Şimdi Ara

LENOVO LEGION 5 RTX 2060 Amd ryzen 7 4800H

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
5
Favori
11.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konfigürasyonlu pc üretimde mi? Türkiye 'ye gelecek mi gelecekse ne zaman gelir bilgisi olan var mı? Lenovonun resmi sitesinde bu ürün var çünkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Beklemeyin uzun süre gelmeyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Hocam neden öyle düşünüyorsunuz? Bunu lenovoya sorabilir miyim ya da siz sordunuz mu acaba

• Geceüçteisimbulmakzor kullanıcısına yanıt
    LENOVO LEGION 5 RTX 2060 Amd ryzen 7 4800H

Ben olsam beklemezdim fiyatların düşeceği yok. Mümkünse HP Omen alın geçin rtx 2060 veya 2070'li. Lenovo gelecek de uygun fiyattan mı gelecek garantisi yok.

Hocam fiyat konusunda haklısınız zaten de almışken amd ryzen 7 4800h işlemciyi alayım diyordum. Eli yüzü düzgün performanslı çalışan ryzen kullanan çok az marka var lenovo kasasını baya beğenmiştim. Kasımda gelecekse belki bekleyebilirdim. Siz bu mesajı nereden yazdınız belki yeni gelişme vardır ben de sorsam diyorum?

Oyun oynayacaksanız Intel ile aralarında çok fark yok. Şansınızı zorlamayın yani. Ne zaman geleceğine dair en ufak bir bilgi yok. Hatta geleceği meçhul. HP Omen'in Ryzenlı modelleri yıl sonunda gelecekmiş. Onu da bir satıcı söyledi fakat gelmeyebilir de.

Ben Twitter üzerinden ulaştım. Eğer döviz bile kazanıyor olsanız beklemeye değmez. 30 kuruş arttı diye 1500-2000 TL zam yapıyorlar. Her türlü zararda olursunuz.

Haklısınız hocam bir an önce alsam iyi olacak anlaşılan, teşekkür ederim

• Bütçeniz nedir?

• sculptor S kullanıcısına yanıt

Güzel. Bu fiyata alınır.

15k

14 k ya satıyorlardı gittigidiyor'da.
    11 bin seviyesindeydi bir iki ay önce. Ben 11.11 indirimlerini bekliyorum.

• erdi_gfb_92 E kullanıcısına yanıt
    Amdli ve rtxli modeli mi 14 e satıyorlar

Amdli modellere rtx yok zaten. Yukarıdaki linkteki modelden bahsettim. 10300H işlemci ve rtx 2060 li model

• https://www.amazon.com/gp/product/B0863DW238/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

sizin söylediğiniz özellikteki laptopu 1 hafta önce aldım. amazon.com dan sipariş verdim suan yurtdısında oldugum ıcın. toplam vergisiyle 1300 euro verdim.

• 31cetvel31 3 kullanıcısına yanıt
    Hocam yurt dışından pc alma gibi bi durumum yoktu benim, babamı internetten almaya zor ikna ettim zaten. Hayırlı olsun bu arada

• Merhabalar Lenovo ideapad 3 gaming kullanıyorum Amd ryzen 7 4800H ve 1650ti kombinasyonu 10700 e aldım memnunum bilgilerinize. 2060-2070 li modellere baktım ancak yoktu piyasada olan varsa bile çook ucuk fiyatlarda idi.

• Konuyu hortlatıyorum ancak 14000 liraya 1tb+256ssd olarak mediamarktta satışta. Ryzen 7 4800H ve 2060 115w var.

• GTX 1650Ti kullanıcısına yanıt

Bayadır bekliyordum, nihayet gelmiş ülkeye. Fiyata, şu saçma sapan piyasada şaşırdım açıkçası. Şu an mediamarkt'ta 12999 TL. PSREF sitesinde Hdd'siz ve Freedos bir konfigürasyon da mevcut. Windows 10 ve mediamarkt şişirmesini de düşünürsek 12 bin TL'ye almak mümkün olursa güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emresiss -- 23 Kasım 2020; 9:19:7 >
  • Keşke bekleseydim demek istiyorum fiyat fena değilmiş ben 2 ay önce Freedos intel versiyonunu 12200 tlye almıştım döviz kurunun sürekli değiştiğini düşünürsek sattıkları fiyatı gayet normal buluyorum. Windows modelini 14-15 bin tlye satıyordu Media Markt.

Türkiye'de elektronik cihaz almak kabus. Kimse yardımcı olmuyor,bir anda geliyor ve sadece şok oluyorsun.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.