Şimdi Ara

Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.056
Cevap
45
Favori
129.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wirm

Hocam özelliklerine baksanız yeter. Soğutması, kasa kalitesi, ekranı, g-sync vs.

Alıntıları Göster

soğutma , kasa kalitesi gibi özellikler için birşey diyemem fakat kağıt üzerinde işlemci ve ekran kartı daha iyi değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan3407

soğutma , kasa kalitesi gibi özellikler için birşey diyemem fakat kağıt üzerinde işlemci ve ekran kartı daha iyi değil mi ?

Alıntıları Göster

Hocam i7 11800h ve rtx 3080 165w var Legion 7i’de. Daha iyisi zorLenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam i7 11800h ve rtx 3080 165w var Legion 7i’de. Daha iyisi zor 

Alıntıları Göster

şimdi anlaşıldı hocam ben L5 Pro ile kıyas yapılıyor sandım :)

• Ekran kartları fiyatları düşmesiyle bizim laptopun da fiyatı düşer mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Ekran kartları fiyatları düşmesiyle bizim laptopun da fiyatı düşer mi acaba

Düşmez ancak bulunabilirliği artar.

• Avrupada 3080li Legion 7i şuanda 2bin euro civarına bulunuyor. Denk getiren kaçırmasın.

• Yeni biostaki fark nedir ben bir şey göremedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • samuray_x S kullanıcısına yanıt

Evet şimdi gördüm, ön sipariş açılmış, 19 bin TL'ye geliyor, amazon.es'den alsak klavye'de sıkıntı yaşatmıyız acaba?

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş yaşamamıştım yazmıştı msinin modeli bence sticker ile düzelir veyahut harici kalvye çözüm olabilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

Evet şimdi gördüm, ön sipariş açılmış, 19 bin TL'ye geliyor, amazon.es'den alsak klavye'de sıkıntı yaşatmıyız acaba?

19bine yurtdışı legion 5 pro alınmaz hocam.

• quote:

Avrupada 3080li Legion 7i şuanda 2bin euro civarına bulunuyor. Denk getiren kaçırmasın.

Link verebilir misiniz?

• Wirm kullanıcısına yanıt
    2 aydır bekliyorum stoklara girmesini, Eylül gibi TR'ye gelmesi bekleniyor, biraz daha sabredip TR'den mi alalım?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, Bilgisayarım genellikle pilde çalışırken kendi kendine kapanıp açılıyor donanımsal bir problem olabilir mi acaba?

Yalnız şöyle bir durum var aktif olarak kullanırken hiçbir problem yok pc başından kalkıp 10-15 dk bir yere gittiğimde döndüğümde yeniden başlamış oluyor.

Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiftlenbik -- 4 Ağustos 2021; 14:50:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

2 aydır bekliyorum stoklara girmesini, Eylül gibi TR'ye gelmesi bekleniyor, biraz daha sabredip TR'den mi alalım?

Türkiyeden 12 taksit ve 3 yıl garantili alabiliyoruz 20bine. 15bin civarı olmadıkça yurtdışı alınmaz. Abdden alınca 1500 dolara geliyor hatta getirtme şansınız varsa.

O zaman Eylül'ü bekleyip tr'den almak mantıklı, teşekkürler

• yurtdışı hangi siteden alabiliriz?

eylül'de stoklara gireceği kesin mi bu modelin? arıyorum ama bulamıyorum hiçbir yerde. ikinci el de 20000 fiyat çekmişler malum sitede. ama sıfırı da aynı fiyat stok olsa sanırım. nasıl alacağız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vandelay

yurtdışı hangi siteden alabiliriz?

eylül'de stoklara gireceği kesin mi bu modelin? arıyorum ama bulamıyorum hiçbir yerde. ikinci el de 20000 fiyat çekmişler malum sitede. ama sıfırı da aynı fiyat stok olsa sanırım. nasıl alacağız?

Beklemek mantıklı şuan. Eylülde gelecek deniyor.

• Vandelay V kullanıcısına yanıt
    Bende uzun zamandır bekliyorum hocam, amazon.es'de şu an on siparişte 19 bin'e geliyor, ancak Lenovo Türkiye'ye mesaj attım Eylül'de stoklara girmesini bekliyoruz dediler, Eylül'e de birşey kalmadı, olmuşken burdan olsun diye düşündüm bende Eylül'ü bekliyorum.

• Legion 7 bekleyen varsa,https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B09B3WPWZV/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

1500 euro üstü sıkıntı oluyor diye biliyorum hocam.

Türkiye’ye ne zaman gelecek acaba

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.