Şimdi Ara

Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
6
Favori
36.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ideapad 5 pro benzeri başka modeller var mı acaba? en az 15.6 inç, yüksek tazeleme hızına sahip, (90 hz bile olur) en az %72 ntsc ekranlı ürünlere bakıyorum neredeyse hepsi oyuna yönelik, öyle olunca fiyatı da ona göre fazla oluyor. sadece igpu bile olsa yetecek, fakat öyle bir ürün göremedim ideapad 5 pro dışında ki o bile fazla aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StG 44 -- 3 Mart 2022; 13:36:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sunsetz kullanıcısına yanıt

Resimlerde füme - metalik bir kasa görülüyordu. Sizin resimde ise siyah gözüküyor.

Arkadan ve yandan fotoğraf alabilir miyiz ? Meraklı ve heycanlıyız hocam :)

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 5 Mart 2022; 15:0:50 >
  • mamad kullanıcısına yanıt

hocam mehabalar.elimde macbook pro 2015 modelime aldığım 2tb ssdim mevcut.içindeki 1 tbı çıkartıp bunu takacağım.

gelir gelmez açmak pek mantıklı olmayacak gibi size sorum şu:

garantiden çıkmaz değil mi?

elektronik mühendisiyim.lehimlere vs dokunma zarar verme ihtimalim yok açıkcası.

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    1. Kasa farklı, biri plastik diğeri alimünyum-magnezyum alaşımlı kasa
    2. ColdFront 3.0 yok
    3. ideapad daha ağır, slim 7 1.9 kg
    4. ideapad daha kalın, slim 7 ince
    5. Parmak izi okuyucu yok, slim 7'de var.
    6. Mux switch yok sanırım, slim 7 var.
    7. Slim 7 klavyesi daha iyi
    8. slim 7 ekranı daha iyi 2k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainSkyWalker -- 3 Mart 2022; 13:44:59 >
  • StG 44 kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 5 Mart 2022; 15:1:23 >
  • Laptop kusursuz görünüyor alanlara hayırlı olsun ama şu tarz laptoplarda pil süresini çözemiyorlar bir türlü.

71Wh pili var ve Psref'de MobileMark 2018: 7.8 hr demiş. 7.8 saat gitse tamam ama gerçekte bundan çok daha az oluyor genelde. Sentetik testlerdekine hiçbir zaman ulaşamıyor laptoplar.

Ayrıca pilde büyük performans düşüşü oluyor hep. Acaba pilde cinebench testi yapabilecek biri var mı?

Oyun oynamak için güzel cihazlar bunlar ama nadiren oyun oynayan ve laptopu laptop gibi kullanan kişiler için bu tip cihazlar pil ve performans olarak hala istenen seviyede değiller. Apple harici bu işleri yapabilen yok. Nadiren oyun oynuyorsan niye oyun laptopu alasın ki denebilir tabi ama güçlü laptoplar hep oyun laptopları. Güçlü donanım sadece oyunda işe yaramıyor, bir çok uygulama da var güç gerektiren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhySoEvil -- 3 Mart 2022; 14:3:35 >
  • Biosun görüntüsü:mux var gibi. Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byns -- 3 Mart 2022; 14:2:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • byns kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamı dışına çıkmıyor defaten teyid ettim bunu

Hocam izninle bunu hepsiburadaya yorum olarak ekliyorum.çok iyi bi yazı olmuş.
    Yazmak istediklerimi özetlemişsiniz.

Kıyaslanamaz farklı kulvarlarda ama Thinkbook 13s notebookum var... İş için çok seviyorum bu pcyi... 13 inc, tamamı metal kasa, 5800U işlemci, 16gb 3200mhz Ramvar 6 7 saat şarj gidiyor

Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawministration -- 3 Mart 2022; 14:13:19 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 5 Mart 2022; 15:1:52 >
    İdepadde yok hocam.teyitli.ideapadi olan forumdan birine sorup teyit ettirdim.%100.

• Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL

Gaming 3 teki bios bu şekilde, mux switch mi oluyor bu

Hocam ideapad gaming 3 var bende nasıl bakabilirim mux switch olup olmadigina ?

• Cesvaraponuribere kullanıcısına yanıt
    Legion centerdan baktırmıştım ben.orda hybrit graphics mi ne şeçeneği yoksa yoktur demişlerdi.ama bu ekran görüntüsü bende şüphe uyandırdı.
    Olabilir de.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 5 Mart 2022; 15:2:11 >
    Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL

Reis gaming 3 teki wifi kartı bu. Nedir ne değildir yorum esirgeme :)

• Bu fiyatlara şuan ne alınır? Performans önceliğim. Çok güzel fırsat kaçmış maalesef. Uzun zamandır düzgün indirime girmiş bir ürün bekliyordum.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 5 Mart 2022; 15:2:48 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.