Şimdi Ara

Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.056
Cevap
45
Favori
129.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Medimarkt'taki modelin ekranının arkası biraz farklı mı duruyor diğerlerine nazaran, bana mı öyle geldi?

• 12 taksitle mediamarkttan alsam mı diye düşünüyorum. EURO 10.22 desek bana Almanyadan 17750tl civarına gelecek nakit. 12 taksitle 20bin tl fena gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SaveMartha S kullanıcısına yanıt
    Mediamarktın taksiti nasıl oluyor ki hocam? Kred şeklinde mi direkt karta taksit mi. O şekilde benim de aklıma yattı gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fiyat güzel gibi dursa da bence yine de çok pahalı. 20 K iyi rakam. Bunu alacağımıza 3060 almak çok da mantıksız gelmiyor bana açıkçası. 16 ram 3060 16-17 arası gelebilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Egrino

Mediamarktın taksiti nasıl oluyor ki hocam? Kred şeklinde mi direkt karta taksit mi. O şekilde benim de aklıma yattı gibi

Karta taksit hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egrino E kullanıcısına yanıt

Normal kredi kartına vade farksız taksit oluyor hocam. Ben Amazon ile yoluma devam edeceğim ama benim siparişim gelmeden başka arkadaşların testlerini görebilmek beni mutlu eder, hiç olmazsa bir fikir edinmiş olurum elime geçecek ürünle ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaveMartha -- 4 Mayıs 2021; 22:12:56 >
  • gurkan3407 G kullanıcısına yanıt

Evet, fiyat pahalı lakin piyasa böyle, ne yazık ki "Bükemediğin bileği öpeceksin" sözü fazlasıyla yerinde günümüz adına.

• ispanya dan aldigim 3070li versiyon var, sorulariniz varsa sorabilirsiniz. Beni de ekleyebilirsiniz hocam. 16553 tlydi fakat kur dalgalanmasi sagolsun 17bin tlye geldi. 3070- whitebacklight 512gb ssd. Gerisi. de ile ayni 24 Nisan'dan beri kullaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuksws_99 -- 4 Mayıs 2021; 22:18:22 >
  • Wirm kullanıcısına yanıt

Garanti durumu hariç her şey iyi duruyor hocam. Amazon' u şu durumda cazip kılan tek şey koşulsuz iade garantisi, bunu önemsemeyen arkadaşlar için Mediamarkt' ın fiyatı oldukça iyi.

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt

Sizi de konuya ekledim hocam, umarım cihazınızdan memnunsunuzdur. Tek merak ettiğim şey üründe bir sorun yaşarsanız Amazon.es de 2 yıl garanti hizmeti veriyor mu ve İngilizce konuşabileceğiniz müşteri hizmetleri var mı?

• No Şuga kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam, sadece arkası değil alt havalandırma ızgarası mı artık ne denirse o kısım da Legion 5 modeline ait. Yanlış görselleri mi koydular acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: SaveMartha

Sizi de konuya ekledim hocam, umarım cihazınızdan memnunsunuzdur. Tek merak ettiğim şey üründe bir sorun yaşarsanız Amazon.es de 2 yıl garanti hizmeti veriyor mu ve İngilizce konuşabileceğiniz müşteri hizmetleri var mı?

Garantisi ayni hocam, fakat tr'den aliyorsaniz ve aceleniz yoksa .de den almanizi tavsiye ederim, cunku Ispanya versiyonu 512gb ssd ile ayni fiyata geliyor, almanya da ise 1tb ssd ayni fiyat. Nedeni ise Ispanya da 22% vergi olmasi, ssdden kisarak fiyati ayni tutmuslar. Dil icin de ispanyolca bilmiyorum derseniz ingilizce departmanina yonlendirirler, sikinti olmaz. 9 Yildir lenovo y500 kullanicisi olarak(dh`dekilerin onerisi uzerine almistim, hic yari yolda birakmadi), lenovo resmen kendini asmis diyebilirim. Bu fiyata zaten rakibi olmadigini dusunuyorum, hem duz 5 in hem pronun.

Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuksws_99 -- 4 Mayıs 2021; 22:28:54 >

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt

Sadece gelecekteki alışverişlerimde Amazon.es' i tercih etmeyi düşünüyordum bazı ürünler için ama dil ve garanti konusunda kafama takılan sorular vardı, onları da açıklığa kavuşturduğunuza göre rahat rahat alacağımı alabilirim.

• Tam taksitle alayım dedim 14kymış limit aldırtmadı. Almanım yolu var mı?

• Alman 5 pro kullanıyorum bir haftadır soruları yanıtlarım, almak isteyenler merak edilen ne varsa elimden geldiğince yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuksws_99

Garantisi ayni hocam, fakat tr'den aliyorsaniz ve aceleniz yoksa .de den almanizi tavsiye ederim, cunku Ispanya versiyonu 512gb ssd ile ayni fiyata geliyor, almanya da ise 1tb ssd ayni fiyat. Nedeni ise Ispanya da 22% vergi olmasi, ssdden kisarak fiyati ayni tutmuslar. Dil icin de ispanyolca bilmiyorum derseniz ingilizce departmanina yonlendirirler, sikinti olmaz. 9 Yildir lenovo y500 kullanicisi olarak(dh`dekilerin onerisi uzerine almistim, hic yari yolda birakmadi), lenovo resmen kendini asmis diyebilirim. Bu fiyata zaten rakibi olmadigini dusunuyorum, hem duz 5 in hem pronun.

Alıntıları Göster

Selam hocam, ben de msi laptoptan geçtim. Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır) 

• Doğum gününüz kutlu olsun Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır) 

• Selamlar,

Mux ile işlemci gpusu kullanırken ekran sanırım 60hz çalışıyor ve harici gpuya geçerken ekran gidip geliyor ve 165 hz geri geliyor. Laptopu alan arkadşlar cevaplayabilir mi.

Ayrıca hoparlörlerde bass yok neredeyse bunu da dener misiniz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: S741

Selam hocam, ben de msi laptoptan geçtim.  

Alıntıları Göster

hocam yoksa gtx 660mli olan msi mi? Zamaninda y500 u alirken forumda kavga vardi gtx660m vs 650m sli diye Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır) 

• Wirm kullanıcısına yanıt

world'e 12 taksit verse alacaktım da 6x3333 çok zorlayacak beni. Acaba 17 18 e falan düşer mi ki biraz beklesek Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır) 

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.