Şimdi Ara

Lenovo k6 note hakkında (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
8
Favori
111.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • K6 note de ekran sararmasi oldu mu? Şu şanssız hayatımda lg g2 dahil k6 note de ekran sarılığı yaşadım. Telefonu mağazaya iade edebilme şansım var mı 2 ay olacak neredeyse başka telefona geçmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eşime bugün Turkcell'den aldım telefonu.Bisey sorucam home tuşu geri tuşu ışığı hic biri yanmıyor sizde de aynı mı yoksa bizim telefonda mı sorun var.veya bir yerden mi açılıyor ışığı.gece odanın ışığı kapanınca farkettik.acil cevap yazarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimmy_16 -- 12 Temmuz 2017; 2:4:45 >

• jimmy_16 J kullanıcısına yanıt
    O tuşların ışığı yanmıyor zaten. Sorun yok yani. Umarım telefon görüşmesi sıradında sesiniz karşıya net gidiyordur. Böyle bir sorun var çünkü çoğu telefonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: alihaydarerdogan

O tuşların ışığı yanmıyor zaten. Sorun yok yani. Umarım telefon görüşmesi sıradında sesiniz karşıya net gidiyordur. Böyle bir sorun var çünkü çoğu telefonda.

dün android 7 ye güncelledim güncelleme sonrası ses sorunu çözüldü
  • N versiyonu nasıl? Wifi ile yüklemeyi düşünüyorum. Ne tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cok_yasa_kamil

N versiyonu nasıl? Wifi ile yüklemeyi düşünüyorum. Ne tavsiye edersiniz?
    Benım tele güncelleme gelmedi siz nerden yuklediniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 15 Temmuz 2017; 22:14:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: munib

hocam ayarlar -telefon hakkında-sistem güncelleme bundan hariç başka bir işelm yapmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

quote:

Orijinalden alıntı: munib

hocam ayarlar -telefon hakkında-sistem güncelleme bundan hariç başka bir işelm yapmadım

TWRP kurmuştum heralde ondan olabilir güncelleme yok diyor
  • telefona 1776 Mb. güncelleme geldi fakat yükleme yapıp yapmamakta kararsızım. Bataryası yoğun kullanımda en az 2 gün gidiyor. güncelleme yaparsam birşeyler bozulur diye korkuyorum. Güncelleme yapanlar deneyimlerini yazarsa en azından yükleyip yüklemeyeceğimize karar veriririz.
  • Güncelleme yaptım batarya konusunda bir dezavantajını görmedim hatta biraz daha iyi oldu diyebilirim ama bazı programlarda ve arayüzde arada kasma yapıyor işlemci yetersiz kalıyor olabilir.
  • elturbo kullanıcısına yanıt
    Sesin karşıya gitmesinde sorun yaşıyorsan kesinlile güncelle

• alihaydarerdogan A kullanıcısına yanıt
    şimdiye kadar sesle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Biraz bekleyelim bakalım. güncelleyenler çoğalsın şikayet olmassa o zaman yüklerim.
  • Arkadaşlar ben cihazı aldıktan 1ay sonra cihaz sert bir zemine düştü ekranda görüntü yoktu ve arka kapak eğilip bükülmüştü servise gönderdim cihaz çok güzel bi şekilde yapıldı ancak kamerasını açtığımda uzağı bulanık gösteriyor yakını net çekiyor problem ne olabilir daha bugün servisten geldi

• Ayni sorunu bende yaşıyorum 3 ay oldu alali ekrani sarardi.

Daha önce kullandığım discovery Elite, lg g2 chazlarimdada ayni sorunu yaşamıştım benim kullanımla mi alakali anlamadim ki.

• 1 hafta aranızda yoktum. Ya bi a. Yazdık diye Ban yedik. Siyasi bir konuda yazdım. Ne kadar çekemeyenler var düşünceleri neresinden yakalarsam kardır deyip şikayet etmiş.

• Beyler bende güncellemeyi yaptım bu arada.

Gördüğüm kadarıyla şarj iyileşti. Ses iyileşti.

Klavyem sanki bozuldu. Telefon da yer yer kasmalar mevcut. Aydınlatma arttı sanki gece en düşük bile gözümü alıyor.

Öyle büyük beklentiye girdim galiba çok bir şey değişmedi bence.

• Video kayıtta ses sorunu düzeldi şarjda iyileşmeler var. Kilit ekranında mesajlara cevap verme özelliği çok kullanışlı. Güncelleyin arkadaşlar ben sıkıntı yaşamıyorum. Status bardaki dikey simgesini nasıl gizlerim yardım edecek var mı?

• Bu Dikey işaretinin gitmesi için otomatik döndür seçmek gerekiyor başka türlü bende gizleyemedim..

• güncellemeden sonra hard reset atarsanız daha iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.