Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

Guncellemeyi yukleyen varmi baska?

Yuklemeye deger mi?

Devamlı , değişik uygulamalarda çökmeler yaşanıyor. Telefon u her gün birkaç kez yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın arkadaşlar şu telefonu sakın. Bu sabah artık karşı tarafa sesim hic gitmemeye başladı. Hoparloru açınca düzeliyor, normal konusmada ses gitmiyor resmen. Önceki telefonum asustu. Varsın bataryasi az gitsin, bu telefondan milyon kat daha kaliteliydi. Bir telefonun en temel özelliği konuşma yapmaktir yahu. Bu ne saçmalık. O kadar işim gücüm arasinda beyefendilerin izmirde servisleri yokmuş, birde İstanbula gonderecekmisim telefonu.

• K6 Note
    Güncellemeyi yaptım bende bir sıkıntı yok şimdilik. Bir artısını da fark etmedim.
  • telefonum k6 note android 7 güncellemeli
    otg çalışmıyor.shareit taşıma yapıyor gözüküyor fakat sd karta yapıştırmıyor.benzer problem yaşayan varmı varsa çözümü nedir.

düzeltme...

shareit sd karta taşımıyor fakat cihaz hafızasına taşımasında sorun yok...otg çalışmayı durdurdu mesajı veriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatalx35 -- 7 Aralık 2017; 21:54:55 >
  • Arkadaşlar p70 marka telefonum k6 power ile değişecek tavsiye edermisiniz telefonu kronik sorunları var mı
  • eu1900 E kullanıcısına yanıt
    Dediginizde haklisiniz. Telefonun en temel ozelligi konusabilmektir. Sizin sansiniza bozuk olan denk gelmis. Her firmada bu olasilik var. Garantiyi de dert etmeyin. İstanbulda ama yurtici kargo ile anlasmali. Telefonla lenovoyu arayip kayit okusturuyorsunuz. Yurticine gidip veriyorsunuz. Gidip tamir edilmis sekilde gelmesi 1hafta suruyor. Kargo zaten 2 gunde gotur getir yapiyor. Ben motorolayi carsamba sabah verdim cuma sabah geri aldim. Eger cok yogun degilse ghizli hallediyorlar

• Güncelleme sonrası her şey aynı güzel şekil çalışmakta sadece ekranın üstünde ekranın dikey olduğunu gösteren amblem var o gitmiyor ( Power)

• quote:

Orijinalden alıntı: ywolf

Merhaba,

K6 Power için N11 den kılıf aldım ama tam oturmadı telefona sanırım K6 modeli için kılıfları K6 Power a da olur diye umursamadan satıyorlar...

Daha önce kılıf almış ve memnun olan kullanıcılar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Saygılarımla.

nillkin'in kılıfı var ama tr'de satan yok sanırım. aliexpress'ten almıştım tam oturuyor oldukça memnunum.
  • Arkadaşlar annem için bu telefon ve xiaomi redmi note 4 arasında kaldım. Ben lenovo p1 kullanıyorum bazı yazılım sıkıntıları olsada memnunum. Tercih konusunda yorumlarınızı alabilirmiyim

• Arkadaşlar K6 Not kullanıyorum bir süredir.. gayet memnunum fakat telefon hafif yamuldu.. benim ki gibi telefonu yamulan oldu mu hiç?
    Ayrıca araç kullanımında ses düşüklüğü sorunu yaşayan var mı bluetooth üzerinden?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xgitarx

quote:

Merhaba,

K6 Power için N11 den kılıf aldım ama tam oturmadı telefona sanırım K6 modeli için kılıfları K6 Power a da olur diye umursamadan satıyorlar...

Daha önce kılıf almış ve memnun olan kullanıcılar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Saygılarımla.

nillkin'in kılıfı var ama tr'de satan yok sanırım. aliexpress'ten almıştım tam oturuyor oldukça memnunum.

Merhaba,

Birçok yere baktım ve aldıklarımda oldu ama hala uyan kılıf bulamamıştım.

Bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim.

Biraz beklerim sipariş verip hiç olmamasından iyidir.

Link paylaşmanız mümkün ise sevinirim.

Teşekkür ederim.

Hayırlı günler.

Bu kılıf aliexpressten ilk alışverişimdi bu nedenle biraz acemiliğime geldi. Buradan https://tr.aliexpress.com/item/Lenovo-K6-Power-Case-Nillkin-Frosted-Shield-Hard-Armor-Back-Cover-Case-For-Lenovo-K6-Power/32808307555.html? satın aldım ama 1 ay kadar bekledim ve kargo ücreti ödedim. Siz kargo ücreti olmayan ve daha hızlı gönderen bir satıcıdan yorumlarına bakıp alabilirsiniz.
    📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱
    Resimdeki gibi kutuda kılıf ve ekran koruyucu geliyor. Ekran koruyucu kalitesiz ve işe yaramaz birşey, ama kılıfı şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgitarx -- 27 Aralık 2017; 10:14:13 >

• Babama Lenovo K6 almayı planlıyoruz, kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi almamızı? Telefonu fazla kullanmaz normal arama yapar, whatsappa bakar, arada fotoğraf çeker ve okey oynar. İşimizi görür mü bu cihaz? Bütçemiz pek fazla değil çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDempseyRoll -- 27 Aralık 2017; 14:46:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serolization

Babama Lenovo K6 almayı planlıyoruz, kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi almamızı? Telefonu fazla kullanmaz normal arama yapar, whatsappa bakar, arada fotoğraf çeker ve okey oynar. İşimizi görür mü bu cihaz? Bütçemiz pek fazla değil çünkü.

Bence fazla bile gelir babanıza..ben k6 note kullanıyorum gayet memnunum fiyat performans telefonu diyebilirim internetten 1000tlye aldım cincin.com dan konyada burası kutusu streç folyolu olarak 2 günde geldi.. Genpa garantili.. Fakat Ankaradaysanız yetkili distribütör servisi yok istanbula göndermelisiniz cihazı bilesiniz..

• Bazı arkadaşlar çeşitli sorunlar yaşadıklarını dile getirmişler o yüzden kafamda biraz soru işareti var. Telefon 6 ay sonra cortlarsa çok sıkıntı olur bizim için. Ama zaten pek alternatifimiz de yok gibi bu fiyat çerçevesinde.
  • Durumunu anlıyorum. (K6)Telefon sorun çıkarmaz. Çıkaracağı tek noktayı söyleyeyim video çekerken ses kaydı ancak tribünde, düğünde ya da konserdeyseniz oluşuyor. O da dediğinize göre babanız öyle pek telefon kullanan biri değil. Foto ve evde sokakta öyle video çekecekse sorun olmaz. Onun dışında bir şeyi yok. Düz K6 yerine k6 powera bakın. İkisi de aynı fiyat. K6 power daha kaliteli Hatta hiç sorunu olmasın iki yıl idare etsin diyorsanız moto e4 plusa bakın. Ara ara 1000 liraya düştüğü oluyor. Şuan 1300 pahalı. K6 power da 900 dü sanırım. 100 lira farak değer mi değer derim.
  • Tamamdır teşekkür ederim. :)
  • Özellik fiyat olarak bakarsak telefon yeterli bir durumda.2017 Mart almıştım.O zamandan bu zamana kadar bir türlü düzgün jelatin veya kılıf bulamadım Wifi bazı yerlerde daha az çekmesi dışında tek sorunum o durumlar galiba..

• Arkadaşlar K6 Note cihazım kendiliğinden kamera açıp fotoğraf çekiyor. Benim gibi bu sorunu yaşayanınız varmı?

• Beyler bende k6 power var .tuşu kitledigimde aradan 15-20 dakka sonra acmaya çalıştığımda telefon hemen açılmıyor.10 saniye sonra açılıyor bunun çözümü nedir.

• K6 note icin android 7.0 rehber konusu actim. Update yapmayanlar ve yapamayanlar bakabilir

https://forum.donanimhaber.com/lenovo-k6-note-android-7-0-nougat-guncellemesini-yapin-rehber--130799861

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.