Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada geç yazdığım için kusura bakmayın.Elime ulaştı ve hiçbir sıkıntı yok dedikleri gibi ssdyi de takmışlar :D
  • 5800 Liraya aldım , durumu bahsettiğim gibi, şuanlık sorunu yok. Elimde makbuzundan satış sözleşmesi vs olduğundan sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Zaten servise vermek istediğimde lenovo yetkili servis raporu isteyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    https://markapc.sahibinden.com Ürünü buradan aldım.

Doa kapsamına giriyor sanırım . Çünkü değişim cihazı sayın alınmış ( tamir görmüş cihazları lenovo kurumsal firmalara satıyor ve garanti dışı kalıyormuş yetkili servisin dediğine göre) . Şimdilik sıkıntısı yok. Neleri kurmam ince ayarlar neler yapmam gerekiyor söyleyebilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: egecano

Doa kapsamına giriyor sanırım . Çünkü değişim cihazı sayın alınmış ( tamir görmüş cihazları lenovo kurumsal firmalara satıyor ve garanti dışı kalıyormuş yetkili servisin dediğine göre) . Şimdilik sıkıntısı yok. Neleri kurmam ince ayarlar neler yapmam gerekiyor söyleyebilirseniz sevinirim.
    her hangi bir ince ayar yapmanıza gerek yok. Driverlar güncel olsun yeterli
  • quote:

her hangi bir ince ayar yapmanıza gerek yok. Driverlar güncel olsun yeterli
    Ne düşünüyorsunuz aldığım ürğnle ilgili ? Sıkıntı çıkacağını sanmam , aşdığım yerin numarası belirli olan bir yer ama servislik durum oluşursa korkuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • egecano kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun gule gule kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingShip

Kullandığım model http://www.vatanbilgisayar.com/notepal-infinite-evo-12--17-notebook-sogutucu-3-port-usb.html devamlı düşük mod da çalışıyor oyun filan açarsam en yüksek moda alıyorum pc zati oyunda gerekirse fanlarını full hızda çalıştırıyor bu da takviye oluyor.
    o fiyata nasıl bir soğutucu öyle, cep yakar :) ucuz birşeylere bakayım ben

• Bu laptoba göre güzel bir laptop çantası önerebilir misiniz ?

canta kullanmıs olarak alacagın çantanın dört bir yanında koruyucu olmasına dikkat et benım kullandıgım çanta normal sırt cantası idi ama laptop koyabilecek bölümü vardı. Altını ve üstünü koruyacak koruyucu vardı cantanın ama yanlar ve cantanın yerle temas ettigi yerlerde koruma yoktu. Zamanla laptopta lenovo kullanıyorum g550 bu arada saglam olmasına raimen kılcal catlamalar oldu sag ve solunda yerle temas eden bölümlerde. Bazen unutuyor insan cantayı yere sert bırakı veriyor insan.

bu dedigim özelliklerde bir çanta al
    Ben baktım baya pahalı , link atabilir misin öyle olanlardan

• quote:

ürün bilgim yok dedıgım ozelllıkte olsun en ucuzu olsun. olmadı ucuz bir canta alırsın mahalledeki döşemeciden sünger alırsın onu koyarsın. 60-70 tl dir en fazla senın baktıkların kaç tl ki
  • quote:

70 tl fılandır . urun bılgım yok dısı guzel cok urun var içi nasıl bilemıyorsun elle gozle gorup almak lazım
    Bana önderdikler 200-300 arası cidden o kadar vermek saçma geliyor ama mesela ben 10 sene evvel nike sırt çantasına 160 YTL vermiştim. Ve şuan hala eskisi gibş yurtılma vs olmadı. Bugün nike a gittim o 10 sene evvelki kalite ve içerik zenginliğini göremedim.

Bu arada bende ping sorunu var pc yi aldığımdan beri. Neye bağlanırsam bağlanayım ping var hep. Fps te sıkıntı yok. Bunu nasıl düzeltebilirim ?
    iss ile alakalı bir durum o
  • Arkadaşlar merhaba. Bende y520 kullanıyorum ve benimde performans konusunda birkaç sıkıntım var. Öncelikle driverlarım güncel ondan eminim. Benim sıkıntımsa şöyle Bilgisayarımın pili dolu olmadığında oyunlarda FPS düşüşü yaşıyorum, hatta şarja takıyorum ama pil tamamen dolmadan bilgisayar kendine gelmiyor. Normalde 60-80 arası fps aldığım oyunu pil dolu değilken, şarjda olmasına rağmen 10-15 fps arası oynuyorum. Sizce sıkıntı nedir ? Pil ve güç ayarlarını biraz kurcaladım lakin değişen birşey olmadı ayrıca benim gibi bir probleme sahip birisine de rast gelmedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Ben kafttan bu cantayi almistim. Laptop tam giriyor. Onune mouse sarj aleti harici hdd ne varsa sokabiliyorum Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu

• ceminci C kullanıcısına yanıt
    Kendini yorma ara servisi sor. Lenovo vantage'yi indir orada pilin durumu yazıyordu ne kadar doğru tartışılır. Birde lenovo vantage'de tasarruf kipini açıp dene %60'a kadar doluyor pil bakalım o zaman ne yapacak hala fps 10-15 lerde ise pil bozuk. Pil planını oyuna girerken yüksek performans yapıyorsundur. Ekran kartı uygulamasında güç tasarrufu var ama oda sürekli aynı fpsi almanı sağlıyor ve en düşük 30 fps olması lazım.
  • grey wind G kullanıcısına yanıt
    Z580 5 yil boyunca pili %60 sinirlayarak kullandim ayda 1 pili tamamen doldurup tamamen bitiyordum ve 5 yilin sonunda hala pil tamamen saglikliydi. Simdi y520 de de ayni methodu uyguluyorum

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.