Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
39
Favori
188.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçen 11.11de n11de bu laptop indirim 450tllik indirim çekiyle 4800e falan geliyordu
  • Bilgisayari kullanamaz hale geldim surekli kendini kapatiyor windows bir sorunla karsilasti o yuzden bilgisayariniz kendini kapatiyor diyor ne yapacaz bunu bilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya son olarak bu laptopta karar verdim ama iste bu klavye sorunundan korkuyorum yeni serilerde bu sorunu yasayan var mi o kadar para vericem ogrenciyim icim rahat degil...

Ve 15.6 inc boyut oyun icin nasildir guzel oynanir mi?

• Sadece 256 SSD li olan modelden almayı düşünüyorum. Ayrıyeten 1tb harddisk ekletmem gerekiyor. Bu laptopun hdd uyumluluğu nedir yardımcı olabilecek var mı?
  • mustafa346 M kullanıcısına yanıt
    olay gunluklerinde sistem bölümünde hangi hata kodunu vermiş bakınız ona göre bir yol izleyin
  • Merhabalar 1 ay oldu laptopu alalı laptop sarjdayken 99 oluyor ve priz takılı dolmuyor yazıyor Sebebi nedir . Bu uyarıyı aldığım zaman cs go oyununda da fps düşüsü yasamaya baslıyorum çözümü var mı yoksa lenovo nun tarzı mı böyle teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdau

Sadece 256 SSD li olan modelden almayı düşünüyorum. Ayrıyeten 1tb harddisk ekletmem gerekiyor. Bu laptopun hdd uyumluluğu nedir yardımcı olabilecek var mı?
    Aynı sorunun cevabını ben de arıyorum. Elimde eski notebooktan kalma 1tb harddisk var. Yeni alacağım notebooka bunu kendim takabilir miyim, takabilirsem garanti bozulur mu acaba
  • hege1903 kullanıcısına yanıt
    takarsınız takmasınada garantiniz bozulur.Servis harici mudahalede bulunmayınız.
  • hege1903 kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok takabilirsiniz, sadece dikkat etmeniz gereken nokta, laptopa zarar vermemek ve anakarttaki vidanın üstünde bulunan etikete zarar vermeyin, yoksa lenovo alt kapağı açıp yükseltme yapmanıza birşey demiyor.
  • Y520 1050 ti olanını nerden alabilirim 5 k bütçem var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbk58

sıkıntı yok takabilirsiniz, sadece dikkat etmeniz gereken nokta, laptopa zarar vermemek ve anakarttaki vidanın üstünde bulunan etikete zarar vermeyin, yoksa lenovo alt kapağı açıp yükseltme yapmanıza birşey demiyor.
    Temizlemek için açsak sıkıntı olur mu hocam ?
  • KFCTAVUGU kullanıcısına yanıt
    açabilirsiniz dediğim gibi sıkıntı yok sadece açarken dikkatli olun ve hiçbir şekilde zarar vermeyin, zarar vermeniz garantinizi bozacaktır !
  • Laptop a başka windows yüklemek istiyorum. Çünkü "DistributedCOM 10016" hatası veriyor. İnternetteki kaynaklarda çözüm sağlamadı. Usb ile windows yüklüyeceğim. Kurulum daki disk seçeneğinde m2 pcie ssd görünmüyor. Nasıl gösterebilirim.
  • viperc V kullanıcısına yanıt
    görmesi gerekir bende görüyor, birşeyleri yanlış mı yapıyorsunuz acaba ? kurulumu nasıl gerçekleştiriyorsunuz ?
  • Laptobumun harddiskinde bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Acaba hangi programlarla adam gibi test yapabilirim. Hardiskten SSD'ye 40 gblık bir dosyası taşırken 35 mb/sn hız alıyorum bu sizce de anormal değil mi? Yine oyunlarda da ısınma oluyor. Bütün bunları en iyi hangi programlarla test edebilirim acaba. Bir yol gösterin, ürünü servise göndermeden önce emin olmak istiyorum.
  • part kullanıcısına yanıt
    Satayım sana Pcyi aldım oyun oynamanın zevki kalmadı. Bir 635m zevki vermiyor 40fpste oynadım kadar csyi bunda oynamadım. Meğer imkansızlık zevkli yapıyormuş oyunu sis atılınca kasıyordu filen eski günleri hatırlatıyordu. Eşeğe binmeden ata atladık hakkını veremiyoz.

• quote:

Orijinalden alıntı: part

Y520 1050 ti olanını nerden alabilirim 5 k bütçem var
    hocam ebrar bilgisayarla konustum aralikta gelecegini soylediler, insallah 4800 civarlarinda bulabiliriz

• firtilli kullanıcısına yanıt
    Paranız varsa sürekli oyun oynarım ben diyorsanız gtx 1060lı alın kafanız rahat olur. 1050ti iyi güzelde ucu ucuna kurtarıyor. Nvidia zaten bir ekran kartı güncellemesi veriyor düzeltiyor mu bozuyor mi belli değil. İlk zamanlarda zorunda olmadıkça güncellemezdim gayet stabildi ne zaman her güncellemeyi yapar oldum. Drop oluyor. Laptop çok şekil adeta asalet akıyor. Ah birde parmak izi kalmasa çok şey istiyoruz galiba

Bu arada Msi yın saçma fiyatına hala gülüyorum. Hele birde ışıklı renkli klavyesi varsa resmen Iffet teki taksici gibi yapıyorlar adamı :D

• Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    hdsentinel programı ile durumunu kontrol edebilirsiniz detaylı bir şekilde bilgi veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.