Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    35 m/sn az bir rakam gibi geliyor ancak değil sorun olduğunu düşünmüyorum. Ssd'den ssdye atmıyorsunuz zira sorun olsa yinede böyle ufak bir şey için servise göndermeyin servis elinden geleni yapacaktır bundan şüphe yok ancak kargolar hiç iyi davranmıyor. Birde crystalmark gibi programlarla bakın taşıma olayında bende 4 5 mb/snye kadar düştüğü zamanlar oldu bu diskteki sorun değildi dosyadan kaynaklıydı aynı dosyayı arkadaşın pcde yavaş atmıştı bazı yerlerde ondada aynı hızlar alınmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni ps4 aldığım için cihazı satıyorum i5 1050 ti model detay isteyenler özelden yazanilir 18 ay daha garanti devam etmektedir

• İ5 16gb ram 4gb 1050ti 128ssd 1tb harddisk modelini 4200 e alarak aranıza katıldım ben de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa6397

İ5 16gb ram 4gb 1050ti 128ssd 1tb harddisk modelini 4200 e alarak aranıza katıldım ben de
    Pc mi laptop mi ? O fiyata o laptop yok çünkü.

• xKisaBoylu X kullanıcısına yanıt
    Aldım laptop tertemiz sıfırdan farkı yok 2 3 defa kullanılmış araştırınca bulunuyor 😂

• Arkadaşlar y520 cihazım 10 ay oldu alalı. Sadece laptop altlığı ile kullanıyorum ama altındaki ızgara baya tozlandı ve çalışırken ısınıyor.

Kapağı çıkarıp elektrik süpürgesiyle temizlesem garantiden yana sıkıntı olur mu?

• cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olur evet. Sadece supurge gezdirsen sorun olmaz.

• Arkadaşlar 256 ssdli y520 aldim freedos olarak, usb ye windows10 education isosu yükleyip rufus ile istenilen kıvama getirdim. Usb yi taktim boot menüde açtim gerekli olani seçtim falan win10 kurulumunda 256 ssd yi seçtim mbr idi gpt değildi onu komutla gpt yaptim ama hâlâ ssd ye kurulamıyordu, bios menüye girip netten bulduğum birkaç ayari değiştirdim ama bu sefer boot menüde usb yi algilamiyordu, 1-2 saattir uğraşiyorum ama boot menüde sadece epi pxe network,usb hdd ve network boot var. Bios menüye girip legacy,uefi ve ahci şeyleriyle ilgili birkaç kombinasyon denedim ama boot menüye tekrar getirtemiyorum bir daha usb yi. Tam olarak bios ayarlari nasil olmali yardimci olur musunuz ?

usb yi rufus ta hazırlarken gpt uefi seçip yapıyorsunuz değil mi ? eğer öyle yapmıyorsanız görmez, bios default bırakmanız normalde yeterli.
  • Evet onda bir sorun yok. Şimdi laptopı usb siz normal açınca Default Boot Device Missing or Boot Failed diye başlayan bir hata aliyorum.

Boot Mode : Legacy Support

Boot Priority: UEFI First

Usb Boot: Enable olarak değiştirdikten sonra F10 tuşuna basarak ayarları kaydedip bilgisayarınızı yeniden başlatabilirsiniz.
  • durup dururken tam otadaki vida düştü alt taraftan :). fazla zorlamıyorum aleti :D
  • Cihazın sanki parlaklığı biraz az gibi diğerleri laptoplara göre bi tek bana mı öyle geldi

• whoops W kullanıcısına yanıt
    bende 3 tane düştü şimdiye kadar 20 aylık kullanımda
  • mustafa6397 kullanıcısına yanıt
    Mat Ips panel olduğu için hocam parlaklık az gelebilir
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Hocam bir de Nvidia sürücüsüne oyunlarda geçmiyor ayrıca nvidia denetim masasından düzeltince erişim reddedildi hatası alıyorum sorun nedir

Hiç bi fikrim yok daha önce başıma gelmediği için
    1. Nvidia GeForce Experience uygulaması bilgisayarınıza yüklü ise bunu kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın
    2. Bilgisayarı güvenli modda başlatıp eski sürücüyü kaldırın
    3. Bilgisayarı yeniden başlatıp otomatik olarak sürücü güncellemesini devre dışı bırakma amacıyla internet bağlantınızı geçici olarak kapatın
    4. İndirmiş olduğunuz yeni sürücüyü Özel =>Temiz kurulum seçerek kurun (nvidia nın sayfasından indir güncel sürücüyü ) tabi bu indirme işlemini 1 ci maddeyi uygulamadan önce yapın.

bunları yapınca sorun hal olması lazım
  • Geforce Experience'dan son güncellemeyi indirdim, daha düne kadar Shadow of Tomb Raider'da aynı ayarlarda 40-45 fps arası alıyorken şu anda 5 fps falan alıyorum. 1050ti modelini kullanıyorum. Belli ki sürücüde yanlış bir şeyler var. Bu son zamanlarda hep yaşanmaya başladı, çok can sıkıcı bir durum. Nasıl çözerim ben bu sorunu.
  • Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    Cevap basit yapacağınız kartında güncellemenin de ben taa... diyeceksin denetim masasından kaldıracaksın son güncellemeyi yeniden başlatacaksın. Pc açılınca tekrar yeniden başlat biraz zor açılır bu sefer o kendi kuruyor eski versiyonu genelde kurmaz ise gir sitesine indir kur eski versiyonu.

Bir daha nvidia alanın ben laptopu ilk aldığımda drop yoktu güncellemeler sağ olsun droplar başladı şuan dropu geçti sıvıyor arkadaş ulan 635m cs ana menüde max olan 120 fpsi veriyordu. Güncelleme sonrası 1050ti 80 fps veriyor. Elimizdeki ekran kartını resmen güncelleme ile vezir de rezilde edebildiklerini çok güzel gösterdi bu güncelleme elbet bir gün masaüstü toplayacağım o zaman nvidia alanı ...
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.