Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hata ayıklama açınca bağlantı sağlandı fakat şimdi de update yaparken hata veriyor. En iyisi hiç uğraşmadan servise vereyim. Yardımınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peanor

Güncelleme için telefon hakkında bölümüne girip sistem güncelleme diyorum ağ bağlantısi kurulamadi hatası veriyor telefon güncelleme yapilamiyor. Nasil cozeriz beyler bu sorunu yardım eder misiniz.

Wifi den de mobil agdan da aynı hatayı alıyorum. Çözüm bulan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: palio1.6

quote:

Güncelleme için telefon hakkında bölümüne girip sistem güncelleme diyorum ağ bağlantısi kurulamadi hatası veriyor telefon güncelleme yapilamiyor. Nasil cozeriz beyler bu sorunu yardım eder misiniz.

Bende 7.0 yüklü. Bende'de aynı. Lenovo güncellemeyi durdurmuş. Şimdilik boşuna uğraşma.

• Keşke zamanında yapsaydım. Tekrar güncelleme koyacaklarini sanmiyorum.

• quote:

quote:

Maalesef deniyemedim. K6 dan 7.0 yüklü tel de var bende, yüklü olmayan da. 2 si arasinda bariz mikrofon farkı var. Whatsaptan ses kaydediyorsun güncelleme yaptığım da çok iyi diğeri kisik. Yenisi ile değişim isteğiyle servise gondericem bu hafta da olmazsa güncelleme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

quote:

quote:

Bende 7.0 yüklü. Bende'de aynı. Lenovo güncellemeyi durdurmuş. Şimdilik boşuna uğraşma.

Bir yerde yazıyor mu durduğu hocam.

• arkadaşlar telefonun kamerası maximum 15 fps mi çekiyor 30 mu ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Global forum sitesin'dende takip ediyorum. Çok sorun çıktığı için, geçici olarak durdurduğu yazıyor. Üye yorumlarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdalx47 -- 8 Ağustos 2017; 9:28:7 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Global forum sitesi dende takip ediyorum. Çok sorun çıktığı için, geçici olarak durdurduğu yazıyor. Üye yorumlarında.

Cevap için teşekkürler ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

arkadaşlar telefonun kamerası maximum 15 fps mi çekiyor 30 mu ?

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱
  • Arkadaşlar XIAOMI REDMI PRO, Lenovo k6 note veya Lg g5 den birini almak istiyorum tavsiyeniz nedir? XIAOMI REDMI PRO kullanan arkadaşlar telefonlarından memnun mu? Cevaplarsanız çok sevinirim.
  • K6 note bataryasi icin aldim fakat full parlaklilta 6 saat gidiyor . Daha fazla giden bi telefon var mi ?

• Eaglefire kullanıcısına yanıt
    P1-P1 pro-Asus zenfone max-Asus zenfone 3 max- lenovo p2- moto e4 plus Hatta vibe p1m en az kafa kafaya ama ful parlaklıkta genelde 7 saat görüyorum. Max da 11 saat gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Hoparlör sesi iyi ama kulaklıkta çok gümbür gümbür ses gelmiyor maalesef, biraz kısık bırakmış Lenovo. Bu var bir de hızlı şarj özelliği aktif değil. Bu iki durum dışında gerçekten harikulade bir telefon. 3-4 gündür kullanıyorum çok memnunum. İyi günlerde kullanın siz de.

K6 demişsiniz, K6 Note için söylüyorum tabi ben bunları. Muhtemelen benzerdir durumları.

Kulaklık sesinde şimdilik bizde sıkıntı yok

P70'den beri lenovo'yu takipteyim

K5 başta iyi gitmiş sonra dokunma sorunları başlamış diyorlar

Özetle lenovo iyi gidiyor gibi

Notebook 'dan sonra cep telefonunda da ümit vaad ediyor

Aman bozmasınlar

Bir de servis iyi olsa..

Merhaba hocam , lenovo p70 telefonum var. uzun süredir kullanıyorum. Karşıya ses az gidiyor. Bazı oyunlarda ekran kasıyor. Şarj giriş yeri arızalandı.Güç düğmesi içine göçtü.
    k6 note alınır mı sizce ?

• darkoteam D kullanıcısına yanıt
    Note'u bilmiyorum

Ama düz k6 eşimde var ve alınır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta perşembe K6 Note almıştım. Donma, takılma ve güncelleme sorunları şikayeti ile garantiye verdim. Telefon Yüksek dereceli onarım statüsünde merkeze gönderilmiş.
  • Herkese merhaba

K6 note telimi geçen ay aldım. Lakin telefonu bir türlü PC ye bağlayamiyorum. USB ayarlarında mtp yi seciyorum olmuyor . Lenovo süiti kurdum bağlanıyor ancak ben örneğin DCİM klasörü içinde birkaç klasör açıp PC deki eski fotoları da tele atmak istiyorum ama olmuyor.

Daha once Lenovo a7010 ve samsungu normal bağlıyordum ve DCİM klasörü geliyordu bunda telin hafızasına hiç giremiyorum

XP kullanıyorum birçok sürücü indirdim test ettim kablo değiştirdim sorun devam ediyor

Umarım sıkıntımı anlayan olmuştur ne yapmalıyım???

• Sanirim telefonun driver lari windows xp ye uyumlu degil. Yine de okumasi lazim gerci. Baska guncel bir telefonla denediniz mi? Mesela p2 ya da samsung j7 gibi yeni cikan bir telefonla. Degisik bir sorun. Sorun Kaynaginin Xp de oldugunu dusunuyorum. Telefonunuzu baska bir pc ye takin orada calisiyor mu bakin. Eger calisiyorsa sorun dedigim gibi uyumluluk sorunu. Cozum nasil olur dersen Lenovo sitesinden yardim iste. Sorunu anlat. Xp driveri edinmeye bak. Olmadi pc ne linux kur oradan at. Onda driver sorunu olmuyor pek. Depolama alanini cani pahasina okuyor genelde. Tabi ben tahmini olaram yardim etmeye calistim. Net bir bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ascani

Sanirim telefonun driver lari windows xp ye uyumlu degil. Yine de okumasi lazim gerci. Baska guncel bir telefonla denediniz mi? Mesela p2 ya da samsung j7 gibi yeni cikan bir telefonla. Degisik bir sorun. Sorun Kaynaginin Xp de oldugunu dusunuyorum. Telefonunuzu baska bir pc ye takin orada calisiyor mu bakin. Eger calisiyorsa sorun dedigim gibi uyumluluk sorunu. Cozum nasil olur dersen Lenovo sitesinden yardim iste. Sorunu anlat. Xp driveri edinmeye bak. Olmadi pc ne linux kur oradan at. Onda driver sorunu olmuyor pek. Depolama alanini cani pahasina okuyor genelde. Tabi ben tahmini olaram yardim etmeye calistim. Net bir bilgim yok.

Valla olmadı windowsu 7 yada 8.1 e yükseltecem. Başka telefon deneme sansim yada teli başka PC de deneme şansım yok şimdilik.

Teldeki kendi programını kurunca tele ulaşılıyor ama dosya yoneticisindeki gibi degil. Tüm foto klasörlerini tek çatı altında gösteriyor. Ben tele klasör açıp farklı farklı kalsorlerde depolama yapmak istiyorum

Neyse bakalım, tşk ediyorum cevabina

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.