Şimdi Ara

Lenovo k6 note hakkında (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
8
Favori
111.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonu kullanacak kişi fazla tel görüşmesi, sosyal medya, WhatsApp kullanıyor bataryası güçlü bir cep lazım K6 note ta 4000mah lipo batarya var tam size göre üstelik birçok uygulama kapalı geliyor pil dayansın diye bence K6 note yazdığınız diğer cepler 3000mah pil var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski acik E kullanıcısına yanıt
    Lenovo k6 note almaya karar verdim fakat şikayet sitelerinde konuşma sırasında sesin karşı tarafa az ve kötü gittiği söyleniyor. Sizde böyle bir sorun var mı ? Cevaplarınıza göre almaya karar vereceğim.Şimdiden teşekkürler.
  • alihaydarerdogan A kullanıcısına yanıt
    Evet böyle bir sorundan çokça bahsediliyor fakat ben yaşamadım. Eğer telefondan biraz uzak konuşursam mikrofona sesin gelmiyor diye uyarı alıyorum. Ahizeden de karşı tarafın sesinin az geldiği oluyor fakat aktarıldığı gibi abartılı değil ve eksiklik olarak görmüyorum açıkçası

• Telefon hakkını veriyor 1 haftadır kullanıyorum şarzı mukemmel
  • sesle alakalı miuiturkiye.net bir yazı alıntı Arkadaşlar system/etc klasörü altında "mixer_paths_3_2_forte" adında bir dosya olması lazım. Bu dosya içerisinde "path name="headphones" başlığı altındaki değerler hoparlörden gelen ses seviyesini düzenliyor.
    <ctl name="RX1 Digital Volume" value="84" />
    <ctl name="RX2 Digital Volume" value="84" />
    satırlarında en sonda yer alan 84 ses seviyesinin yükseklik derecesini gösterir. Bu satırları değiştirdikten sonra (örneğin 90 yapabilirsiniz) değişiklikleri kaydedip telefonu yeniden başlatmanız halinde ses seviyesi yükselecektir

Not:lenovo k6 da sistem etc mixer_paths_karatep içinde telefon rootlu olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 18 Haziran 2017; 22:15:16 >
  • [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2218641/823abb14-4147-42b0-8b1e-70847e0e0967.jpeg

Lenovo k6 note hakkında[/simage]

xaomi akilli bileklik var isyerinde telefona bakamiyorum arayanj sorani gormek icin bluetooth full acık sabah cektim ciktim evden yolda kulaklikla muzik her bos buldugumda oyun face instagram kullanim bu bence gayet iyi sarj hala %55

• acemiyoutuber kullanıcısına yanıt
    Lenovo k6 note hakkında

Lenovo k6 note hakkında

resimler yuklenmemis sanirim

• Merhaba arkadaşlar, kırılmaz camı çıkardık fakat problem bunla ilgili değilmiş. Hala daha dokunmatik ekran sapıtıyor hatta kendi kendine uygulamalar açıp arama bile yapıyor. Bu konuda nette araştırma yapsamda kesin bir çözüm bulamadım. Lenovo telefonlarda bu sıkıntıyı çözebilen var mıdır?
  • actuntas A kullanıcısına yanıt
    Size takılan ekranda sıkıntı var. Bağlantılarla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Direk değişim yapan servise gidip değiştirmelerini söyleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: actuntas

Merhaba arkadaşlar, kırılmaz camı çıkardık fakat problem bunla ilgili değilmiş. Hala daha dokunmatik ekran sapıtıyor hatta kendi kendine uygulamalar açıp arama bile yapıyor. Bu konuda nette araştırma yapsamda kesin bir çözüm bulamadım. Lenovo telefonlarda bu sıkıntıyı çözebilen var mıdır?

hocam o ekran sorunlu anlaşılan servise gidin durumu anlatın sorunu çözmelerini isteyin olmaz ise tüketici hakem heyetine şikayette bulunun fakat bunları yapmadan önce lenovanın sosyal ağlarında durumu açıklayın inanın çok işe yarıyor kendileri sizi arıyor ben kendim içinden çıkan usb kablo için 3 gün lenovayı aradım baktım açan yok facebooktan tut twitter aklıma gelen tüm yerlere yazdım facedeki yorumun altına kendileri iletişim adresimi isteyip üstelik benim belirlediğim saat aralığında dakikasını eksiltmeden aradılar bunların anladığı tek dil bu oluyor bazen

• bu arada yeni kırılmaz cam aldım kenarlardaki boşluk sorunu çözüldü
    diğer konuda gerekli açıklamayı yaptım yer kaplamasın diye buraya tekrar resim eklemedim
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=127082995
  • Dikkat!

Ekranınız benim ekranım gibi sapıtıyorsa durup dururken istemediğiniz bir yere dokunuyor gibi oluyorsa çözüm bende...Ekran koruyucuyu çıkardım, düzelmedi,en son servise gönderecektim,,ki bu en az 20 gün demekti...Olamaz dedim çok dedim

ÇÖZÜM

Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürüyoruz olay çözülüyor...DOKUNMATİK ARTİK CANAVAR GİBİ ÇALIŞIYOR...

• Acil.

Hayırlı Kandiller. K6 power î anneme almaya düşünüyorum.K6 not ile k6 power in aynı mikrofona sahip olduğunu düşünerek soruyorum "k6 lar da konuşurken sesin taraflara gitmeme az gitme sıkıntısı var mi ? " Bu konuda yazacağınız yorum çok önemli alıp almama karar verecegim

• Meheemmeet M kullanıcısına yanıt
    Yukarıda bir sürü yorum yazıldı bu konuda. Bir okusana

Merhaba Bu hafta içinde Ablama K6 note aldık..Sorunuza gelirsek ,evet ses az geliyor yani boğuk ve derinden geliyor gibi..
    Aldığımızdan beri konuşuyoruz kendisi ile..hel sesin az geliyor biraz bağır diyorum...Bunun dışında Güzel telefon batarya -akıçılık vs
    Karar sizin .bütçemiz Bin yüz tl idi bizde Lenovo dan yanı kullandık...

Ayrıyeyen 15 Gün öncede Abime Lenova P2 aldık ..o Sorunsuz bu konuda..Bunuda belirteyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 21 Haziran 2017; 20:51:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanin.Yorumunuz için çok teşekkürler çok faydalı oldu

• Yukarıdaki sorumla alakalı olan tüm mesajları okudum ve sorma gereği duydum.Teşekkürler.

Teşekkürler..Ben kullanmıyorum ama Sadece aldırdım. Bütçe sınırlı olunca..konuşuyorum memnunlar(Kendi açılarından)..Özellikle P2 Güzel telefon Allah var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 21 Haziran 2017; 21:13:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Merhaba Bu hafta içinde Ablama K6 note aldık..Sorunuza gelirsek ,evet ses az geliyor yani boğuk ve derinden geliyor gibi..
    Aldığımızdan beri konuşuyoruz kendisi ile..hel sesin az geliyor biraz bağır diyorum...Bunun dışında Güzel telefon batarya -akıçılık vs
    Karar sizin .bütçemiz Bin yüz tl idi bizde Lenovo dan yanı kullandık...

Ayrıyeyen 15 Gün öncede Abime Lenova P2 aldık ..o Sorunsuz bu konuda..Bunuda belirteyim..

hocam kaerdeşimdede lg k10 var inanın ses yine az geliyor bana kalırsa telefondan çok hatlarda sorun var bu konuşma sırasında kendi telefonumu hiç kullanmadım çoğu zaman evdeki samsunglarla konuştuk
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Olabilir Bilmiyorum..Bimcell kullanıyorlar..Bu arada;

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.