Şimdi Ara

Lenovo k6 note hakkında (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
8
Favori
111.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilerleyen zamanlarda güncelleme ile iki sim kartı desteği gelir mi acaba? Böyle birşey mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungur1907

Arkadaşlar ilerleyen zamanlarda güncelleme ile iki sim kartı desteği gelir mi acaba? Böyle birşey mümkün mü?

mümkün değil, zaten cihazlar tek imei kayıtlı.
  • Arkadaşlar şu an 1000tl civarı telefon alcaz önerir misiniz k6 note u, ne diyorsunuz??

• Huawei p9 lite 2017 al lenovo bir daha asla

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

Huawei p9 lite 2017 al lenovo bir daha asla

Neden ki hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

Huawei p9 lite 2017 al lenovo bir daha asla

neden hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElciesL

Camı kafama çok takıldı. Acaba sağlam mı daha önceden gorilla glass ı olmayan bir telefon aldım 4 kere kırdım. Telefon ıskarta. Bana dayanır mı merak ediyorum. Sağlam mı hiç düştü mü kullanan varsa bi cevaplarsa sevinirim.

valla bende bunu düşünüyordum ama zenfone 3 laser alacağım gibi sağlam olsun yeter birde kimse söylemiyor bu telefonda kronik sorun var mı yokmu anlaşılan mikrofon sorunları var en iyisi zenfone bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 26 Ağustos 2017; 14:19:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

quote:

Orijinalden alıntı: ElciesL

Camı kafama çok takıldı. Acaba sağlam mı daha önceden gorilla glass ı olmayan bir telefon aldım 4 kere kırdım. Telefon ıskarta. Bana dayanır mı merak ediyorum. Sağlam mı hiç düştü mü kullanan varsa bi cevaplarsa sevinirim.

valla bende bunu düşünüyordum ama zenfone 3 laser alacağım gibi sağlam olsun yeter birde kimse söylemiyor bu telefonda kronik sorun var mı yokmu anlaşılan mikrofon sorunları var en iyisi zenfone bence

mikrofon sorunu güncelleme sonrası kalktı fakat ben başka bir marka almanızı öneririm cam konusuna gelince şuana kadar düşürmedim 3 defa kırılmaz camı değiştirdim ilk ikisini düşürmeden kırdım ranzayı iterken arada teli unutup sıkıştırınca oldu diğeri eşya taşırken kırdı 3. aldığım camı yeğenim telefonu sağa sola atarken kırdı şuan üzerinde olan ise güven hissi vermiyor yakın zamanda kırılmaz camın yenisini alacağım büyük ihtimal dafoni alacağım telefonda kronik denilirmi bilmiyorum arada sırada donma oluyor her zamn değil toplasan 4 defa oldu fakat bu paraya daha iyileri var şarj yönünden bakarsan k6 note süper geri yanı idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 26 Ağustos 2017; 19:6:43 >

• i.y4114 kullanıcısına yanıt
    sırf şarj iyi olsun diye sağlamlıktan ödün vermek istemiyorum sağlam olsunda şarjı normal gitsede olur bu yüzden zenfone laser düşünüyorum ondada ghost touch var diyorlar yazılımsalmı donanımsalmı bilmiyorum onuda
  • ElciesL E kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu alalı 1 hafta oldu iki gün önce telefon elimden kaydı kırılmaz camı takılıydı ama silikon yoktu sol üst köşe baya çatladı dokunmatik ekran kısmında sıkıntı yok ama kötü duruyor sanki ekran kalkcakmış gibi

Benim hatam ama dayanıksız biraz zenfıne 5 ti önceki tel kaç kere düşürdüm herhangi bir şey olmamıştı

• Selamlar. Bu telefonun menü simgelerin nasıl özelleştiriyoruz acaba

• Zenfone 3 Laser iyi ya ben de onu düşünüyorum önceki lumia gibi hassas olmasın da hem lenovo k6 note ta gorilla glass yok.
  • ElciesL E kullanıcısına yanıt
    1 ay sonrada 1200 tl olmaya devam ederse kesin alırım ama 1300 olursa almam
  • arkadaşlar bilgisayarıma lenovo smart asistan ı yükledim. usb ile telefonu bağlıyorum windows telefonu görüyor fakat smart asistan görmüyor. Telefondan hata ayıklama modunu aç diyorLenovo k6 note hakkında açıyorum yinede olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim...
  • Merhabalar;

Cihazı dün kullanmaya başladım yeni güncellemesi mevcut Android 7 son sürümü aldı. Cihaz da yaşadığım tek sorun vardı, biri aradığında zil sesi çıkıyor bi kesiliyor sonra çalmaya devam ediyordur.Güvenli modda açtım sonra normal modda açtım düzeldi. Onun haricinde şarj,kamera,arayüz stabilitesi ve tasarım olarak gayet şık ve güzel. ayrıca 32 gb hafızası cabası, oyunlarda orta düzey grafik 'te gayet akıcı ve sorunsuz oynayabilirsiniz.
  • Arkadaşlar ben şu yavaş çekim moduyla video çekmeyi bulamadım biraz kurcaladım ama yardım edermisiniz nerden onun ayarını açıcam aynı şekil parmak işaretiylede resim çekiliyomuş millet yapıyoda nasıl :) k6 note telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsow01

Arkadaşlar ben şu yavaş çekim moduyla video çekmeyi bulamadım biraz kurcaladım ama yardım edermisiniz nerden onun ayarını açıcam aynı şekil parmak işaretiylede resim çekiliyomuş millet yapıyoda nasıl :) k6 note telefon

Lenovo k6 note hakkında

• Arkadaşlar ben lenovo k6 not huawei p9 lite 2017 ve venüs z10 arasında kaldım sizce hangisini tercih

etmeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Selen Aydın

Arkadaşlar ben lenovo k6 not huawei p9 lite 2017 ve venüs z10 arasında kaldım sizce hangisini tercih

etmeliyim

Bende lenovo k6 note var şimdi bunu birisine verip huawei p9 lite 2017 alacağım

• Skandalek kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.