Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: palio1.6

Keşke zamanında yapsaydım. Tekrar güncelleme koyacaklarini sanmiyorum.

Güncellemeyi kontrol edermisiniz? Sanırım yeniden veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuikkuik

quote:

Orijinalden alıntı: Ascani

Sanirim telefonun driver lari windows xp ye uyumlu degil. Yine de okumasi lazim gerci. Baska guncel bir telefonla denediniz mi? Mesela p2 ya da samsung j7 gibi yeni cikan bir telefonla. Degisik bir sorun. Sorun Kaynaginin Xp de oldugunu dusunuyorum. Telefonunuzu baska bir pc ye takin orada calisiyor mu bakin. Eger calisiyorsa sorun dedigim gibi uyumluluk sorunu. Cozum nasil olur dersen Lenovo sitesinden yardim iste. Sorunu anlat. Xp driveri edinmeye bak. Olmadi pc ne linux kur oradan at. Onda driver sorunu olmuyor pek. Depolama alanini cani pahasina okuyor genelde. Tabi ben tahmini olaram yardim etmeye calistim. Net bir bilgim yok.

Valla olmadı windowsu 7 yada 8.1 e yükseltecem. Başka telefon deneme sansim yada teli başka PC de deneme şansım yok şimdilik.

Teldeki kendi programını kurunca tele ulaşılıyor ama dosya yoneticisindeki gibi degil. Tüm foto klasörlerini tek çatı altında gösteriyor. Ben tele klasör açıp farklı farklı kalsorlerde depolama yapmak istiyorum

Neyse bakalım, tşk ediyorum cevabina

hocam böyle bir şey buldum birde bunu deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

quote:

Orijinalden alıntı: kuikkuik

quote:

Sanirim telefonun driver lari windows xp ye uyumlu degil. Yine de okumasi lazim gerci. Baska guncel bir telefonla denediniz mi? Mesela p2 ya da samsung j7 gibi yeni cikan bir telefonla. Degisik bir sorun. Sorun Kaynaginin Xp de oldugunu dusunuyorum. Telefonunuzu baska bir pc ye takin orada calisiyor mu bakin. Eger calisiyorsa sorun dedigim gibi uyumluluk sorunu. Cozum nasil olur dersen Lenovo sitesinden yardim iste. Sorunu anlat. Xp driveri edinmeye bak. Olmadi pc ne linux kur oradan at. Onda driver sorunu olmuyor pek. Depolama alanini cani pahasina okuyor genelde. Tabi ben tahmini olaram yardim etmeye calistim. Net bir bilgim yok.

Valla olmadı windowsu 7 yada 8.1 e yükseltecem. Başka telefon deneme sansim yada teli başka PC de deneme şansım yok şimdilik.

Teldeki kendi programını kurunca tele ulaşılıyor ama dosya yoneticisindeki gibi degil. Tüm foto klasörlerini tek çatı altında gösteriyor. Ben tele klasör açıp farklı farklı kalsorlerde depolama yapmak istiyorum

Neyse bakalım, tşk ediyorum cevabina

hocam böyle bir şey buldum birde bunu deneyin

Şimdi şöyle bu durum var

Bunları denedim

Aygit yöneticisi MTP DEVİCE olarak buluyor ama hiçbir sürücüyü tutturamiyorum

Ayrıca hata ayıklama modu açıkken MTP DEVİCE olarak

Hata ayıklama kodu kapalı iken LENOVO K 6 olarak görüyor ve sürücü olarak hiçbir şey yukleyemiyorum

Valla 20 senedir az çok bilgisayar kullanıyorum hiç bu kadar fıtık olmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuikkuik -- 11 Ağustos 2017; 9:30:20 >

• kuikkuik kullanıcısına yanıt
    Eğer xp kullanıyorsanız o bilgisayarı windows 10 a yükseltmeyin. Çalışır mı çalışır ama performanslı olmaz. Kasıp durur. Windows 7 en iyi seçenek. Biraz daha güncel olsun derseniz windows 8. Denediğimden biliyorum garip bir şekilde kasıyor windows 10. Ram sıkıntım da yoktu 3 be 4 gb lık bir laptop ve bir pc de denedim, işlemci de iyi idi 4 çekirdekli quad işlemcili idi birisi. En iyi sonuç windows 7 de veriyor. Öyle deneyin bakalım telefonu görecek mi?
  • quote:

Eğer xp kullanıyorsanız o bilgisayarı windows 10 a yükseltmeyin. Çalışır mı çalışır ama performanslı olmaz. Kasıp durur. Windows 7 en iyi seçenek. Biraz daha güncel olsun derseniz windows 8. Denediğimden biliyorum garip bir şekilde kasıyor windows 10. Ram sıkıntım da yoktu 3 be 4 gb lık bir laptop ve bir pc de denedim, işlemci de iyi idi 4 çekirdekli quad işlemcili idi birisi. En iyi sonuç windows 7 de veriyor. Öyle deneyin bakalım telefonu görecek mi?

Evet nette araştırınca Windows 10 sıkıntılı. Yarın 7 yi yükleyeceğim kısmetse.

Ne yaptıysam olmadı hatta Xp yi tekrar kurdum.gene aynı.

Telefonun HDD sine giremiyorum varsa yoksa Lenovo süite cıkıyor karşıma.

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱

Yükleyecek sürücü yok?? Lenovo un telefondaki kendi driverini yükledim exe dosyası. Yine aynı değişen bişey yok

Hata ayıklama açıkken de bu ekran geliyor sonrası da da

Bu ekran..

Fıtık oldum fıtık

• 7 yi yükledim sorun 30 saniyede çözüldü

Yardımlarınız için tşk.

• Benim k6 note a guncelleme hala gelmedi kac defa kontrol ettim. Bazende ag baglantisi kurulamadi diyor cogunlukla surumunuz guncel diyor. Lenovo helpden de kontrol ediyorum. El ile manuel guncelleme yolu var mi ?

• kuikkuik kullanıcısına yanıt
    Sorununuz cozuldu ise ne mutlu. Amacim yardim etmekti. Telefon windows xp ile uyumsuz buni da kesin olarak ogrenmis olduk.

• Güncelleme geldi ve kurdum. İlk bir kaç dk çok olmasa da kasma, donma yaptı. Ancak sonrası problemsiz. En iyisi ses sorunu çözüldü.

• Arkadaşlar ben de düz lenovo k6 modelini kullanıyorum Allah'a şükür memnunum telefon dan yalnız Chrome da face de takılma yapıyor ne yapayım ve güncelleme yapayım mı

• merhaba.ben bugün mediamarketten k6 power modelini almak istedim.oradaki elemana telefonda hoparlör sorunu olup olmadığını sordum.elemanda hoparlörde sorun olmadığını sorunu çıkaran şeyin dolby atmos uygulamasındaki ayarsızlığın olduğunu söyledi.dolby atmos menüsünü açtı ayarı dialog yaptı.sayfanı altında bulutlara benzeyen yerdeki şekillerdende sol üstekini aktif etti .bu şekilde sorun yaşanmıyor dedi.acaba dediği doğrumudur.forumda bir sürü bu sorunu yaşayan olduğunu okudum.acaba dolby ayarlarından bu sorun gerçekten çözülebilir mi?yoksa eleman kafadan telefonu satmak için beni kandırmaya mı çalıştı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çavdır

merhaba.ben bugün mediamarketten k6 power modelini almak istedim.oradaki elemana telefonda hoparlör sorunu olup olmadığını sordum.elemanda hoparlörde sorun olmadığını sorunu çıkaran şeyin dolby atmos uygulamasındaki ayarsızlığın olduğunu söyledi.dolby atmos menüsünü açtı ayarı dialog yaptı.sayfanı altında bulutlara benzeyen yerdeki şekillerdende sol üstekini aktif etti .bu şekilde sorun yaşanmıyor dedi.acaba dediği doğrumudur.forumda bir sürü bu sorunu yaşayan olduğunu okudum.acaba dolby ayarlarından bu sorun gerçekten çözülebilir mi?yoksa eleman kafadan telefonu satmak için beni kandırmaya mı çalıştı?

Bende de aynı şekilde Dolby atmos. ses sorunum yok, Android 7 güncellenmiş hali ile.

• Arkadaslar gecen aybasında 7.0 güncellemesinden sonra benim k6 note telefonumda karsıya ses gitmeme problemi olmuştu.
    bende servise yolladım8teleservis)internetten cihaz takibi yapıyordum.telefonum tamir edildi kargoya yollandı diye.
    kargo elime ulaştı ama telefon yok sadece ürün değişim formu yollamışlar lenova yetkili arkadasın imzasıyla ve aldığınız yerden fatura bedeli tutarında ücret iadesi yapılacaktır deniyor.
    ilk defa böyle bir sey basıma geliyor lenovayı gerçekten tebrik ederim
    şimdi b3en direk vatan bilgisayara gidip ücretimi alacakmıyım

• lenovo k6 note, kot ön cebe sıgıyor mu ?
  • Arkadaslar merhaba.

Yakinima hediye k6 power siparis vericem.

Sizce hangi siteden veya hangi modelini almaliyim?

Daha dogrusu surum farki felan modellerde varmi?

• Biraz bekle istersen lenovo 2. Defa and. 7 dağıtıyor power modeli olanlar bi gğncellesşin baksın kronik sorunlar kalkarsa al geç

• arkadaşlar, telefonu dün aldım bugün elime ulaştı. şarj ederken acayip ısınıyor böyle bi problem yaşayan var mı ? hem şarj aleti hem telefon aşırı ısınıyor.
  • Herkese merhabalar. Orta düzey bir kullanıcı olarak Asus Zenfone 3 MAX ZC520TL ile Lenova K6 Power arasında kaldım.Gönlüm Asusdan yana. Kullanıcılar olarak ya da teknolojiden daha iyi anlayanlar olarak hangisini tavsiye edersiniz? en az 4 yıl filan kullanmak istiyorum. Günlük sosyal medya kullanıyorum, nadiren de müzik dinliyorum. 1,5 yıl önce lenova vibe p1m aldım. Şu anda tamir edilemeyen bir şarj problemi oluştu(benim hatam). O yüzden lenovaya çekinerek bakıyorum. Herkese şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirqool

arkadaşlar, telefonu dün aldım bugün elime ulaştı. şarj ederken acayip ısınıyor böyle bi problem yaşayan var mı ? hem şarj aleti hem telefon aşırı ısınıyor.

Hangi modeli aldınız? Bende note modeli var. Şarj ederken telefon orta derecede ısınıyor, şarj cihazı ise aşırı derecede. Ama normal kullanımda pek ısınmıyor.

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Pm attım

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.