Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
79.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phorever

Bataryası yüksek telefon bakıyordum da K6 note gördüm. Telefon güzelmiş de merak ettiğim 1.5 W SAR değeri varken nasıl rahatlıkla kullanabiliyorsunuz? :)
    herşey bitti sar mı kaldı? üstelik diğer cihazlarda da aşağı yukarı bu değerlerde.
  • Telefonu n11 den bu gün alacağım inşallah bir sorun çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,5 senedir kullanıyorum memnunum. Çok yüksek paralara yazık bu her işi görüyor. Hayırlısı olsun iyi günlerde kullanın.

• Arkadaşlar K6 Note telefonum bataryası % 0 da kapandı ve şarj olmuyor, açamıyorum bu tarz sorun yaşayan oldu mu nasıl çözebiliriz ?
  • K6 POWER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM OYUN OYNAMAM,ARADA WHATSAP VS

benim için en önemlisi sarj.

ses sorunu var diyorlar düzeltildi mi ?
  • Arkadaşlar selamlar 3 gün önce hepsiburada.com dan lenovo k6 power cep telefonu aldım.Ancak telefon sim kartı görmüyor , hatta kullandığım oparatör olan vodafohna gidip yeni sim kart aldım durum aynı, ordaki arkadaşlar kendi kartlarını taktılar telefonu fabrika ayarlarına sıfırladılar yine olmadı.Benim şimdi gerçekten canım sıkıldı onca para verip aldığım cihazın bozuk çıkması açıkcası servise vermekte işime gelmiyor sonuçta sıfır aldığım cihaz neden kurcalansın.Bende hepsiburada.com üzerinden iade süreci başlattım, iade bölümünde "yok efendim ürün kontrol edilecek ona göre karar verilecek v.s." tarzı şeyler yazıyor, bende açaıklama bölümüne doğruca sim kartı görmüyor yazmıştım , acaba geri alırlarmı veya geri almaları için ne yapmam gerekir?
  • telefonun orijinal servisi nerede bilen var mi? ekrani degistirecegim de fiyati da bilen varsa cok makbule gecer.

• bu ses sorununa bir çözüm bulan yok mu? video çekerken ses çok az, konuşmada karşı tarafa az gidiyor, format attım düzelmeti.

• arkadaşlar K6 için gelen bir yazılım güncellemesi var mı son zamanlarda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasabalı türk

bu ses sorununa bir çözüm bulan yok mu? video çekerken ses çok az, konuşmada karşı tarafa az gidiyor, format attım düzelmeti.
    ses sorunu bende de var şu anda, ilk aldığımda yok gibiydi. yetkili servisi aradım ilk etapta fabrika ayarlarına döndürme vb. birkaç öneride bulundu, deneyeceğim bakalım. Lenovo 4000 mah bataryayı koyacağım derken telefona mikrofon koymayı unuttu sanırım. Bakıyorum çoğu kişide aynı problem var. bırakın dolby atmos'u falan önce telefonun asli görevi olan sesin karşıya aktarımını sağlayın öncelikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgitarx

ses sorunu bende de var şu anda, ilk aldığımda yok gibiydi. yetkili servisi aradım ilk etapta fabrika ayarlarına döndürme vb. birkaç öneride bulundu, deneyeceğim bakalım. Lenovo 4000 mah bataryayı koyacağım derken telefona mikrofon koymayı unuttu sanırım. Bakıyorum çoğu kişide aynı problem var. bırakın dolby atmos'u falan önce telefonun asli görevi olan sesin karşıya aktarımını sağlayın öncelikle.

Alıntıları Göster
    format atmaktan başka ne önerdiler?

• pckoNet P kullanıcısına yanıt
    Aylardır bana bir güncelleme gelmedi. Android 8 olayı da yalan olarak kalır herhalde.

• Arkadaşlar 6.0.1 den 7.0’a güncellemeli miyim sizce? Tel düz k6.Annem kullanıyor.

• http://mobilespecs.net/phone/codes/Lenovo/Lenovo_K6_Note.html

K6 note telefonunun kodları .

• RainKnight kullanıcısına yanıt
    Lenovonun resmi sitesinde k6 serisine oreo gelecegini hic bir zaman gormedim. Teknoloji siteleri haberlerinde listeye k6 serisinden k6 note'u hep aldilar ama neye dayanarak aldilar bilmiyorum. Lenovo zaten 1 buyuk guncelleme veriyor. Oreo falan beklemeyin k6 serisine.
    Ben nougatdan sıkıldım ve biraz daha hiz kazanmak icin (yeniliklerde var) lineageos 15.1 oreo 8.1 e gecis yaptim.
    K6 note kullanan varsa tavsiye ederim.
    Konusunu acacagim tanitim amaciyla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasabalı türk

format atmaktan başka ne önerdiler?

Alıntıları Göster
    System Updates

Uygulama Güncellemelerini Kontrol Ediniz;
    Play Store > Sol üst kisimdaki 3 çizgiye tiklayiniz > Uygulamlarim & Oyunlarim > Güncellemler
    (Herhangi bir güncelleme var ise lütfen uygulayiniz)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sistem Güncellemelerini Kontrol Ediniz;
    Ayarlar > Telefon hakkinda > Sistem Güncelleme (Herhangi bir güncelleme var ise lütfen uygulayiniz)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Güvenli Mod (Safe Mod)
    Bu modda telefonunuzu test ettiginizde, telefonunuzdaki bütün sonradan kurulan uygulamalar pasif hale gelecektir. Güvenli mod'dan çiktiginizda uygulamalarinizi tekrardan kullanabilirsiniz.
    - Güç Tuşuna(telefonu acma - kapama tusu) basili tutunuz.
    - Kapat, Yeniden Başlat seçenekleri göründügünde
    - Kapat menüsüne 2-3 saniye kadar basili tutunuz.
    - Güvenli Mod ile yeniden başlat ibaresi göründügünde Tamam diyerek devam ediniz.
    Telefonunuz yeniden başlayacaktir ve açildiginda ekranin sol alt kisminda güvenli mod logosu görünecektir.Telefonunuzu bu moda alin ve ayni sorunlarin devam edip etmedigini kontrol ediniz.
    Güvenli Mod’dan çikmak için telefonunuzu yeniden başlatmaniz yeterlidir.

YEDEKLEME TALIMATLARI
    Bir Fabrika Veri Sifirlama işleminin telefonunuzdaki tüm bilgileri silecegini lütfen unutmayiniz; bu nedenle, devam etmeden önce bilgilerinizi yedeklemenizi önemle öneririz.
    Kişilerinizi, e-posta mesajlarinizi ve Takviminizi yedeklemek için lütfen Gmail hesabinizi kullanin.

1. Hesaplarin altinda Ayarlar> 'a gidiniz, hesaplarinizi bulacaksiniz
    2. Google hesabinizi seçiniz.
    E-posta adresinize dokununuz
    4. Kişiler, Gmail ve Takvim'in işaretli oldugundan emin olunuz.
    5. Bu ögeleri kontrol etmeniz, bu verileri cihazinizla düzenli araliklarla senkronize eder. Sag üst köşedeki üç noktaya basarak> Şimdi Senkronize Et seçenegini kullanarak manuel olarak eşitleyebilirsiniz.

Kişilerinizin bir bilgisayarda başarili bir şekilde yedeklendigini, bu baglantiyi izleyerek Gmail'e giriş yaparak kontrol edebilirsiniz:https://contacts.google.com/

Metin mesajlarini (SMS), resimli mesajlari (MMS) ve arama günlüklerini Gmail hesabiniza yedeklemek için lütfen aşagidakileri deneyin:

1. Ana ekrandan, 6 noktali daire üzerine dokununuz
    Play Store'a gidiniz
    3. SMS Backup uygulamasini indiriniz ve yükleyiniz. Bu uygulamayi Market'te görmüyorsaniz, cihaziniza aktarmak için masaüstü tarayicinizdaki yukaridaki baglantiyi tiklayip Google hesabinizla Play Store'da oturum açabilirsiniz.
    4. Yüklendikten sonra uygulamayi cihazinizda açin ve Google hesabinizla ilişkilendirmek için Baglan'i seçin.
    5. Tarayiciniz cihazinizda açilir. Hesabiniza giriş yapiniz ve ardindan Erişim Izni seçiniz.
    6. Uygulamaya döndükten sonra Yedekle'yi seçiniz.
    7. Google hesabiniza endişesiz yedekleme yapmak için otomatik yedekleme ayarini etkinleştiriniz.
    Android cihazinizi kaybederseniz veya yenisini alirsaniz, verilerinizi Google hesabinizdan geri yüklemek için bu ayni uygulamayi kullanin.

Sahip oldugunuz resimler, cihazinizi bir USB kablo ile bir bilgisayara baglayarak alinabilir. Cihaz baglandiktan sonra, Bildirim menüsüne erişmek için ekranin üst kismindan aşagi dogru hizlica kaydirin, "USB for charging" 'a dokunun ve "File Transfer (MTP)" seçenegini seçin. Cihaziniz şimdi bilgisayarinizda bir Medya Aygiti olarak gösterilecek ve resimleriniz aşagidaki klasörler altinda saklanacaktir: DCIM, Resimler, Dosyalar.

SD kartiniz Taşinabilir olarak formatlandiysa tüm resim ve medya dosyalarinizi SD karta taşiyabilirsiniz:

1. Ayarlar'a gidiniz
    2. Depolama ve USB
    3. SD kart üzerindeki "Taşinabilir Depolama" altindaki ögesine hafifçe vurunuz
    4. Sag üst köşedeki 3 noktaya basiniz ve Ayarlar'i seçiniz.
    5. Medya Taşi'ya basiniz.

SD kartinizi Dahili olarak formatladiysaniz, veriler şifrelendiginden geri kalanlardan sonra resimleri alamazsiniz. SD kartinizi da biçimlendirmeniz gerekecektir, bu nedenle lütfen fabrika verilerinin sifirlanmasindan önce resimlerin başka bir yere kaydedildiginden emin olun.

Fabrika verilerini sifirlama: Sizden ricam gmail hesap ve sifrenizi hatirladiginizdan emin olunuz ve yedekleme talimatlarini uygulayiniz.

1-ayarlara gidiniz
    2-yedekle ve sifirla uzerine dokununuz
    3-fabrika verilerini sifirla uzerine dokununuz
    4-telefonu sifirla uzerine dokununuz
    5-herseye dokununuz
    Fabrika verilerinin sifirlanmasi ve herseyin yeniden baslatilmasi icin birkac dakika bekleyiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: RainKnight

Aylardır bana bir güncelleme gelmedi. Android 8 olayı da yalan olarak kalır herhalde.
    Bu cihaza Lenovo Eylül sonu ekim başı "güncelleme vermeyeceğiz" dedi zaten.. 7.1 bile almayacak, ne Oreo'su..

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Lenovonun resmi sitesinde k6 serisine oreo gelecegini hic bir zaman gormedim. Teknoloji siteleri haberlerinde listeye k6 serisinden k6 note'u hep aldilar ama neye dayanarak aldilar bilmiyorum. Lenovo zaten 1 buyuk guncelleme veriyor. Oreo falan beklemeyin k6 serisine.
    Ben nougatdan sıkıldım ve biraz daha hiz kazanmak icin (yeniliklerde var) lineageos 15.1 oreo 8.1 e gecis yaptim.
    K6 note kullanan varsa tavsiye ederim.
    Konusunu acacagim tanitim amaciyla.
    Lineage rom nasil hocam biraz detay verebilirmisin?

Şarj, kamera, internet vs sorun var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .AnasoN. kullanıcısına yanıt
    Su anda bir sorun yok. Konusunu açtım detaylar orada
    https://forum.donanimhaber.com/lenovo-k6-note-oreo-8-1-gercek-oreo-lineageos--134249272

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir sorum olacak bu son günlerde telefonu şarja taktığımda kilit ekranında hızlı şarj ekranı geliyor bunu nasıl kapatabilirim başına gelen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet_Ali7 -- 6 Ekim 2018; 0:32:30 >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.