Şimdi Ara

Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
6
Favori
36.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MSI kasalar var aliminyum ancak fiyatları yüksek. Birde MSI kasalarda ışık süzmesi sorunu çok fazla. Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi ürün bu şimdilik. (Oyun için söylüyorum) Bu benim kişisel görüşüm.

• undy1ng kullanıcısına yanıt

şuan hangi cihazı kullanıyorsunuz sonuçlardan dolayı merak ettim.

• Cesvaraponuribere kullanıcısına yanıt

Yok hocam olan oldu artık fiyatta yükseldi. Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan da olmayalım şimdi.Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frobisher kullanıcısına yanıt

Hocam yaklaşık 1 saatdir oynuyorum. Uzun kullanımda çevresi kapalı olduğu halde ekran kartı en fazla 74 dereceyi gördü. Mux kapalı optimus açık ve 115-120W çektiği halde yine de sonuçlarından memnunum. Ayarlar dediğim gibi ultra'da hatta özel ayarlardan daha da üste çıktım ekran kartını zorlamak için. Şuan turba fan ve alta bir soğutucu kullanıyorum durum bu şekilde;

Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL

Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL

Kullandığım model monster 20.4

Metal olan versiyon dimi bu fan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mamad kullanıcısına yanıt
    Hocam içindeki Ram in CL değeri nedir o konu da var mı bilgin

Hocam bu monster değil mi. 20.4 modeli

• lawministration kullanıcısına yanıt

Kasanın kendisi güçlendirilmiş plastik olarak geçiyor. Aldığım soğutucu ise uygun fiyatlı bir ürün sayılır.

Şuan kullandığım ürün bu;

Teşekkürler Hocam 🙏

ColdFront 3.0 olunca Slim 7 için soğutucu gerekmez sanırım.

Battaniye üzerinde oynamazsanız ısınmaz gibi, ne dersiniz kullanıcıları ?

• Rica ederim. Bu arada bu sonuçlar win11 için geçerli olduğunu söylemekte yarar var. Benim gördüğüm tek eksi tarafı batarya tarafı güç olarak yeterli değil. Daha büyük ve güçlü bir batarya daha güzel bir seçim olurdu.

@CaptainSkyWalker ultrabook ayarında kullanım amaçlı slim7 mantıklı lakin amacınız performans almak ise 130W Legion'lar var tabi fiyatı da ona göre değişiyor. 17.3 inç FHD 130W mux olan legion modellerinin fiyatları nedir bakmak lazım. Zaten her modelin kendisine göre kullanım amacı farklıdır.

• konuyu açan @DenzeL_28 e teşekkürler bende fırsattan yararlandım. En son laptop u 10 sene önce yine forum vasıtası ile almıştım. Performans açısından ihtiyacım fazlası bir bilgisayar aldım çok fazla oyun oynamıyorum ama uzun süre idare muhtemelen.

Bu ürün freedos olarak geldikten sonra windows yüklemesini nasıl yapıyor alan arkadaşlar. Lisanslı windows10 mu alınıyor genel tercih nedir windows kurulumu konusunda önerilerinize açığım.

teşekkürler hocam gayet iyi ısı değerleri soğutucu ile beraber. ürünü izlemeye aldım.

• hepsiburada yeniden stok girmiş... bence tekrar indirim yapacaklar

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-s7-amd-ryzen-7-5800h-16gb-1tb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-82k80052tx-p-HBCV00000VZJFD?magaza=Hepsiburada

hocam tüm 3060 lar 100w üstü değil sanırım peki bunu nasıl anlarız sitelerinde de göremedim

• lawministration kullanıcısına yanıt

Zannetmiyorum ama FED faizi arttırırsa her şeyin fiyatına zam gelir.

Enflasyon rekorları kırılıyor Avrupa ve Amerika’da

Son 1 sene fiyat grafiğinde Dip fiyat bulursanız beklemeden alıp geçin

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

aynen hocam ben HB özelinde yorum yapmıştım zaten anında bitmiş

• Fiyat 30 olmuş yuh.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

katılıyorum çok iyi fiyattı 1 aydır laptop arıyorum bunu kaçırdım çok moralim bozuldu yanına yaklaşacak bir laptopta bulamadım açıkçası ne yapsam bilemedim

sanırım bu laptopu alacağım Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL 

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-fx516pm-hn025-intel-core-i7-11370h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-15-6-freedos-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000003LOIQ

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Güzel şık görünüyor işlemcisinin AMD dengi nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawministration -- 4 Mart 2022; 1:8:1 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.