Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • K6 not telefonumu 6 ay kadar kullandım, karşı taraftan ses gelmeme ve şarj olmama sorunu yaşadım, teknik servise gönderdim 2 hafta sonra değişim formu gönderdiler. Pişmanlık yaşamayayım diye bu sefer samsung j7 prime aldım. İkisini kıyaslamak gerekirse; lenovoda ek özellik daha fazla, android 7 geldi, şarj süresi biraz daha fazla, parmak izi okuyucu çok daha iyi çalışıyor. Samsung ise kamera ve ses yönüyle çok iyi telefonla biri konuşurken 3 metre ilerden karşıdan konuşan kişinin sesini duyabiliyorsunuz, çekilen fotoğraflar daha net, parmak izi okuyucusu çok kötü 3-4 kezde ancak okuyor, lenovo tek seferde okuyordu. Sonuç olarak kamerası ve sesi iyi olsun diyenler için samsung daha iyi, ek özelliklere meraklı olanlar için lenovo biraz daha iyi.
  • K6p'de ayarlar-güç yöneticisi-arka plan uygulama yönetimi-... Nokta-tümünün seçimi kaldır olarak ayarlayınca bug lag takılma olmuyor, akıcı oluyor. E pil 4000, güvenmek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah Lenovo destekten genel bir mail gelmiş.

Özetle K8 serisi hariç Android 8 planları yokmuş

K8 serisi 2018 yaz/sonbahara alacakmış

https://support.lenovo.com/solutions/HT501098

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 14 Ekim 2017; 12:4:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Sabah Lenovo destekten genel bir mail gelmiş.

Özetle K8 serisi hariç Android 8 planları yokmuş

K8 serisi 2018 yaz/sonbahara alacakmış

https://support.lenovo.com/solutions/HT501098

bilgilendirme için teşekkür ederim boşa beklememiş olacağız bundan sonraki alacağım telefon lenovo olmayacak bende lenovo foruma bunu yazayım bu satış tekniğiyle ömrü fazla sürmez
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Hocam özellikle eski telefonum olması sebebiyle burayı takipteyim. Sizin çabanızı gözlemliyorum. Sizde benim gibi bir yakınıza ya hediye edin ya satın sizi de Huawei-p9-lite-2017 tarafına bekliyorum. Gerçekten fazlası çok.

Ekran fotosu alıyorsunuz siz ekrana basana kadar sayfayı aşağıya indirerek uzun ekran görüntüsü alabiliyorsunuz.

Ekranı kendi sesinizle seslendirecek video kaydına alabiliyorsunuz.

Güneşe çıktığınız an metinleri daha iyi okunmanız için farklı bir moda geçiyor ekran parlaklığı ile alakalı değil.

Kesinlikle donma ve ses iletmeme alamama problemi yok.

Sanırım uzun bir süre güncelleme alacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

Hocam özellikle eski telefonum olması sebebiyle burayı takipteyim. Sizin çabanızı gözlemliyorum. Sizde benim gibi bir yakınıza ya hediye edin ya satın sizi de Huawei-p9-lite-2017 tarafına bekliyorum. Gerçekten fazlası çok.

Ekran fotosu alıyorsunuz siz ekrana basana kadar sayfayı aşağıya indirerek uzun ekran görüntüsü alabiliyorsunuz.

Ekranı kendi sesinizle seslendirecek video kaydına alabiliyorsunuz.

Güneşe çıktığınız an metinleri daha iyi okunmanız için farklı bir moda geçiyor ekran parlaklığı ile alakalı değil.

Kesinlikle donma ve ses iletmeme alamama problemi yok.

Sanırım uzun bir süre güncelleme alacak gibi.

hocam aklımdaki telefon

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5s-64gb-ithalatci-garantili-pm-HB000002PVZ6

tabiki şuan için değil lenovaya attığım son mesajdan sonra güncellmeyi vermişlerdi telefonumdan genel olarak menunum bendekinde sorun çıkmadı fakat mi5 ilk almak istediğim telefondu imkanı bulunca alacağım üstelik şuanki telefona ödediğimdende ucuza geliyor

K6p bozulursa bende xiaomi redmi 4x düşünüyorum

Bundan sonra 4000 altı pilli cihaz almamaya gayret edeceğim. Büyük lüks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 14 Ekim 2017; 19:13:13 >
  • quote:

K6p bozulursa bende xiaomi redmi 4x düşünüyorum

Bundan sonra 4000 altı pilli cihaz almamaya gayret edeceğim. Büyük lüks

hocam telefonu babama bırakacağım onun elindeki telefon 6 yılı geçti yenisini alacak daha doğrusu ben alacağım ona bendeki k6 note bırakacağım kendimdede 8 ay öncesine kadar htc wildfire s vardı 6 sne sonra yenisini almıştım mi5 o kadar dayanırmı bilmiyorum k6 baya bir iyi akjlımdaki tek soru işareti bu
    Htc asus acer Tayvan malı olup bu ilginç ülkenin mallarının tek esprisi sağlamlığı.. Lenovo çin japon abd ortaklığı.. Xiaomi ise çin malı.. Yani Xiaomi lenovo, lenovo htc olmaz (Olamaz değil olmaz) Xiaomi gibi garantisi belli olmayan mala 1300 verilmez. 800 TL bandında verilir, için yanmaz. O nedenle ben redmi 4x'e yürüyorum. Fazla yükselmemek lazım bence. Bunlar 2 yıldan fazla gitmez..

• quote:

Htc asus acer Tayvan malı olup bu ilginç ülkenin mallarının tek esprisi sağlamlığı.. Lenovo çin japon abd ortaklığı.. Xiaomi ise çin malı.. Yani Xiaomi lenovo, lenovo htc olmaz (Olamaz değil olmaz) Xiaomi gibi garantisi belli olmayan mala 1300 verilmez. 800 TL bandında verilir, için yanmaz. O nedenle ben redmi 4x'e yürüyorum. Fazla yükselmemek lazım bence. Bunlar 2 yıldan fazla gitmez..

hocam htc asus acer her birinden birer ürün kullandım htc telefonum oldu sorun yaşamadım acer monitörüm var yine aynı fakat asus mu daha almam zaten asusu değil lenovo almamdaki neden oydu asus ekran kartı aldım 1 sene sonra bozuldu servisten geldi 2. sene aynı hatayı verdi değiişim istedim kırk takla attılar anakart aldım sözde orta üst sınıftı o zaman için oda sapıttı ekran kartı elimde kaldı daha tövbe asus mu asla bu yüzden Xiaomi telefonlara şans vermek istedim htc aldığım sıra ise alınmaz deniliyordu fakat 1000 tl üstü sözünüz çok doğru

Asus ben de anakartindan baymistim. Anakartlari cabuk yaniyor. Servisii de rezil katiliyorum. Ekran karti alacaksan msi dan sasmayacaksin. Anakart gigabyte. Laptop ise lenovo telefonda lenovo ve xiaomi kaliteli.

• Arkadaşlar telefonumda ss'ler bir garip alınıyor.Boyle iki resim birleşmiş gibi biri altta biri üstte.Cozumunu bilen var mı ?

• Bemozerd kullanıcısına yanıt
    Hocam

K6 düz k6 power k6 note hangisini kullanıyorsunuz?

Bir de o ss buraya yükleyebilirseniz bi görelim

• k6 note telefonumu biraz once dusurup ekranini kirdim. İstanbulda degilim bir telefoncuya yaptirmayi dusunuyorum. Ne kadar mal olur asagi yukari bilgisi olan var mi hic?

• quote:

Orijinalden alıntı: akacme

k6 note telefonumu biraz once dusurup ekranini kirdim. İstanbulda degilim bir telefoncuya yaptirmayi dusunuyorum. Ne kadar mal olur asagi yukari bilgisi olan var mi hic?

Hocam öncelikle geçmiş olsun bu konulardan birisinde 300 liraya yaptırdığını söyleyen vardı yanlış hatırlamıyorsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

quote:

k6 note telefonumu biraz once dusurup ekranini kirdim. İstanbulda degilim bir telefoncuya yaptirmayi dusunuyorum. Ne kadar mal olur asagi yukari bilgisi olan var mi hic?

Hocam öncelikle geçmiş olsun bu konulardan birisinde 300 liraya yaptırdığını söyleyen vardı yanlış hatırlamıyorsam

yapma baskan ya :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

quote:

yapma baskan ya :(

mesajı buldum
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=127035351

• galiba sictik ya. nerden bulayim o kadar para

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam merak ettim bir video buldum değişimi yapan servisin şuan indirime gitmiş 200 lira yazıyor 340 lira vermekten iyidir
    https://www.gsmiletisim.com/urun/lenovo-k6-note-ekran-degisimi

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Yeni gördüm mesajınızı yarın bilgisayardan atayim.Birde nougat'i yapayım mı hala kararsızım ?

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.