Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.517
Cevap
60
Favori
217.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gevşek davranmayın kararlı olduğunuzu gösterin. Bir günlük telefon sonuçta. O zaman kullanmam için telefon verin falan deyip zorluk çıkarın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    Aldığım gün gm telefonunu değiştirdim para iadesini bilmem ama telefonu değiştirebilirsiniz.

Satış danışmanınana değilde direk mudur , yetkili biriyle gorusun bence ben öyle.yaptim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ekran koruyucu temperli camım geldi. Telefoncu arkadaşım bu fiyata mal satmasının intihar olduğunu söylüyor inanamadı Gelen ürün sensör ve kamerayı kapatmıyor bu güzel bir şey. Kenarlardan tırnak kalınlığında boşluk kalıyor bu da normal sanırım çünkü daha tüm ön yüzü %100 kaplayan görmedim. Ürünün bir tanesini kırdım ve gerçekten cam olduğunu gördüm. Yani linkteki ürünü kesinlikle tavsiye ederim topluca alın hem elde yedekli olsun hem de evinizdeki diğer kişiler için alırsınız kargoyu fazlasıyla çıkarmış olursunuz ben öyle yaptım. (Satıcıyla alakam kesinlikle yoktur.) Satın almadan önce alacağıınız modelleri sorun var mı diye (k5 note için elinde var,p1 ve s3 de var ben 3 telefon için 12 tane aldım toplamda). Satın aldıktan sonra istediğiniz modelleri ve adedini söyleyin gönderiyor. Bu arada satıcıdan size kargo dahil link gelirse al bak 2sini buradan al ben 3 tane yollayayım kargo da ücretsiz olsun gerisini kargosuz linkten al diyerek, kabul etmeyin o şekil avantajsız oluyor daha çok kar ediyor satıcı. Siz kargosuz linkten satın alıp kargoyu alıcı ödemeli göndermesini isteyin böylece çok daha karlı olacaksınız.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-kirilmaz-cam-tum-modeller-236935134

@Turevin2.geometrikyorumu@mustafarob@Ordangeçenbay@effect68

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 31 Ağustos 2016; 16:35:41 >

• Hocam sorun yaşamanıza üzüldüm. Vatan ürünü satarken kurulumunu ve ön kontrolünü yapıp teslim eder elinize. Yani muhtemelen ücreti ödedikten sonra sizi kurulum için yönlendirdiler ve arkadaşlar hem kurulumu yapıp hem de sorun var mı diye kontrol etti sizle birlikte. Orada gözden kaçmıştır ama sizinle birlikte kontrol ettikleri için muhtemelen geri almak istemeyecekler burada kontrolü yapılıp verildi diyerek. Umarım sorununuzu çözersiniz. Sim takmayarak iyi yapmışsınız sim takılan ürünleri direk 2. el sayıyorlar.

@effect68

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 31 Ağustos 2016; 16:43:51 >
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Kendinizmi taktiniz takarken hava kaliyormu birde takarken elimde kalirmi kirilimi yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafarob

Kendinizmi taktiniz takarken hava kaliyormu birde takarken elimde kalirmi kirilimi yani :)

Kendim taktım hava kalmadı. Sadece ilk seferde biraz yamuk takınca söktüm başka taktım. Söktüğümü de gerçekten cam mı diye çekiçle vurdum gerçekten cam. O yüzden tavsiyem birden fazla almanız. Zaten kargo parasını çıkarması uyguna gelmesi için tavsiyem yedekli almanız. Takarken kırılmaz hocam. Islak mendiliyle iyice silip ardından kuru mendiliyle de güzelce kuruladıktan sonra ışık altında tüm tozlardan tek tek arındırıp en son güzelce hizaladıktan sonra bir yüzeyi temas ettirin ve yavaşça cihazın üzerine bırakın. Tamamı temas edince üstüne çok hafif değdiğinizde zaten komple yapışıyor. Kenarda hava kalırsa parmağınızla bastırın gider. Hava için önemli olan toz kalmaması ben tek tek kalan tozları kuru beziyle temizledim.

• Cihaz gyro destekli. VR BOX deneyen oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Hocam sorun yaşamanıza üzüldüm. Vatan ürünü satarken kurulumunu ve ön kontrolünü yapıp teslim eder elinize. Yani muhtemelen ücreti ödedikten sonra sizi kurulum için yönlendirdiler ve arkadaşlar hem kurulumu yapıp hem de sorun var mı diye kontrol etti sizle birlikte. Orada gözden kaçmıştır ama sizinle birlikte kontrol ettikleri için muhtemelen geri almak istemeyecekler burada kontrolü yapılıp verildi diyerek. Umarım sorununuzu çözersiniz. Sim takmayarak iyi yapmışsınız sim takılan ürünleri direk 2. el sayıyorlar.

@effect68

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Bugün iş çıkışı uğradım. Para iadesini internetten verilen siparişler için yani denemeden görülmeden alınan telefonlar için yapıyorlarmış. Ellerinde bu model telefon kalmadığı için gold renginin siparişini verdiler cuma günü gelecek bu sefer uzun süre deneyip ondan sonra teslim alacağım inşallah. Aldıktan sonra kulaklık sesi vs. deneyip buraya yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kralkan

bende öyle düşündüm. aynı mağazada k5 de vardı ve aynı fiyattı. özelliklerine vs baktım, gümüş rengi 999 tl hala...
    30 tane sınırlı yapmışlar bu renge has sanki !
    yani sanmıyorum ama öyle olursa da onay vermeyiz.

Özellikle sordum ve k5 note olduğunu söylediler.
    Büyük ihtimal cuma elimde olacak. Yinede bi acaba var tabi. Görünce anlıcaz. Bu arada yine aynı şekilde aynı ürünü tekrar açmış teknosa gittigidiyor da bilginize

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

bende öyle düşündüm. aynı mağazada k5 de vardı ve aynı fiyattı. özelliklerine vs baktım, gümüş rengi 999 tl hala...
    30 tane sınırlı yapmışlar bu renge has sanki !
    yani sanmıyorum ama öyle olursa da onay vermeyiz.

Özellikle sordum ve k5 note olduğunu söylediler.
    Büyük ihtimal cuma elimde olacak. Yinede bi acaba var tabi. Görünce anlıcaz. Bu arada yine aynı şekilde aynı ürünü tekrar açmış teknosa gittigidiyor da bilginize

İnşallah gönderirler.Dayanmayıp bir tanede ben aldım.Hadi hayırlısı.

• Geçen ki ilk partide almıştım, şuan dağıtım şubesinde gelecek inş. bugün. Fatura geldi mailden aynen K5 NOTE GOLD yazıyor. Bi kaç yorum var olumlu, k5 geldi falan diyen yok;). İnş. k5 note çkacak büyük ihtimal. Ups fazla oyalanmadan getirse bari.
  • Arkadaş daha geçen 1000 TL verdik bu nasıl iş keşke bekleseymişiz
  • Bakalım bende aldım bir tane K5 Note gittigidiyor -- teknosa sayfasından bakalım göndercekler mi bekliyorum. Gönderirlerse bayram hediyesi olmuş olur =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulombie -- 1 Eylül 2016; 12:23:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulombie

Bakalım bende aldım bir tane K5 Note gittigidiyor --> teknosa sayfasından bakalım göndercekler mi bekliyorum. Gönderirlerse bayram hediyesi olmuş olur =)

Kaca aldiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: cannonturko

Geçen ki ilk partide almıştım, şuan dağıtım şubesinde gelecek inş. bugün. Fatura geldi mailden aynen K5 NOTE GOLD yazıyor. Bi kaç yorum var olumlu, k5 geldi falan diyen yok;). İnş. k5 note çkacak büyük ihtimal. Ups fazla oyalanmadan getirse bari.

Merakla sizin cevabı bekliyorum. Bende aldım bakalım ne çıkacak?

• Evet beylerrrr, serinleyin:) gelen ürün K5 NOTE :). 679tlye k5 note almış olduk f/p++ oldu, byram hediyesi:). Arkadaşımda almştı onada k5 note gelmiş. Sorun yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannonturko -- 1 Eylül 2016; 14:21:07 >
  • gbzlim kullanıcısına yanıt
    679 TL -- Lenovo K5 Note Gold

• quote:

Orijinalden alıntı: cannonturko

Evet beylerrrr, serinleyin:) gelen ürün K5 NOTE :). 679tlye k5 note almış olduk f/p++ oldu, byram hediyesi:). Arkadaşımda almştı onada k5 note gelmiş. Sorun yok yani.

Güle güle kullanın sevindim bu fiyata K5 Note almış olduk inş benim cihazda gelir bir an önce. Cihaz teşhir ürünü falan değil değil mi?

• sulombie kullanıcısına yanıt
    Yok hocam normal açılmamış sıfır ürün geçen 30 adet satılmştı, şuan yeni koyduklarda 30 adetti ve o da bitmiş şimdi baktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannonturko -- 1 Eylül 2016; 14:20:28 >
  • cannonturko kullanıcısına yanıt
    Bugün sıcak fırsatlar bölümünde konusunu açtığımdan beri bu cevabı bekliyordum K5 Note geldiğine sevindim. Hepimize hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.