Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet kendini tosun sanan cok bu ülkede
  • bu resimde gösterdiğim yere dokununca sizdede çıt çıt ses geliyormmu. ekranı açıp kapatırkende buradan kaynaklı çıt çıt ses geliyor. sadece bendemi var bu sorun?Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bookless -- 22 Eylül 2018; 19:18:54 >
  • Nisan 2018'de 7300hq 128gb ssd 1tb hdd 1050ti 16 gb ram versiyonunu hepsiburadadan 3700'e almıştım. Şu an aynısı piyasada yok ama i5 yerine i7 takılı olan 8300 tl hepsiburadada. O zaman dolar 4 tl civarıydı laptop almak yerine 4'ten dolar alsaydım bu kadar değerlenmezdi elimdeki para 6000 falan olmuştu şu an Nedense piyasada saçma bir pahalılık var. Alacak arkadaşlara beklemelerini tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynısı benimkinde de var hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    hocam ürünü teknosadan mı aldınız. çünkü bu laptobu bu sebepten 3 gün önce değişim aldım. aynı cihazda yine aynı sorun var acaba teknosadaki seridemi sıkıntı var, arkadaş vatandan aldı ekran yağ gibi açıp kapanıyor herhangi bir sıkıntı yok.
  • Vatan'dan almıştım. Şarj soketi arızasıyla teknik servise verdim, yapıldı. Geldiğinde bu ses çıkıyordu. Hala var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriolet1981 -- 22 Eylül 2018; 22:50:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2017 nisandan beri kullanıyorum bir sıkıntı yok
  • Bende de aynisi var herhalde kronik

• Hocam ben zaten 2. Ci aldim eskisinde de aynisi vardi internet saolsun 14 gun kosulsuz sartsiz seve seve aliyorlar xd takma kafana pc super office 2016 yi nasil etkinlestiririm bi de onu bulsam masallah csgo gta5 ets2 nfs rival payback gram kasma yok guzel mal sogucutu sistem super gram ses yok bir de hocam ssd 128 gb win yuklu bende arada azaliyor artiyor normaldir degil mi geri yukleme kapali

• Etkinlestirme toollarin hepsi office icin nerdeyse viruslu ve anasini belliyor pc nin surekli pencere acip kendino kopyaliyor oncekinde oyleydi bunda daha dikkatliyim xd uni falan coktan bittigi icin ogrenci bulup oyle mi etkinlestirmek lazim acep

• Hocam 3 hafta önce bana mesaj atmıştınız satılıktı benim y520 4000 liraya. aynen şöyle yazdınız'Düz 1050 hakkı 3500 verirsen alırım'
    3 ay önce almışsınız o halde 2. laptopu almayamı karar verdiniz 3 hafta önce hemde aynı modelden. Anlamadığım şey bu bilgisayarı yerden yere vuruyorsunuz ama ikincisini almaya çalışıyorsunuz yarı fiyatına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A1704EF2 -- 25 Eylül 2018; 15:51:13 >
  • 4000 gayet normal . 3500 olmasi icin dolarin 3.50 olmasi gerek . Bir de elalem 6. Nesil cpu lu i5 hp lere 3500 para çekiyor.

• skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Hocam, acaba genel bir sıkıntı mı ? sonuçta o kadar para veripte vidalarını yerden toplamayı kimse istemez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1704EF2

Hocam 3 hafta önce bana mesaj atmıştınız satılıktı benim y520 4000 liraya. aynen şöyle yazdınız'Düz 1050 hakkı 3500 verirsen alırım'
    3 ay önce almışsınız o halde 2. laptopu almayamı karar verdiniz 3 hafta önce hemde aynı modelden. Anlamadığım şey bu bilgisayarı yerden yere vuruyorsunuz ama ikincisini almaya çalışıyorsunuz yarı fiyatına.
    Anlamadıgını anlatayım her ne kadar yazdıgım mesaja cevap verme tenezzülünde bulunmamış olsanda.Bak güzel kardeşim evet i5 işlemcili 1050ti modeli 128 ssdli modeli almıştım oyun oynarım diye ama elimde ps4 oldugu için oyun işine bulaşmadım sattım 20 gün sonra, aslında enayilikte yaptım dolar artışını bahane edip uçuk fiyata satmadım ki sattıgımda dolar 5.90 ben 3800 sattım.
    Daha sonra sattıgıma pişman oldum çünkü net için kullanabilirdim artı bilgisayarın klavye dizaynı çok hoşuma gitti.

Bu yüzden sana teklif yaptım evet hakkı dedigim fiyat dikkat etmedim ssd disk yoksa o bile verilmez. Sana teklif etme nedenim sadece net amaçlı kullanmak bunu sana belirttim zaten oyun içinde olanlar artık düz 1050 ekran kartı ile oyun oynanmayacagını bilir.

Şimdi birde şu konuya açıklık getireyim. Üzerine alınma özellikle sahibinden uyanıklar dolar artmışta yok yerine alamam vs gibi zırvalıkları yazıyorlar işin aslı öyle degil kardeşim. fatura fiyatından en fazla oda en fazla 500 tl fazla fiyat istenir gerisi işgüzarlık zira tek gerçek var. diyelim ben 5 bin tl verdim bir pc aldım faturası 3 bin yarın öbür gün garantiye gitti iade aldılar sana vericekleri fatura fiyatı 3 bin tl dir.

Ve son olarak cihazı yerden yere vurmuyorum hiç bir laptopdan oyunda uzun dönem performans alınamıyacagı yönünde arkdaşta 8500 tl alıcak olmasına yazık olur dedim hatta kafaya çok taktıysan ikinci ele bakmasını önerdim bu kötü birşeymi ? 1070-1080 ekran kartlarının çıktıgı yerde sen inanıyormusun bu kartlarla her oyunu oynayabilecegini özellikle önümüzdeki 1-2 yılda.umarım tatmin olmuşundur. Bak ben sana nezaketen cvp yazdım keşki sende bana bir cevap yazma nezaketini gösterseydin çünkü laptopuna iyi fiyat teklif etmiştim.

• Ben mesaj atmıyorum o yüzden mesajınıza dönemedim.su anda benim aldiğım yerde 7500 lira yani sonuçta 4 bin tl çekmem normaldir.ben o fiyata bu pc den alamam bunuda biliyorsunuz. 3500 liraya inşallah bulunur

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1704EF2

Ben mesaj atmıyorum o yüzden mesajınıza dönemedim.su anda benim aldiğım yerde 7500 lira yani sonuçta 4 bin tl çekmem normaldir.ben o fiyata bu pc den alamam bunuda biliyorsunuz. 3500 liraya inşallah bulunur
    Özel bir arayışım yok sizin mesajınızı görünce spontone yazdım. İyi satışlar.
  • Yavuzsaka kullanıcısına yanıt
    1.5 senedir kullanıyorum valla bilmiyorum forumda benim kadar uzun süre kullanan görmedim garanti bitmeden bi servise gönderirim bakım için o zamanda belirtecem bu durumu geçen bir arkadaşta monster kullanıyor ona söyledim senin yine iyiymiş dedi benimkinde nerdeyse vida kalmadı dedi
    Selam hocam bir sey sormak istiyorum google a isik esti ekran yazinca isiksiz ortamda iken ekraninizda beyaz olan koseler var mi acaba isik sizmasi?

• mustafa346 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün mat ıps panellerde olan bir olay benimkinde var ama beni hiç rahatsız ettiğini hatırlamıyorum farketmek için ışık kapalı ortamda siyah arka plan olması lazım kaç kere böyle kullanıyoruz ama çok belirgin olanlarda olabiliyor.
    Ilerde seviyesi artar diyenler var hocam degisim yapilabiliyormus bazen bana mi ozgu tum y520 lerde mi boyle acaba diye sordum baslat menusunun siyah yeri ne denk geliyor bende galiha ondan takildim fszlasiyla gorev cubugu mu ne adi

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.