Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.517
Cevap
60
Favori
217.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sentez*

Kullanım detaylarım şuan böyle. Ekran süresi haricinde 10 saatlik bekleme süresi var. Şarj %53.

@Ordan Geçenbay

Parlaklık kaçta kullanıyorsunuz? Birde mobil veri hep açıkmiydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 29 Ağustos 2016; 23:51:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Kullanım detaylarım şuan böyle. Ekran süresi haricinde 10 saatlik bekleme süresi var. Şarj %53.

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)

@Ordan Geçenbay

Mobil toplasan 1 saattir wifi hep açıktı, parlaklık %30. Bu görsele bakarsak deepsleep sorunu yok gibi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 29 Ağustos 2016; 22:51:00 >

• quote:

quote:

quote:

@Ordan Geçenbay

Mobil toplasan 1 saattir wifi hep açıktı, parlaklık %30. Bu görsele bakarsak deepsleep sorunu yok gibi ?

Deep sorunu görünmüyor.Kullanmadığınız uygulamaları devre dışı bıraktınız mı?Birde optimizasyon açık mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 29 Ağustos 2016; 23:51:53 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)

@Ordan Geçenbay

Deep sorunu görünmüyor.Kullanmadığınız uygulamaları devre dışı bıraktınız mı?Birde optimizasyon açık mı?

Whatsapp hariç optimizasyon yaptım. Kullanmadıklarımı devre dışı bıraktım.

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    uygulamalardan çalışanları atarmısınız?
  • quote:

uygulamalardan çalışanları atarmısınız?

Şunlar hocam.
    Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Hocam baya çalışan var arka planda benimkine göre. Face ve messenger kullanmıyorum. Birde outlook çalışıyor o zaman senkronizasyonda açıktır o yüzden sarjiniz bana göre az gider.

Ben senkronizasyon falan hepsini kapattım günde birkaç kez girer maillere bakarım. (aktif kullanmadığım için böyle yapıyorum tabi sizde farklı olabilir)

• quote:

Hocam baya çalışan var arka planda benimkine göre. Face ve messenger kullanmıyorum. Birde outlook çalışıyor o zaman senkronizasyonda açıktır o yüzden sarjiniz bana göre az gider.

Ben senkronizasyon falan hepsini kapattım günde birkaç kez girer maillere bakarım. (aktif kullanmadığım için böyle yapıyorum tabi sizde farklı olabilir)

Büyük ihtimal o yüzdendir o zaman hocam çünkü senkronizasyon çok tüketebilir. Şuan 4.5 saat %23 şarj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 30 Ağustos 2016; 0:29:11 >
  • quote:

quote:

Büyük ihtimal o yüzdendir o zaman hocam çünkü senkronizasyon çok tüketebilir. Şuan 4.5 saat %23 şarj.

Zaten şu an ki değerler çok iyi. Şarjın 4/3 ünü kullanmissiniz 4,5 saat almışsınız 4/1 ide 1 saat 30 dakika yapar,toplamda 6 saat görmüş olursunuz sıfıra kadar. Senkronizasyonun açık olduğunu falan düşününce batarya performansımiz aynı gibi. Yani anlaşılan bu telefonu alan herkes birbirine yakın sonuçlar alacak. Aslında buda güzel birşey.

Gm5 konusuna baktım bu fiyat aralığı olduğu için birbirinden çok farklı sonuçlar alıyorlar.

Artık kafamda batarya performansını bitirdim. Bu telefon aktif kullanimda 6 saat görür ekran süresi olarak. Noktayı koyuyorum kendim için.

Şu telefonda tek sorun kulaklık sesinin biraz az olması. Gerçi diğer telefon konularında milletin yaşadığı sorunları düşününce devede kulak misali gibi kalıyor.

Lenovo ya mail atacağım belki yazılımsal birşey ise güncelleme ile çözülebilir. Ne kadar çok kişi yazarsak soruna o kadar çok dikkat çekeriz. Sizde atın istiyorsanız. Diğer alan arkadaşlarda atarsa daha iyi olur. Gerçi çok büyük mesele değil ama yinede çözümü varsa çözelim diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 30 Ağustos 2016; 1:21:46 >

• Arkadaslar bu telefonu babam ile birlikte yurtdışından getireceğim. Babam biraz yaşlı yanlış bişi almasını istemiyorum. Biri kutunun özellikle model ismi yazan yerinin fotoğrafını çekip koyabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7020a40 diye geçiyor modeli.

• Sslerdeki iphone da olan aygitin nereden acildigini bulamadim.yardimci olur musunuz?
    Telefonu incelemeye devam ediyorum
    Not:telefon cok sik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turevin2.geometrikyorumu -- 30 Ağustos 2016; 20:46:18 >
  • Merhaba arkadaşlar telefonu bugün vatan bilgisayardan aldım. Bu telefonun otg desteği var mı? Google klavyenin titreşimini nasıl kapatabilirim? Pil yüzdesinin gözükmesini nasıl ayarlayabilirim? Micro sim kartım olmadığı için fazla deneme imkanım olmadı. Şimdilik telefonun ekranı gayet güzel, hoparlör on numara uygulama açılmaları gayet hızlı, takılma kasılma yok. Şuan için 5.1 lolipop yüklü ileride kullandıkça deneyimlerimi yazmaya çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Merhaba arkadaşlar telefonu bugün vatan bilgisayardan aldım. Bu telefonun otg desteği var mı? Google klavyenin titreşimini nasıl kapatabilirim? Pil yüzdesinin gözükmesini nasıl ayarlayabilirim? Micro sim kartım olmadığı için fazla deneme imkanım olmadı. Şimdilik telefonun ekranı gayet güzel, hoparlör on numara uygulama açılmaları gayet hızlı, takılma kasılma yok. Şuan için 5.1 lolipop yüklü ileride kullandıkça deneyimlerimi yazmaya çalışırım.

kulaklık ses deneyimini nasıl buldunuz ? düşük deniliyor
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    Otg var
    Ayarlar dil ve klavye olmasi lazim oradan

• quote:

Merhaba arkadaşlar telefonu bugün vatan bilgisayardan aldım. Bu telefonun otg desteği var mı? Google klavyenin titreşimini nasıl kapatabilirim? Pil yüzdesinin gözükmesini nasıl ayarlayabilirim? Micro sim kartım olmadığı için fazla deneme imkanım olmadı. Şimdilik telefonun ekranı gayet güzel, hoparlör on numara uygulama açılmaları gayet hızlı, takılma kasılma yok. Şuan için 5.1 lolipop yüklü ileride kullandıkça deneyimlerimi yazmaya çalışırım.

Ayarlar kısmında aramaya pil yazarsanız pil görüntüleme kısmı çıkar. Videoda ayarlar kısmıyla ilgili hemen her detay var hocam. Ayrıca SwiftKey klavye tavsiye ederim.

• effect68 kullanıcısına yanıt
    Hayrılı olsun ilk önce , klavyede virgüle basılı tutun sonra ayarları görüceksiniz ordan titreşimi kapatabilirsiniz.
  • Arkadaşlar telefonun ekranında kıl gibi bir şey belki ölü pikselde olabilir fotoğrafını çektim fakat vaktim olmadığı için ekleyemedim. Daha telefona sim kartı bile takmadım. Bugün vatana götürsem para iadesi veya ürün değişimi yaparlar mı? Kafama takıldı bu sorun.

• quote:

Arkadaşlar telefonun ekranında kıl gibi bir şey belki ölü pikselde olabilir fotoğrafını çektim fakat vaktim olmadığı için ekleyemedim. Daha telefona sim kartı bile takmadım. Bugün vatana götürsem para iadesi veya ürün değişimi yaparlar mı? Kafama takıldı bu sorun.

Sim takmamissiniz değişim veya iade yapmak zorundalar.

• quote:

quote:

Arkadaşlar telefonun ekranında kıl gibi bir şey belki ölü pikselde olabilir fotoğrafını çektim fakat vaktim olmadığı için ekleyemedim. Daha telefona sim kartı bile takmadım. Bugün vatana götürsem para iadesi veya ürün değişimi yaparlar mı? Kafama takıldı bu sorun.

Sim takmamissiniz değişim veya iade yapmak zorundalar.

Garantiye gönderip oradan onay gelirse değiştirelim yada para iadesi yapalım ayaklarına yatabilirler mi? Normalde bu yollara başvurmadan hemen orada para iadesi veya değişim yapmaları lazım umarım zorluk çıkarmazlar yoksa moralim fena bozuldu. orda bunlara patlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi effect68 -- 31 Ağustos 2016; 8:42:43 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.