Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kimseye custom rom yüklemeyi tavsiye etmiyorum k6p nin iki gün giden şarjı bir günü çıkarmıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaDLoFF74 R kullanıcısına yanıt
    Stock son 7.0 romu Kernel flaşlamadan rootlamanın yolunu bulamadım? Link var mı bildiğiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahferer kullanıcısına yanıt
    bende bulamadım. galiba illa twrp yi yüklememiz gerekiyor.
  • Öncelikle herkese selamlar

Kulaklıkla gelen seslerde ara ara cızırtı oluyormu sizdede çok abartılcak kadar değil ama misal bir konuşma ardından konusma bitince hemen ardından yeni ses geleceği sırada bir tuhaf ses geliyor hafiften.

Not:konuşma derken youtubedeki videoda konuşan kişiler yani telefon konuşması degil.

2.Not:düşük ses seviyesinde cızırtı daha fazla belli oluyor

• Beyler acil cevap verin yeni aldım teli sizde yoksa bu sorun değişim isteyecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetalbyrk07

Beyler acil cevap verin yeni aldım teli sizde yoksa bu sorun değişim isteyecegim

bende öyle bir sorun olmuyor
  • En düşük seste denedinizmi yüksek seste bende de sorun yok.

• Arkadaşlar P9 Lite ile Lenovo K6 Note arasında kaldım. Bayan kullanacak. Hangisini tavsiye edersiniz (özellikle kamera bakımında)?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    Bende telefonu alalı 2 gün oldu eğer 16 gb hafıza yeterli gelir diyorsan p9 lite 2017 ama yetmez diyorsan k6 note her turlu ihtiyacını karşılar

İkisinden hangisini alırsan al pişman olmazsin ikiside güzel telefon

K6notenin kamera performansı normal kullanıcı için tatmin edici seviyede p9lite nasıl onu bilmediğim için yorum yapamayacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetalbyrk07 -- 6 Ekim 2017; 20:25:0 >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Htc'den Lenovo K6 Note'a geçiş yaptım.

Bu soruna en kolay çözüm nedir? Whatsapp, Twitter vs uygulamaların simgelerinde bildirim olup olmadığı anlaşılmıyor. İlla ki uygulamaya girmek gerekiyor.

Bir sorum daha var. Sms geldiği zaman ekran uyanıyor ama diğer uygulamalardan bildirim gelince ekran uyanmıyor. Buna çözüm var mı?

• Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ama kamera konusunda şüphelerim var, kamerası nasıl telefonun kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

Benim için önemli olan kamerası; lenovo k6 note, zenfone 3 laser-max, huawei gr5 arasında kaldım fiyat bandı önemli değil kamerası iyi olanı alacağım bana yardım eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Shephard

Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ama kamera konusunda şüphelerim var, kamerası nasıl telefonun kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

Benim için önemli olan kamerası; lenovo k6 note, zenfone 3 laser-max, huawei gr5 arasında kaldım fiyat bandı önemli değil kamerası iyi olanı alacağım bana yardım eder misiniz?

https://www.gsmarena.com/lenovo_k6_note-review-1550p8.php

https://www.gsmarena.com/huawei_honor_5x-review-1375p8.php
    asusun inceleemsini aynı sitede bulamadım başka bir sitede buldum
    http://www.androidauthority.com/asus-zenfone-3-laser-review-743735/#camera
    bu siteelri inceleyip karar veerbilirsiniz sanırım aksi halde kamera olayı kişiye göre değişir

• quote:

Bende telefonu alalı 2 gün oldu eğer 16 gb hafıza yeterli gelir diyorsan p9 lite 2017 ama yetmez diyorsan k6 note her turlu ihtiyacını karşılar

K6notenin kamera performansı normal kullanıcı için tatmin edici seviyede p9lite nasıl onu bilmediğim için yorum yapamayacagim

K6 Note dan p9 2017 ye geçiş yaptım. Sanki Lenovo nun kamerası daha iyi gibi. Hafıza da hariç geriye kalan bütün hususlarda p9 2017 daha üstün

• Matthew Shephard kullanıcısına yanıt
    k6 note bilmiyorum ama k6 mükemmel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

quote:

K6 Note dan p9 2017 ye geçiş yaptım. Sanki Lenovo nun kamerası daha iyi gibi. Hafıza da hariç geriye kalan bütün hususlarda p9 2017 daha üstün

k6 note ile p9 lite 2017 ön kameraları hangisi daha iyi

• unpop kullanıcısına yanıt
    K6 note ufacık bir miktar önde gibi bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

K6 note ufacık bir miktar önde gibi bana göre

k6 note ön kamerasına bakmıstım, renkler, doygunluk iyidi ama çok dar açı bir çekimi vardı. Huawei den iyise, o zaman p9lite 2017 nin ön kamera o kadar anlatıldıgı kadar iyi değil.
  • şu kılıftan sipariş verdim bakalım gelir mi gelmez mi bilmiyorum. Türkiye'de yok sanırım.
  • Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Kamera açısından arka kameradan oldukça iyi performans aldığımı söyleyebilirim. Ön kamerada özelliklerine göre beni tatmin ediyor ve işimi görüyor. İlaveten telefonda bazen ilk açtığımda facebook instagram gibi uygulamalarda aşağı inerken 3 saniyelik bir donma oluyor sonra bir daha olmuyor. Bu işlem uygulama arka planda çalışmadığında gerçekleşiyor bunu da mazur görüyorum.

Batarya beni yaklaşık 1.5 gün götürüyor ki oyun ve video oynayıp izliyorum.
  • K6 note kullaniyorum kırılmaz ekran koruyucu uyguladıktan sonra alt tuşlar basmamaya başladı her zaman yapmıyor ama bazen 4-5 defa bastıktan sonra sonra algılama yapıyor ince ekran koruyucu taktım biraz düzeldi...üsten indirdiğim pencere çubuğu oda takılıyor 4-5 defada iniyor nedir bu sorun arkadaşlar?canımı çok sıkmaya başladı.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.