Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilgisayarla birlikte laptop soğutucu kullanıyor musunuz, gerek var mı sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Bu güncellemede sorun olduğu için Microsoft durdurdu dağıtmayı hatalar giderilip tekrar dağıtılacakmış dün bir sitede okudum.Benim bilgisayarada iki kere kurmaya çalıştım belli bir yüzde de takılı kalıyordu sonra update silip tekrar denedim bulamadı güncellemeyi
  • Bu laptopun en büyük sorunu ses performansı ve ses ciziltisi.

En sevdigim yani ise tek Jack girisi oldugu icin earpods ile discordtan sesli konusabiliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Bu güncellemede sorun olduğu için Microsoft durdurdu dağıtmayı hatalar giderilip tekrar dağıtılacakmış dün bir sitede okudum.Benim bilgisayarada iki kere kurmaya çalıştım belli bir yüzde de takılı kalıyordu sonra update silip tekrar denedim bulamadı güncellemeyi
    Olabilir. Nerve sense yi bile zor kurduydum. Bi şekilde düzeltirler inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Lenovonun sitesinden Bios update yaptıydım 2 ay önce. 4KCN43WW sürümü vardı. Şimdi onu geri çekmişler. Eski sürüm olan 4KCN40WW sürümünü koymuşlar. Şimdi ben eski sürümü yüklesem yüklenir mi yoksa sorun çıkar mı?
  • Merhaba arkadaslar ekraninda isik suzmesi olan var mi bu modellerde oluyor deniyor ama bende soyle

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu az bellinolmus ama baya bellinediyor kendini serviste ekran degosimi mi yaptirsam yaoarlar mi

• Merhaba arkadaslar ekraninda isik suzmesi olan var mi bu modellerde oluyor deniyor ama bende soyle

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu az bellinolmus ama baya bellinediyor kendini serviste ekran degosimi mi yaptirsam yaoarlar mi

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu

• MuRo_123 kullanıcısına yanıt
    muhtemelen eskiye geçmenize izin vermez, bende aynı sürümü kullanıyorum olumsuz birşey görmedim. siz neden geri dönme gereği duydunuz ? 43 güncellemesini yükleyip bilgisayarı açılmayanlar olmuştu yabancı forumlarda yazanlar vardı bildiğim kadarıyla o yüzden geri çektiler.
  • okuma yazma degerleri nasil?

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu

• 4500 tl ye aldigim 7700k 16gbram gtx1050 128 ssd + 1 tb hdd 80WK olan ürün 9 bin 10 bin tl arasi olmus bunlar kafayi mi yemis yaw o ne fiyat oyle

• Merkez Bankası 2 Ocak 2018 Usd kuru:3.7719
    Merkez Bankası 10 Ekim 2018 Usd kuru:6.0995

Anormal bir durum yok ortada.
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Hocam tr de değilim malesef dolardan haberim var fakat ben daha 3 ay once aldim bunu

• Nisan ayında aldım. İlk önce altında bulunan vidalar kendiliğinden düştü. Garantiye yolladım. Aşırı da ısınıyordu. Yapıp yolladılar. Çalıştıkları UPS kargo bir türlü kontrollü teslimat yapmadı. Teslim almadım. En sonunda "kargonuzu alın, bir arıza olursa biz karşılayacağız" denildi.

Yaklaşık 1 aydır tuşları kendiliğinden takılıyor, harfleri algılamıyor bastığım harf yerine farklı bir harf çıkıyordu ekranda. 10 gün önce "A" tuşu kendiliğinden düştü. Office programları bile yüklü değil. Bilgisayar aşırı ısınmasın, uzun süre kullanabileyim diye 5100 lira para verip aldım. Şarjı 1.5 saat gidiyor. Sadece film izliyor, kamerada ailemle sohbet ediyorum. Çok fazla klavyesini aldığımdan beri kullanmadım.

Garantiye yollamak için teknik servisi aradım. Problemlerimi bildirdim. UPS kargo ile problem yaşadığımdan, kuryenin kontrollü teslimat yapmaması nedeniyle Aras kargo ile 3 iş gününde aldıracaklarını söylediler. 6 iş günü geçti. Kimse gelmeyince ben götürdüm.

Bugun ellerine bilgisayarım ulaştı. Nisan ayında aldığım bilgisayarımın bastığım tuşu algılamayıp başka tuşu algılaması ve A" tuşunun çıkması ve bataryasının bozulması benim hatam olduğundan 1340 TL ücret çıkardılar bana.

Tekrar ediyorum bilgisayarımda OFFİCE programları bile yüklü değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisyagmur -- 13 Ekim 2018; 13:19:54 >

• pisyagmur kullanıcısına yanıt
    Sizin bilgisayarinizda sorun var muhtemelen bu cihaz da isinma var diyen carpilir.

Vida olayi bendede oldu,cok ilginc bir sorun yav vida kendiliginden nasil cikiyor?

Her markanin bir suru kronik sorunu var hocam bu kadar yerden yere vurmayin bence.

• Lenovo almayalimda ne alalim?

Toshiba düşük donanım yuksek fiyat

HP kronik isinma sorunu

Asus ekran ve donanim sorunlari

Dell sürücü problemleri ve bootloader gömülü bios

Samsung orta seviye donanim ve yuksek fiyat

Casper kötü malzeme kalitesi

Acer gpu sorunlari ve kasa kalitesizliği

MSİ gereginden fazla pahali

Sony zaten bahsetmiyorum. Adamlar intel hd graphics olan laptoptan icinde 1060 varmis gibi fiyat istiyorlar

Bunlarin hepsini elersek geriye kalan tek marka lenovo kaliyor.

6 yildir lenovo kullandim 5.5 yil z580
    6 aydir y520 kullaniyorum.

Fp olarak memnunum piyasada laptop alinacak baska marka yok zaten

• Stranger in the Night kullanıcısına yanıt
    Kullandığım model http://www.vatanbilgisayar.com/notepal-infinite-evo-12--17-notebook-sogutucu-3-port-usb.html devamlı düşük mod da çalışıyor oyun filan açarsam en yüksek moda alıyorum pc zati oyunda gerekirse fanlarını full hızda çalıştırıyor bu da takviye oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Lenovo almayalimda ne alalim?

Toshiba düşük donanım yuksek fiyat

HP kronik isinma sorunu

Asus ekran ve donanim sorunlari

Dell sürücü problemleri ve bootloader gömülü bios

Samsung orta seviye donanim ve yuksek fiyat

Casper kötü malzeme kalitesi

Acer gpu sorunlari ve kasa kalitesizliği

MSİ gereginden fazla pahali

Sony zaten bahsetmiyorum. Adamlar intel hd graphics olan laptoptan icinde 1060 varmis gibi fiyat istiyorlar

Bunlarin hepsini elersek geriye kalan tek marka lenovo kaliyor.

6 yildir lenovo kullandim 5.5 yil z580
    6 aydir y520 kullaniyorum.

Fp olarak memnunum piyasada laptop alinacak baska marka yok zaten
    Aynen katılıyorum yıllardan beri Lenovo markasından aldığım zevk kadar diğer markalardan alamadım.1-2 yıldan beridir kullandığım Y520 Legion Y520-15IKBN - Type 80WK csgo herici oyunda oynamıyorum bana fazlasıyla yetiyor - bir sorunu kullandığım süre zarfında karşılaşmadım.Daha önce LENOVO Z510 i5 15,6'' / GT740M 2 GB / 16 GB RAM / 240 GB SSD modelini kullanıyordum ram ve ssd takviyesi yapmıştım model yükseltmek için sattım farklı marka alayım dedim,gittim vatandan Casper G860.7700-B190X Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128GB SSD GTX1060 17.3" FHD aldım ekranda sorun vardı değiştirdim sonra aynı sorun 2. sinde de vardı götürdüm casper bölge müdürü vardı tesadüf uzun tartışma vs. sonrasında geri verdim onun yerine hediye çeki alıp şu an kullandığım pc yi almıştım.Bir daha bilgisayar alsam lenovo markasından şaşmam atraksiyona gerek yok msi düşündüm o kadar model var ki zibil gibi insanın kafası karışıyor ve çok yüksek fiyatlar,diğer markaları demeye gerek yok.Notebook da Lenovo başka tanımam.

• Herkese merhaba , teşhir ürün olarak sahibinden.com üzerinden 5 yıllık bir kurumsal firmadan elden Lenovo y520 7700hq , 16gb ram 2tb + 256gb ssd , 1050ti li laptobu satın aldım. 20 ay garantisi var denildi, sistemden baktığımda garanti dışı görünüyor. Aradım lenovoyu , değişim cihazını bir firma satın aldığında garanti dışı kalıyormuş ( ucuza alıyorlar diye tahmin ediyorum) . Firmayı aradım arıza olduğunda bize getir cihazı dedi. Şimdi sizce ne yapmalıyım ? Cihazın faturası yok , ve içinden garanti çıkmadı işte sistemde kayıtlı vs . Alırken Satış sözleşmesi yapıldı firmanın kaşesi var satan taraf ve alan taraf olarak benim imzam mevcut ve ödediğim miktara dair dekontum mevcut. Ve cihazı kontrol ettiğimde sorun görünmedi.

• egecano kullanıcısına yanıt
    sıkıntılı bir durum, şöyle ki lenovo faturasız garanti belgesiz böyle bir cihazı garanti kapsamında asla onarmaz, dolayısıyla size bu ürünü satan firma muhtemelen dışardan bi tamir firmasına sorunu gidermesi için verecektir. umarım bu duruma değecek bir fiyata almışsınızdır yoksa ciddi zarardasınız demektir.
  • egecano kullanıcısına yanıt
    ayıplı mal değilse ( 4077/ M4 / F6 - Satışa sunulacak ayıplı mal üzerine ya da ambalajına, imalatçı veya satıcı tarafından tüketicinin kolaylıkla okuyabileceği şekilde "özürlüdür" ibaresini içeren bir etiket konulması zorunludur. Yalnızca ayıplı mal satılan veya bir kat ya da reyon gibi bir bölümü sürekli olarak ayıplı mal satışına, tüketicinin bilebileceği şekilde tahsis edilmiş yerlerde bu etiketin konulma zorunluluğu yoktur. Malın ayıplı olduğu hususu, tüketiciye verilen fatura, fiş veya satış belgesi üzerinde gösterilir. ) Normal garanti koşulları geçerlidir

buyuk olasılıkla sizin aldıgınız ürün tamir görmüş garanti dışı...Aldıgın firma bana getir demiş ama buyuk ıhtımal kullanıcı hatası der artık ne kadar kurumsal olduguna baglı. Kullanıcı hatası der ise hiç muhattap olmadan tüketici mahkemesine git..
    Hem alıcı hem satıcı nasıl oluyorsun onu anlamadım

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.