Şimdi Ara

Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır) (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.056
Cevap
45
Favori
129.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam 6 aya mini led L5P 40bin tl olarak gelir biz de uzaktan izleriz 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wirm kullanıcısına yanıt
    Hoş orasıda öyle yeni cihazdan çok üzülmemiz gereken farklı şeyler var memlekette

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aynen öyle alamayacağımız fiyatlara gelir muhtemelen. Ya da L5 pro ile L7 ayrılsın diye sadece L7 ye de koyabilirler bu ekranı. Şu an çoğu inceleme sitesi L7 L5 pro ile benzer zaten. Klavye aydınlatması ve kasası için fark vermek istiyorsanız alın diye yorum yapıyor, zaten bizde anormal fiyat farkı varken yurt dışında öyle aman aman bir fark da yok L7 alan da çok discord'da . Bence 2021 de bu farkı biraz daha açmak isteyeceklerdir ekran ile. %100 adobe renkler, mini led falan diyerek.

• Selamlar, L5 pro alacaktım dün indirim vardı kaldırmışlar. Tekrar indirime girer mi sizce?

• duayen00 kullanıcısına yanıt

Kur Bu kadar artmisken indirim felan beklemeyin alacaksanız alın

• duayen00 kullanıcısına yanıt

Hocam ne indiriminden bahsediyorsunuz, ülkemiz ekonomisinde speedrun denemesi yapılırken ne indirimi?  

• arkadaşlar bugun yada yarın almam lazım bu 2 laptop arasında kaldım ne önerirsiniz

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-5-intel-core-i7-11800h-16gb-1tb-ssd-rtx3060-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82jm0012tx-p-HBCV00000VZJFB?magaza=Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/msi-katana-gf76-11ue-273tr-intel-core-i7-11800h-16gb-1tb-ssd-rtx3060-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000VH101

• **KAAN** * kullanıcısına yanıt

Bu laptopa göz atmanızı tavsiye ederim:

Ayrıntısıyla araştırmamıştım, 150W adaptörle geldiğini gördüm ve bakmasanız da olur diyorum hocam  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaveMartha -- 23 Kasım 2021; 21:48:4 >

• Konunun ürünü olmasa da bir konuda yardıma ihtiyacım var arkadaşlar. Ben bu LL5 satın aldım.

psref.lenovo.com
    Legion,Lenovo Legion 5 15ACH6H,Model:82JU006ETX
    https://psref.lenovo.com/Detail/Legion/Lenovo_Legion_5_15ACH6H?M=82JU006ETX

Burada win10 gözüküyor olsa da ürün ürün win 11 olarak geldi. Bunu tekrardan win 10 nasıl yapabilirim önerir misiniz ?

Ayrıca Win 10 döndükten sonra hangi link üzerinden sürücüleri kurmam gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

@Yazılımcı Online @SaveMartha

• SaveMartha S kullanıcısına yanıt

Merhaba 150w olması problemmi birde ben 17 inç bakıyorum vana bi öneride bulunursanız acil sevinirim bu fiyatların düşeceği yok malzeme kalitesi iyi olan bir model

• gurkan3407 G kullanıcısına yanıt

Ürünün yazılım ve driver sayfasında " geri kurtarma medyası oluştur " gibi bir seçenek olması lazım. Oraya bakın bakalım, seri numarasına göre işletim sistemini ISO olarak indirip katılımsız kurabiliyorsun. Bize henüz vermediler win11 keşke hazır ve güzel optimize edilmiş bir win11 olsa da yüklesem. :D Nedense düz format atıp driver kurunca bir şeyler eksikmiş gibi geliyor.

Cihaz win10 diyorsa muhtemelen iso hazırlama kısmında hem win10 hem win11 seçilebiliyordur. Diğer türlü ise format atıp normal düz windows10 kurup, driverları elle yüklemeniz lazım. C'de bulunan driver klasörünü yedekleyin şimdiden ileride lazım olacak. Power plan falan orada (FN+Q ) çünkü.

• Fazlaca kabaca bir şekilde muadil donanımlı ürünlerden ne kadar fazla enerji tüketimi varsa o kadar gücü vardır gibi düşünebilirsiniz. Bütçeniz nedir acaba?

Şu anki fiyatlara bakınca şu laptop kalitesine göre parlıyor şahsen:

Bunu da inceledim, ne yazık ki RTX 3060 düzeyinde bir performans sunuyormuş genel olarak. Bunun dışında flipped mobo nedeniyle bakımı deneyimsiz kullanıcılar için zor olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaveMartha -- 24 Kasım 2021; 0:13:48 >

Bilgisayar bileşenlerinin çekeceği güçten daha düşük güçte bir adaptör olursa eğer, laptop tam performansta pili de devreye sokar ve pilden yemeye başlar. Oyun oynarken pil azalır mesela.

Bizim RTX3070 li cihazların intel versiyonunun bazılarında 230watt verilmiş. Tam yükte aleti kullanırken şarjım azalıyor diyordu birisi. Bizim aletlerde ise 300watt adaptör var tuğla gibi. Millet o ney la öyle diyor ama tam yükte 300watt'ı zorluyor hatta bazen anlık geçiyor.

Bütçe 20 25 bin arası kriter kasa sağlam olacak soğutması iyi olacak günlük işlem yaparken fan sesi olmayacak ekran 17 inç olacak kabaca bunlar monsters olsbilirmi acaba bi türlü ısınamadım o modelede

Birde bu var ekran kartı daha iyi ama monsters işte istediğim kriter olarak kasası iyimidir sessizmidir vb... kararsızım rica ediyorum bi yardım etseniz

Bu ikisi arasında kaldıysan lenovo legion derim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Onada baktım ama yorumların çoğunda ışık sızması olduğu söyleniyor

• Ben monster aldım 22.1 olanı zamanında iade ettim ama iade nedenim cihazın mux switchinde bios güncellemesine ihtiyaç duyması bu güncellemenin servis tarafından atılması ve sorduğum soruya servisten düzgün cevap alamamaktı.Ama cihaz güzeldi çok beğenmiştim açıkcası.He birde mikrofon kulaklık çıkısı ayrı ayrı idi bu baya sinir bozucuydu.Ama benim ekranda öyle ışık sızması filan hiç bir şey yoktu makine iyiydi.Bu kasa magnezyum alaşımlı olan kasa benimkinin üstü nasıldır bilmem ama memnun olmazsanız iade de sorun yaşamıyorsunuz monsterla bunu ben tecrübe ettim alıp deneyebilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3060lı legion 20bin mi olmuş vay be :)

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.