Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enchanted

Sese takıntılı olan benim, iade için gittiğim vatanbilgisayar da müdürün odasında denedik (arkada daha sessiz ortamda) ses falan duyulmadı. Kütüphane gibi yerde rahatsız edici ses çıkacağını sanmıyorum.

Yanında benim gibi biri varsa o rahatsız olur, ama bende kütüphanede ders çalışamıyordum :)

Alıntıları Göster
    :D ses sorunu çözüldü o zaman. Ağırlık boyut her şey tamam. Ama şimdi de kronik sorunları korkutuyor. Yorumlarda herkes “direkt çıkmıyor bikaç ay sonra gösteriyor kendini” demiş. Napıcam bilemiyorum.

Dell ısınıyor diyorlar 8. Nesil işlemcisi 90-95 derecede dolaşıyomuş

Monster’ın benim istediğim özelliklerde laptop’ı yok

Msi’ın benim istediğim özellikteki laptop’ının ekran kartı 3gb

Hp yok

Acer almam

Hiçbi şey kalmadı en son lenovo işte onda da sorun yaşıyoruz diyorlar bilmiyorum ne yapayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nobel Adayı

:D ses sorunu çözüldü o zaman. Ağırlık boyut her şey tamam. Ama şimdi de kronik sorunları korkutuyor. Yorumlarda herkes “direkt çıkmıyor bikaç ay sonra gösteriyor kendini” demiş. Napıcam bilemiyorum.

Dell ısınıyor diyorlar 8. Nesil işlemcisi 90-95 derecede dolaşıyomuş

Monster’ın benim istediğim özelliklerde laptop’ı yok

Msi’ın benim istediğim özellikteki laptop’ının ekran kartı 3gb

Hp yok

Acer almam

Hiçbi şey kalmadı en son lenovo işte onda da sorun yaşıyoruz diyorlar bilmiyorum ne yapayım

Alıntıları Göster
    İnternetten al 14 gün iade hakkın var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• enchanted E kullanıcısına yanıt
    Normal mağazadan aldığımızdaki hakkımız ne kadar peki?

• Nobel Adayı N kullanıcısına yanıt
    Kullanmazsan iade ediyorsun, ama internetten alınca 14 gün koşulsuz cayma hakkın var. (hasarsız eksiksiz olmalı)

• enchanted E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

14-15 aydır kullanıyorum hocam ben hiç bir sorunla karşılaşmadım bitek alt kapaktaki vidalardan biri düşmüş oda sorun değil garanti bitmeden bakım yapılmasın diye servise gönderdiğimde takılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

14-15 aydır kullanıyorum hocam ben hiç bir sorunla karşılaşmadım bitek alt kapaktaki vidalardan biri düşmüş oda sorun değil garanti bitmeden bakım yapılmasın diye servise gönderdiğimde takılır
    Yemin ediyorum bunu yazmak için açtım ya şöyle 1 yıldır kullanıp da sorun yaşamayan yok mu diye açtım sen yazmışsın. Saolasın black friday’de alıcam sanırım artık bu laptop’ı. Anladığım kadarıyla sorunların tamamı yazılımsal şeyler. Dolayısıyla gerekli güncelleme/yüklemeleri yaparsam ortadan kalkıcaktır diye düşünüyorum. En çok klavye sorunu geçmiş kullanıcılar arasında. Ona da biri “bi önceki sürümü kurdum geçti” demiş. Üniversite öğrencisi olduğum için hem maddi hem yeterlilik açısından en uygun bu laptop var sanırım. Gidicez 6k para vericez çöp olmasın sonra yıkılırım.

Windowstan kaynaklı hocam güncelleme geldikçe bazı şeyler saçmalıyor mesela her açıldığında touchpad'i tekrar kapatmak zorunda kalıyorum bende öğrenciyim 3 boyutlu tasarım,render ve oyun için aldım daha önce asus kullanıyordum 6.5 senenin sonunda artık ekran kartı su koyvermeye başlayınca 4800tlye i7 işlemci ve 1050 ekran kartlı modelini aldım ilk başta lenovo diye bi düşünmedim değil ama ben memnunum bilgisayarımdan.
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Haklı olabilirsin de diğer markalarda olmayıp bunda olması tuhaf geliyor yine de

• bu modeli son zamanlarda alanlarda klavye sorunu görüldü mü acaba merak ediyorum
  • Cihazı dün aldım herşeyiyle memnunum yanlız bir sorunum var yeni windows kuruldu modemde sorun olmadıgı halde (başka cihazlarda düşme yok) internet sayfası bulunamadı uyarısı veriyor. zaman zaman wifi sürücüsü güncel diyor. güvenlik duvarındada bir engel görem,yorum bu neden olur arkadaşlar.
    Bu arada almayı düşünen arkadaşlarada ben konuyu çok takip ettim almadan burda yazılanlardan sonra tereddütle aldım cihaz nette youtube vs gibi yerlerde sıfır fan sesi var yani benki takıntılıyım sessiz ortamda bile sıfır ses (turbo kapalı) bu net olayı dışında çok çok memnunum.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, bağlantı sorunu için modeminizin kanalını değiştirip deneyebilirsiniz. eğer çözüm olmazsa ya modem değişirsiniz ya ekstra access point bağlarsınız yada (önermem) laptopa usb wifi adaptör takarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbk58

hayırlı olsun, bağlantı sorunu için modeminizin kanalını değiştirip deneyebilirsiniz. eğer çözüm olmazsa ya modem değişirsiniz ya ekstra access point bağlarsınız yada (önermem) laptopa usb wifi adaptör takarsınız.
    Modem oldukça pahalı Asus AC88U zamanında almıştım. ikinci eski laptopta sorun yok media playerde diger cihazlarda sorun yok modem 2 seçenek veriyor 2g 5g diye ben 2g bagladım laptopu modem kanal degiştirmeyi bilmiyorum Lenevo vantage kurdum omu bir ayar yaptı anlamadım bakalım biraz daha kurcalayım cvp için tşkler.

Chipset driverleri kablosauz lan driver tekrar yükledim şuan sorun yok nette hızlandı sayfalar jet gibi geliyor maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 4 Ağustos 2018; 21:34:59 >
    valla hocam bende yaklaşık 9 aydır kullanıyorum bende bir sorun yaşamadım. Biraz şans işi sanırım bu durumlar.
  • 4 aydır aktif olarak hergün kullanıyorum
    problem yok
    y520 i5/1050ti/16gb/128SSD/1TBHDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

4 aydır aktif olarak hergün kullanıyorum
    problem yok
    y520 i5/1050ti/16gb/128SSD/1TBHDD
    Bende çok memnunumda bu bazen site sayfasını açamaması sıkıntı bugünde 2 sefer yaptı mesela siteyi açıyorsun ulaşılamadı ag baglantınızı kontrol edin diyor yazılımsal bir sorun gibide bakalım. Lenovo vantage uygulamasını yükledim erişimde omu müdahale ediyor bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 5 Ağustos 2018; 21:36:40 >
  • Bende öyle bir hata yok hocam
  • belkide modemden kaynaklı bilemiyorum. Çözülmeyecek dert degil şuan keyfini sürüyorum oyun dışında sıfır fan sesi var konuyu taip ederken fan sesinden iade etmeye çalışanlar bile okumuştum. tedirgin aldım ama sıfır fan sesi var nazar degmesin çok iyi gidiyor.
  • Merhaba arkadaşlar

Dün lenovo y520 klavyesini kontrol ettim. Tuşları Diğer laptoplara göre cok yumuşak. Ve vuruş Aralığı kisa . Bu oyun oynarken sorun yaratmazmi. Hızlı oynanista tam hakimiyet zorlar gibi. Asus unki daha sert cok daha rahat basilmakta hissiyat verdiğini gordum. Msi yoktu mağaza da onu kontrol edemedim.

Lenovo Kullananlar rpg oyunlarindaki performansi nasil klavyenin. Tskler

• Merhaba konuyu neredeyse baştan sona okudum. Birkaç gün içerisinde ben de bir bilgisayar alacağım ve daha çok mühendislik öğrenicisi kullanımı olacak. Monster A5 13.4 ile bunun arasında kaldım. HB'da da 5100 TL, monster 5200 ama HDD'si yok. Tabii Monster 1050Ti ve 8. nesil işlemci var. Kullananlar yorum yapabilir mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.