisverislerimi ordan yapmayi dusunuyorum.

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Bidigim kadariyla o programla her cihaza uygum olmuyor. Her cihaza uygun program yok yapmasida cok zhmetli oldugundan yapmiyorlarmis diye okumusdum bi yerde.

• maresal52 kullanıcısına yanıt
    bende almayı düşünüyorum aşağı yukarı 1500 tl yakın fark oluşuyor türkıye ile
  • Amerikadan gelen cihaz için sadece priz ucunu için dönüştürücü alsam yeter mi yoksa voltaj farkından dolayı başka birşey yapmam laxım mı?

• Benim makine de geldi. I5 1050ti. 8 gb ram var 256 gb ssd ama hdd yok hdd almam lazım biraz da ram takviyesi yaptık mı

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu

• http://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-y520-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1050-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80wk004jtx-p-HBV0000050D2W

Bu urunu alicamda varmi aranizda kullanan pek anlamam pcden beni uzun sure gotururmu bide kronik sorunlari vs yoktur umarim

• quote:

Orijinalden alıntı: aliözcan

http://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-y520-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1050-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80wk004jtx-p-HBV0000050D2W

Bu urunu alicamda varmi aranizda kullanan pek anlamam pcden beni uzun sure gotururmu bide kronik sorunlari vs yoktur umarim

Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum bi problemle karşılaşmadım.

• Selam dostlar

6 yıldır y570 kullanıcısıyım artık değişim vakti geldi sanırsam gtx1060 lı en uygun versiyonu nerede ve ne kadar fiyata bulabilirim? Konuda kullanan varsa cevaplarınızı bekliyorum
  • Arkadaşlar alet boşta kaç derece?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Selam dostlar

6 yıldır y570 kullanıcısıyım artık değişim vakti geldi sanırsam gtx1060 lı en uygun versiyonu nerede ve ne kadar fiyata bulabilirim? Konuda kullanan varsa cevaplarınızı bekliyorum

Hocam y520 de 1060 seçeneği yok. Sadece 1050 ve 1050ti var.

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    http://www3.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/lenovo-legion-y-series-laptops/Lenovo-Y520-15IKBN/p/88GMY500808

Buradaki özellik tablosunda olduğu görülüyor da o yüzden sormak istedim.
  • quote:

http://www3.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/lenovo-legion-y-series-laptops/Lenovo-Y520-15IKBN/p/88GMY500808

Buradaki özellik tablosunda olduğu görülüyor da o yüzden sormak istedim.

Bilmiyordum hocam kusura bakmayın.

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Ne kusuru estağfurullah ülkemizde 1060 lı model yok o konuda problem yok fakat yurt dışında var görünüyor acaba konu üyelerinin bu konuda bir duyumu var mıdır ? yakını eşi dostu yada yırt dışında yaşayan insanlar var bir fikir verirlerse çok makbule geçer.
  • quote:

Ne kusuru estağfurullah ülkemizde 1060 lı model yok o konuda problem yok fakat yurt dışında var görünüyor acaba konu üyelerinin bu konuda bir duyumu var mıdır ? yakını eşi dostu yada yırt dışında yaşayan insanlar var bir fikir verirlerse çok makbule geçer.

Hocam ben amerikadan aldırdım. Y520 heryerde yokmuş çok az yerde var dedi. 1050ti lı zor bulmuş bana.

• Arkadaşlar freedos olarak aldigim y520 de disk 1gb, olarak gözüküyor(normalde 1tb). Hdd nin driveri olmadığı için mi böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmdy -- 17 Ağustos 2017; 20:8:13 >
  • hepsiburadada freedos olarak 4200 tl şuan. sizce fiyat performans açısından almalımıyım.?
    amazonda fiyatlar daha pahalı yada ben uygununu bulamadım
    hepsiburada

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.