Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
39
Favori
188.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mural555

5400rpm. Yüksek fan sesi problemi yok aslında. Sürekli olarak devam eden alçak bir fan sesi mevcut. Ortam tamamen sessiz olduğunda rahatsız ediyor.
    ben yeni aldım laptopu bu durum bende de var. Halledebildiniz mi?
  • potter44 P kullanıcısına yanıt
    Halledilebilecek bir sorun değil maalesef ki. Ben de araştırdım yalnız bir çözümü yok. Diğer kendi dengi dizüstü bilgisayarlara göre daha az fan sesi var bile denebilir aslında. Alışmaya çalışın.
  • Owlate O kullanıcısına yanıt
    Acaba işlemci sıcaklıgına bakıyor musunuz bakıyosanız hangi programı kullanıyosunuz 3 ayrı programdan baktım boştayken biri 30 diger ikisi 40lı degerler gösteriyor hangisi dogrudur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: potter44

Acaba işlemci sıcaklıgına bakıyor musunuz bakıyosanız hangi programı kullanıyosunuz 3 ayrı programdan baktım boştayken biri 30 diger ikisi 40lı degerler gösteriyor hangisi dogrudur acaba
    Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu
  • Merhaba arkadaslar bu notebokdan aldim ben de kutudan cikarken sizde ekranda veya kamera jelatin var miydi ayrica bende sarj adaptorununun altinda poseti vardi posetinde degildi yani iade veya baska tarz bir sorun mu gorusleriniz nelerdir tesekkurler simdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa346 M kullanıcısına yanıt
    jelatin bende de yoktu sadece ekranı kapatan bir bez vardı ve adaptör ambalajında idi. muhtemelen biri alıp beğenmeyip geri iade etmiş olabilir.
  • Iade edicem hocam yeniden alicam

• İlk sayfalarda klavye sorunları gibi durumlar dile getirilmişti. O sebeple vazgeçmiştim ancak şuan tekrar alma düşüncesindeyim. Acaba kullanan arkadaşlar bu tarz kronik sorunlar var mı ya da devam ediyor mu eğer bahsederlerse sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuzsaka -- 20 Eylül 2018; 23:22:57 >
  • Kararsizkalanadam K kullanıcısına yanıt
    Zamanında 1050 ekran kartlı 256gb ssdli versiyonun 4800tlye almıştım yazın başında 6400e 1060lı satarken şu fiyat cidden düşündürücü
  • Yavuzsaka kullanıcısına yanıt
    2017nisandan beri kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım tek sorunu anlamadığım şekilde altındaki vidalar düşüyor 1 tane düşmüştü bugün 2.si düştü ilginç
    Bunu almak için deli olmak lazım. Bir laptopa bu kadar para verilmez

• Yavuzsaka kullanıcısına yanıt
    ben alalı 3 ay oluyor her hangi bir sorun ile karşılaşmadım gayet güzel.
  • Dolar kurundan dolayı el mecbur. Bu fiyata önerebileceğiniz başka bir laptop var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

Dolar kurundan dolayı el mecbur. Bu fiyata önerebileceğiniz başka bir laptop var mı?
    Oyun amaçlı laptop alınmaz 1050ti ekran kartları yakında tarih olucak onu demek istedim.
    Yok arkadaş ben illa alıcam diyorsan sahibindende 7.5 1060 Ekran kartlı satan var sıkı pazarlıkla 6.5 alınır. Bu linktekindende satan çok en az 3 bin kar edersin ne hikmetse bu model sahibindende satan çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 21 Eylül 2018; 13:32:52 >
  • İkinci el degil sıfır almayı düşünüyorum da 1060larda bütçeyi baya bir zorluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    O fiyata alınmaz hocam bence monster 1050 ekran kartlısı 5200tl 1050ti versiyonuda 5600tl civarı işlemci i5 ama 8.nesil olduğu için lenovo i7sinden daha yüksek skora sahip eğer render almıyorsan 3boyutlu tasarım yapmıyorsan 8.nesil i5 yeter monster bi tek kötü yanı monster m2 ssd'yi okuma hızı düşük takıyor ekstra bi farkla alırken yükseltirsin bu paraya cidden lenovo alınmaz bu laptop yazık yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalker06 -- 21 Eylül 2018; 13:53:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

İkinci el degil sıfır almayı düşünüyorum da 1060larda bütçeyi baya bir zorluyor.
    Ben 3 ay önce i5 1050ti modelini aldım 8.5 verilmez ikinci elden korkma 2-3 aylık cihazda 2 bin tl kar ediyorsan deger kimse malının düşmanı deil herkes temiz kullanıyor .Şu alacagın laptopu aynı özelliklerde sıkı pazarlıkla 5 bin alırsın sahibindende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 21 Eylül 2018; 20:23:48 >
    İmkanınız varsa sıfır alın. İkinci elde satan adamın insafına kalırsınız. cihazı ne kadar zorladığı, nasıl kullandığı belli değil, tamir görmüş mü belli değil, hdd'de bad sector var mı belli değil. Çevremde arızalı cihazını geçici çözümlerle tamir ettirip satan bir sürü kişi var. Alan adamın 1 ay sonra elinde kalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sahibinden 1060 laptobu 4500 bırakan vardı diye yazıyordım bir kontrol edeyım dedım baktım fiyatı 6500 e cekmiş
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.