Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu'da resimli gösterimi;

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu

Fiyat olarak mükemmel o ayarlarda Türkiye'den bir laptop almak isterseniz +5k dan aşağı olacağını düşünmüyorum.
    Kaldıki piyasada Free-dos ve SSD'siz birçok model bulunmakta. Belki ilerleyen zamanlarda RAM'i az gelebilir fakat bunu'da ekstra bir RAM alarak telafi edebiliyor olmak gayet güzel.
    Alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TopaLPenguen -- 18 Mart 2017; 14:31:3 >
  • TopaLPenguen kullanıcısına yanıt
    Bende ön sipariş vericektim ama maddi durumlar ötürü mevcut pcye ssd ve ram takviyesi yaparak devam etmeye karar verdim. İncelemelerinizi merakla bekliyorum. Beşki şeytana uyarım.

Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysakay kullanıcısına yanıt
    Kendisi de seytana uydurmuyor değil gel beni al diyor , şansıma benimde limitimin sinirindaydi carsamba veya perşembe elimde olacak müsait olunca incelemeyi düşünüyorum

• Geldi mi hocam?

• ysakay kullanıcısına yanıt
    Yarın akşamüstü teslimatının yapılacağı haberini aldım, yani geldi sayılır son HUB aktarmada
  • İncelemeyi bekliyoruz hocam

• serokc kullanıcısına yanıt
    Dün itibariyle elime ulaştı ancak vize haftası olduğu için hemen inceleyemicegim, ama sonraki haftalarda olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TopaLPenguen

Dün itibariyle elime ulaştı ancak vize haftası olduğu için hemen inceleyemicegim, ama sonraki haftalarda olabilir.

İlk izlenimleriniz nasıl hocam?
    Kasa kalitesi falan filan.
  • TopaLPenguen kullanıcısına yanıt
    Hocam musait oldugunuz bir zamanda karanlik bir ortamda siyah ekran fotosu cekip paylasabilirmisiniz isik sizmasi olayi varmi gorebilmek icin.

• Fierce Tiger kullanıcısına yanıt
    Kasa gayet sağlam ve hafif kalite olarak da muazzam derecede diyebilrim. Klavye aydınlatması güzel detaylarina daha sonra bakmayı düşünüyorum daha pc yi açmadım sınav haftasından dolayı

• maresal52 kullanıcısına yanıt
    En kısa sürede atmayı dusunuyorum

• mesido kullanıcısına yanıt
    Keşke @dtsaykopat ın sözüne bakıp da iptal etmeseydiniz siparişi. Amazon ön sipariş verenlere 73 euro daha indirim yaptı herşey dahil 917 euro ya laptop bugün elime ulaştı. Vergi iadesi olma ihtimali de var olursa tadından yenmez.

• arkadaşlar ben yaklaşık 5 senedir y580 kullanıyorum ve cihaz sağlamlığıyla beni hiç yarı yolda bırakmadı. ama artık gtx660m in miyadı dolmaya başladı. bugün bu makineyi gördüm ve çok beğendim. bizim ülkeye ne zaman gelir anladığım kadarıyla net bilgi yok. garantisi ne durumda oluyor amazondan aldığımız cihazın bilgi verebilir misiniz acaba?

• mecekaa kullanıcısına yanıt
    Dostum net bir bilgiye sahip değilim ama amazondan alınca 2 yıl yerine 1 yıl garanti oluyor diye hatırlıyorum lenovo için.

• quote:

Orijinalden alıntı: RPA_geceningolgesi_RPA

Keşke @dtsaykopat ın sözüne bakıp da iptal etmeseydiniz siparişi. Amazon ön sipariş verenlere 73 euro daha indirim yaptı herşey dahil 917 euro ya laptop bugün elime ulaştı. Vergi iadesi olma ihtimali de var olursa tadından yenmez.

İndirim dediğiniz tutarın ön siparişle alakası yok hocam. Fazla alınan verginin iadesi o miktar.
    Hay bin yaşa

• quote:

Orijinalden alıntı: CristioAli

Hay bin yaşa

Sizde.
    Olsun o da güzelmiş :D
  • CristioAli C kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sanki ilk defa mı amazondan alışveriş yapıyoruz bahsettiğim şeyin vergi iadesiyle ne alakası var daha ürün yollanmadan direkt fiyatta indirim oldu kartımdan 917 euro çekildi ki mh ile görüştüm onlarda vergi iadesi değil indirim olduğunu söyledi. Meraklanma daha vergi iadesi olacak olunca onun belgesini de yollarım sana ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: RPA_geceningolgesi_RPA

Kardeşim sanki ilk defa mı amazondan alışveriş yapıyoruz bahsettiğim şeyin vergi iadesiyle ne alakası var daha ürün yollanmadan direkt fiyatta indirim oldu kartımdan 917 euro çekildi ki mh ile görüştüm onlarda vergi iadesi değil indirim olduğunu söyledi. Meraklanma daha vergi iadesi olacak olunca onun belgesini de yollarım sana ben.

Bende öyle düşünmüştüm çünkü 200tl iade geldi karta nerden geldiğini göremiyorum, amazonun 72€ olan iadesi için 10 is günü demişti 1 gün sonra gelmesi biraz tereddütte bıraktı. Sanırım ilerleyen günlerde o 72€ da gelecek

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.