Şimdi Ara

Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.056
Cevap
45
Favori
129.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eagen

Hocam ben laptop alsam 1 sene sonra istemiyorum desem Amazon geri alıyor mu?

Niye boyle birsey yapmayi dusunuyorsunuz? Bence iyi bir davranis degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Niye boyle birsey yapmayi dusunuyorsunuz? Bence iyi bir davranis degil.

Alıntıları Göster

Hocam yapacağım demedim zaten, düşünce suçu işlemiş olabilirim en fazla....

• silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttorneyAtLawAT -- 10 Mayıs 2021; 19:1:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AttorneyAtLawAT A kullanıcısına yanıt

Muhtemelen Y logosunu kullanıyorlardır, yanlış görseller paylaştıklarını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişini Amazon.de' den vermiş olan arkadaşların eline geçecek laptop aşağıdaki klavyeye sahip olacak:

Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır)

Y, Z, Ü, Ö tuşlarının yeri farklı. Numpadde bulunan "/" ve "*" işaretleri sırasıyla "÷" ve "x" ile değiştirilmiş.

"Del" = "Entf"

"Prtsc" = "Druck"

"CTRL" = "Strg"

"Ins" = "Einfg"

"Home" = "Pos1"

"End" = "Ende"

"Page Up" = "Bild↑"

"Page Down" = "Bild↓"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaveMartha -- 6 Mayıs 2021; 17:40:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SaveMartha

Siparişini Amazon.de' den vermiş olan arkadaşların eline geçecek laptop aşağıdaki klavyeye sahip olacak:

Y, Z, Ü, Ö tuşlarının yeri farklı. Numpadde bulunan "/" ve "*" işaretleri sırasıyla "÷" ve "x" ile değiştirilmiş.

"Del" = "Entf"

"Prtsc" = "Druck"

"CTRL" = "Strg"

"Ins" = "Einfg"

"Home" = "Pos1"

"End" = "Ende"

"Page Up" = "Bild↑"

"Page Down" = "Bild↓"

Güle güle kullanın hocam. 3 nisan'da sipariş vermiştim, 17'sinde para çekmeye çalıştı. Sırf şu klavye yüzünden almaktan vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 6 Mayıs 2021; 13:40:51 >

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt

Sağ olun hocam.

• quote:

Sağ olun hocam.

Malzeme kalitesi, agirligi ve boyutu nasil?

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

Klavye bölümü haricinde malzeme kalitesi beklentilerimin de üzerinde. Klavyenin olduğu yüzeyde ne yazık ki plastik malzeme kullanmışlar. Monitörün iç çerçeveleri de plastik ama arka yüzeyi alüminyum benzeri bir malzemeden yapıldığından genel yapısı fazlasıyla sağlam olmuş.

Full plastik bir laptopa göre ağır ama gündelik hayatta rahatlıkla sırt çantamda taşıyabileceğim bir ağırlığa sahip. Ne yazık ki adaptörü için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, fotoğraflarda göründüğünden çok daha fazla yayvan ve fazla yer kaplıyor...

• SaveMartha S kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam oyun testlerinizi bekliyoruz.

• quote:

Klavye bölümü haricinde malzeme kalitesi beklentilerimin de üzerinde. Klavyenin olduğu yüzeyde ne yazık ki plastik malzeme kullanmışlar. Monitörün iç çerçeveleri de plastik ama arka yüzeyi alüminyum benzeri bir malzemeden yapıldığından genel yapısı fazlasıyla sağlam olmuş.

Full plastik bir laptopa göre ağır ama gündelik hayatta rahatlıkla sırt çantamda taşıyabileceğim bir ağırlığa sahip. Ne yazık ki adaptörü için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, fotoğraflarda göründüğünden çok daha fazla yayvan ve fazla yer kaplıyor...

Hayırlı olsun hocam. Bir plate yardımı ile Y ve Z'yi yerinden söküp değiştirebilirsiniz herhalde. Benim laptop gelince ben değiştireceğim o şekilde.

Ekran, performans, oyun testleri, diğer bazı testleri bekliyoruz....

• eagen kullanıcısına yanıt

Klavye konusunda söylediğiniz çok mantıklı, ben de deneyebilirim laptopun termal macununu yenileyeceğim vakit.

• quote:

Klavye konusunda söylediğiniz çok mantıklı, ben de deneyebilirim laptopun termal macununu yenileyeceğim vakit.

Yuk sirasinda fan sesi nasil hocam?

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

Rahatsız eden bir sesi yok hocam. Coil Whine' a şu anlık rastlamadım, öyle bir ses olsa kesinlikel fark ederdim.

• Ramler dual channel olsa da kuvvetle muhtemel single ranked olduğundan dolayı işlemci skoru 10.000' leri görememiş. Dual channel, dual ranked bir ram kitiyle performans daha da iyileştirilebilir.

Testleri laptopun kendi monitörüyle, performans modunda, hibrit mod kapalı ve laptop standı kullanarak yaptım. Arkada MSI Afterburner yazılımı açıktı ama skora olumsuz pek etkisi olmamıştır diye düşünüyorum. Bir de ekran kartına hız aşırtma yapıp o şekilde de test sonucunu paylaşacağım. Testleri 23.4 derece oda sıcaklığında yaptım, laptopun üzerine güneş vurması gibi bir durum da söz konusu değildi.

Kullandığım laptop standı:

Lenovo Legion 5 Pro (16'', AMD R7 5800H, Nvidia RTX 3070, 16ACH6H) (Benchmarklar ilk mesajdadır)

3DMARK TIMESPY Test Sonucu:

• quote:

Youtube'dan klavye tuş değiştirmelere bakınız, sadece bir kaşık arkası ile çekince çıkıyor yerinden, çok basit....

silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttorneyAtLawAT -- 10 Mayıs 2021; 19:1:33 >
  • Gündelik kulanımda fanları açsa bile düşük devirde çalıştırdığından sesi yok denecek kadar az oluyor.

Merhaba, laptop standını TR'den mi aldınız acaba? Bir süredir ben de arıyorum, bu tam istediğim gibi bir şeye benziyor, genelde gördüklerim fazla yüksek buna nazaran.

• No Şuga kullanıcısına yanıt

Aliexpress' ten satın almıştım hocam. Şu anda kuponsuz vergisi ile 140 TL' ye geliyor olması lazım. Bu konunun ilk 10 yorumundan birinde Aliexpress mağaza bağlantısını atmıştım, dilerseniz oradan göz atabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.