Şimdi Ara

Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.056
Cevap
45
Favori
129.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttorneyAtLawAT -- 10 Mayıs 2021; 19:0:42 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sıcaklıklar;

Not: Ortam sıcaklığı 27 derece, laptop ahşap masa üzerinde soğutucusuz, performans modunda.

Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır)
    Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S741 -- 5 Mayıs 2021; 11:25:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AttorneyAtLawAT

silinebilir.

Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S741 S kullanıcısına yanıt
    Güzel gibi hocam sıcaklıklar. Arkasını kaldırmadıysanız arkasını kaldırarak 80 dereceye kadar düşebilir.

• AttorneyAtLawAT A kullanıcısına yanıt

Hangi sektör hocam iyi düşmüş her işletmede aynı oranda düşmüyor sanırım. 3000tl kdv oranı gözüküyordu. Toplu geri ödeme mi oluyor yoksa aylara mı bölünüyor bu kdv iadesi. Hep merak etmişimdir.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttorneyAtLawAT -- 10 Mayıs 2021; 19:1:44 >
  • eagen kullanıcısına yanıt

Vergi dahil mi Bu fiyata. Yoksa trt %2 ve kdv %18 eklenecek mi.

Vergiler eklenince 20700 küsür yapıyor.

Tr ye sadece bu model geldi bu arada. Freedos bile yollamadılar. Pro olmayan 3060 ve fhd model de haziran sonuna doğru stoklarda olacak.

https://psref.lenovo.com/Detail/Legion/Lenovo_Legion_5_Pro_16ACH6H?M=82JQ0063TX&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• AttorneyAtLawAT A kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam güzel olmuş vallahi. Arkadaşın tekeli var market daha doğrusu. Acaba ona mı fatura etsem bilemedim 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Vergi dahil mi Bu fiyata. Yoksa trt %2 ve kdv %18 eklenecek mi.

Vergiler eklenince 20700 küsür yapıyor.

Tr ye sadece bu model geldi bu arada. Freedos bile yollamadılar. Pro olmayan 3060 ve fhd model de haziran sonuna doğru stoklarda olacak.

https://psref.lenovo.com/Detail/Legion/Lenovo_Legion_5_Pro_16ACH6H?M=82JQ0063TX&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Vergi dahil fiyatı orada yazan, sadece kargo ücreti eklenir üzerine...

1500€ sınırını geçmediğinden sorun da teşkil etmiyor.

• Bayramdan önce gelse keşke. Stoklara tekrar girmiş 20500den.

• Wirm kullanıcısına yanıt
    silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttorneyAtLawAT -- 10 Mayıs 2021; 19:1:36 >
  • Ortam 27 derece, soğutucusuz, performans modunda yapılan benchmarktan.

Fanlar 70 dereceye kadar sessiz, neredeyse minimum modda çalışıyorlar. 70 dereceden sonra ise rahatsız etmeyen bir ses çıkarıyorlar.

Ekran Kartı Sıcaklık Verisi;

Ekran kartı Saat Hızı verisi;

İşlemci Sıcaklığı verisi;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S741 -- 5 Mayıs 2021; 12:32:28 >

• Fan sesi;

• Dun 20bin idi.. Simdi 20.500.

Parafta kampanya var 150/1500

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş arttıkça fiyatta artar burası tr.

lan 20 bine laptop satıyoz 2 saatte 20 kişi almış. Ucuz galiba şuna bi ayar çekin derler burada.

Yarın 21 olursa şaşırmayın. Şahsi tavsiyem trden almayın gerekirse fazla verin yurtdışı alın. Vampirlere para kaptırmayın.

• Media markt çalışanı tandığım var bu pc yi %10 indirimli alabiliyorum, sizce uygun mu. Bu fiyata değer mi

• alicaptain88 A kullanıcısına yanıt

18 bin 12 ay taksit. Daha iyisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: frzstate

sipariş arttıkça fiyatta artar burası tr.

lan 20 bine laptop satıyoz 2 saatte 20 kişi almış. Ucuz galiba şuna bi ayar çekin derler burada.

Yarın 21 olursa şaşırmayın. Şahsi tavsiyem trden almayın gerekirse fazla verin yurtdışı alın. Vampirlere para kaptırmayın.

Tr klavye ve tr garanti sebebi ile buradan almak bana laptoplar icin daha avantajli geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 bin bir laptop için pahalı gerçekten ama muadil ürünleri bu laptoptan daha kötü olduğu halde 24 25 binlerce geziyor. Hemde full hd ekran bu 2K. benim şirketim var kdv kullanıyorum vergi avantajından dolayı tr de almam çok çok daha mantıklı. Garanti ve servis olayida var sonuçta yurt disi ürünlere illa bir sikinti çıkarıyor tr servisleri. Normal şekilde Almanyadan alacaklar için 3 bin TL fark var onun bin tl si 16 gb ram zaten az bile yazıyorum fiyatlar malum, ikincisi stokta yok ne zaman gelecegide belli değil burada akşam aldığım Ürünü kargolarlar bu gün yarın. Kur meselesi var Türkiye için maalesef karsimizda amazon çekmiyor parayı bekletiyor. Yarin kur yükselirse fiyatta yükseliyor. Taksit olayi muthiş 12 ay. Amazonda 17500 nakit Parayı coinlere yatirsam çıkarırım bir laptop daha diye düşünüyorum. Son olarak buradan almak devlete vergi çalışanına maaş vs demek ondan medimarktan almak daha mantıklı

• bayram61 B kullanıcısına yanıt

Türkiye' den satın aldığınız bu kadar yüksek meblağlı bir üründe sorun yaşar ve servis de iade/değişim talebinizi reddeder, kullanıcı hatası yaftalaması yaparsa(ki ülkemizde bu hep yaşanan bir şey) THH' ye gidemeyeceksiniz. Çözüm ararken paranızla aylar boyu rezil olacaksınız böyle bir durumda. (Umarım olmazsınız.) Türkiye' de yine Amazon haricinde hangi firma size 2 yıl boyunca koşulsuz iade garantisi sunuyor söyleyebilir misiniz böyle bir firma var ise? Şimdiden söyleyeyim, Amazon haricinde ülkemizde böyle bir firma yok. Bu durumda neye dayanarak garanti ve servis olayında Türkiye' den aldığınız ürünü övdünüz anlayabilmiş değilim.

Bunun dışında Türkiye' den sipariş verdiğinize pişmansınız da içinizi mi rahatlatmaya çalışıyorsunuz Türkiye' den sipariş vermenizin gerekçelerini buraya insanları yanlış bilgilendirebilecek bir şekilde yazarak? Hangi satıcının artısı eksisi ne yazarsınız ve insanlar bunları göz önünde bulundurup istek ve ihtiyaçlarına göre istedikleri yerden sipariş verirler. Burada "Türkiye' den almak şöyle iyi, böyle iyi, ordan satın alıp üzerine şunu da eklesem zaten aynı hesaba gelecekti vs." yazarak, "Ben doğrusunu yaptım, herkes benim dediğimi yapsın" demeye getirmişsiniz benim gördüğüm kadarıyla.

Bunların dışında son cümlenizde daha da saçmalayamazdınız diye düşünüyorum. Yurtdışından gelen siparişlerin öpücükle mi gümrükten geçirildiğini sanıyorsunuz? Hepsini geçtim ürün faturasını şirket üzerine kestirip vergi iadesi almak da tam bir düşüncelilik örneği. Yoksa iki yüzlülük mü demek daha doğru olur bilemedim.

Sonuç olarak demeye getirdiğim şey kendi seçiminizi nihai doğruymuş gibi savunmayı bırakın lütfen ve tarafsız olun. Eğrisiyle doğrusuyla yazın yazacaklarınızı ki insanlar doğru bilgiler edinip doğru kararlar verebilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaveMartha -- 5 Mayıs 2021; 17:3:56 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.