Şimdi Ara

Lenovo k6 note hakkında (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
8
Favori
111.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yazılım desteği var ne güvenlik. Alo yapsın dersen alınır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haklısın hocam , fakat bu aralıkta garantili ve yazılım desteği olan telefon kalmadı piyasada. Tavsiyen varsa ona da bakabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramahcan kullanıcısına yanıt
    Mi A1 derim. Her türlü yazılım desteği arkasında olan bir telefon. Fiyatı pahalı gelebilir bu telefona göre. Alternatifi de yok piyasada Mi A1'in.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Skandalek kullanıcısına yanıt
    2 telefon arasında gidip geliyorum. Zenfone 6 da güncelleme yaptıktan sonra telefonum sapıttı hatda sapıklaşdı diyelim buda bana aldınmı telefonu güncellemeyeceksin diye ders old. Size sormak istiyorum Lenovo yu güncellediniz mi ?
  • P 9 lite alırsanız rahat edersiniz diye düşünüyorum.Android 6.0 hakkında yorum yapamayacağım ama 7.0 da ciddi performans düşüşü oldu lenovoda.En son gelen 2 stabilizasyon güncellemesini yaptım ileride yorumlayacağım bakalım fark olacak mı

• Arkadaşlar ekranı tam kaplayan kırılmaz cam filmi tavsiye edebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tamer sipsak

Arkadaşlar ekranı tam kaplayan kırılmaz cam filmi tavsiye edebilir misiniz
    çinden getirttim bende en son aldığımı

https://tr.aliexpress.com/item/2-adet-K6-Cam-Lenovo-K6-Not-i-in-Not-Ekran-Koruyucusu-Temperli-Cam-Lenovo-K6/32857934959.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6d664c4d9qFp8Q

Lenovo k6 note hakkında

birde şu kılıfı aldım

https://tr.aliexpress.com/item/Wolfsay-For-Case-Lenovo-K6-Note-Cover-Tough-Impact-Phone-Case-For-Lenovo-K6-Note-Case/32809530254.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6d664c4d9qFp8Q

Lenovo k6 note hakkında

her iki geri bildirimde bana ait

• ben teknosadan lenova k6 aldım telefon kendiliğinden kapandı.teknik servis kullanıcı hatası diyerek 400 tl masfaf çıkardı . tanıdığım arkadaşlarada aynısını yapmışlar lenova marka cep telefonundan uzak durun yedek parçasıda kısıtlı .teknosada sattığı malın arkasında durmuyor.
  • sakın lenova cihaz alma kardeş beni dinlersen teknik servisi garanti kapsamına sokmuyor kullanıcı hatası diyor bilginize
    bende aynısı oldu cihaz kendiliğinden kapandı teknik servis garantili cihaza kullanıcı hatası diyerek masraf cıkarıyor. iyi günler
  • Cwtch C kullanıcısına yanıt
    sakın lenova ile ilgili bir şey almayın alma teknik servis bile garantyi vermiyor satan firmalar bile arkasında durmuyor
    Arkadaşlar cihazınız bozulursa geçmiş olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatayas

sakın lenova ile ilgili bir şey almayın alma teknik servis bile garantyi vermiyor satan firmalar bile arkasında durmuyor
    Arkadaşlar cihazınız bozulursa geçmiş olsun .

• servise gönderdiğim halde ses sorunu çözülmedi, almayın aldırmayın.

• evet servise gömderdim öyle.geri gönderdiler bende n11'den 25 tlye mikrofon bordu alıp kendim taktım düzeldi

birde telefon şarjı bitince birkere hiç acılmadı şarja taktım bekledim şarj ışığı bile yanmadı bende arka kapağı açıp batarya soketini çıkarıp taktım düzeldi, aklınızda bulunsun

• Arkadaşlar donma sorununu nasıl çözebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt
    merhaba hcam sizin cihazda ahize sorunu varmı k6 note da ahize sorunu kronik mi cihazı önerirmisiniz pasif kullanımda (sadece iletişim)şarjı kaç gün gidiyor
  • Arkadaşlar simge renkleri değişti nasıl olduysa özellikle kırmızı renk siyah oldu nasıl düzelir bu bulamadım bi türlü
    Lenovo k6 note hakkında

• bu telefon için yorumlara baktım. Telefonda şebeke sorunu ve ahize sesinin düşük olması sorunu hala var mı? güncellemeyle düzeldi mi?
  • hocm hala kullanıyormusun cıhazı ses sorunu düzeltildi mi sarzı ile zamana göre nasıl önerirmisin
  • arkadaşlar merhaba lenovo k6 note telefonumun garantisi yeni bitti garantisi bitmeden kısa bir süre evvel şarj almama sorunundan garantiye göndermiştim. Yapıldı geldi garantisi geçen ay bitti. Bir haftadır sürekli şarj olurken doluluk oranı fark etmeksizin sürekli şarj olmayı kesiyor. Bazen %20'de bazen %80 civarlarında hiç belli olmuyor.

Farklı kablolarla şarj aletleriyle hepsini denedim hepsindede kesiyor kapalıyken denedim yine aynı ne yapabilirim var mı başına gelen
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.