Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.517
Cevap
60
Favori
217.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki 1000-1250 tl bandinda lenovonun baska cihazlari varmi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conti2016 -- 28 Ağustos 2016; 19:28:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu telefon güncelleme ile sarj daha fazla gidebilir.

3500 az değil şuan amiral gemilerde bile 3100 3500 arasi pil var.

Bakalım android n ile neler değişecek.

• conti2016 C kullanıcısına yanıt
    Vibe p1 var bana kaba geldi ama.bataryasi çok iyi ve parmak izi özelliği var.

Vibe p2 cikicak incelemeleri mevcut şuan bence beklemelisin.

• mustafarob kullanıcısına yanıt
    ne zaman cikcak

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafarob

Bence bu telefon güncelleme ile sarj daha fazla gidebilir.

3500 az değil şuan amiral gemilerde bile 3100 3500 arasi pil var.

Bakalım android n ile neler değişecek.

Aslında bende daha fazla bekliyordum batarya performansını.Full hd ile hd arasında batarya harcamada ne kadar fark var merak ediyorum. 3500 lük pil ile 7-8 saat arasını almamız lazım diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç 3g açmadan sadece WiFi ile lig tv mobilden 3 saat maç izledim. Internetten 1 saate yakın video, gerisi haber ve forumda gezerek (1 saatte radyo dinledim) WiFi hiç kapanmadan 7,5 saat ekran süresi aldım. 3g-wifi kullanımında şarjda baya fark oluyor.

Gece bıraktığımda %20 olan şarj sabahta %20 idi. Deep sleep sorunu olmadığı kesinleşti artık.

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)

• Bende durum bu şekilde değil hocam. Bende çok şarj yiyor beklemede. Gsam Battery'de baktığımda wifi çok tüketiyor görünüyor. Bu akşam detaylı birkaç ss vereyim kullanımdan.

@Ordan Geçenbay
  • son anda fark ettiğim Teknosa'nın Gittigidiyor sayfasından 679 tl ye aldık bakalım. Hayırlısı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Bende durum bu şekilde değil hocam. Bende çok şarj yiyor beklemede. Gsam Battery'de baktığımda wifi çok tüketiyor görünüyor. Bu akşam detaylı birkaç ss vereyim kullanımdan.

@Ordan Geçenbay

Bende de Gsam battery ile wifi %17 falan görünüyordu dünkü testte.Ekran %60 civarı %17-18 uygulamalar görünüyordu.O program daha farklı bir yöntem kullanıyor.
    5.5-6 saat civarı 3g-wifi karışık alınıyorsa problem yok demektir.

Birde ekran parlaklığını ayarlayan şeye basılı tutunca rakam ile gösteriyor bilginize.

Ben parlaklığı sabitlemek konusunda çok hassasım. Telefonun parlaklığı yüksek olduğu ve ben genelde gölge veya karanlıkta kullandığım için %25 e sabitledim. Otomatik kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 29 Ağustos 2016; 10:50:43 >

• kralkan K kullanıcısına yanıt
    K5 yerine note koymuşlardır diye düşünüyorum. Dün bende gördüm ikinciyi alacaktım almadım. İnşallah gönderirler.

• bende öyle düşündüm. aynı mağazada k5 de vardı ve aynı fiyattı. özelliklerine vs baktım, gümüş rengi 999 tl hala...
    30 tane sınırlı yapmışlar bu renge has sanki !
    yani sanmıyorum ama öyle olursa da onay vermeyiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonda all ways on benzer bi özellik var fark eden oldumu.
    Bildiğim.kadariyla bu tur ekranlarda çok şarj yiyor.

İnternette ki kiliflardada saat bölümü açık şekilde kapaklı kılıflar vardi.

Kullanan varmı bu özelliği?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafarob

Bu telefonda all ways on benzer bi özellik var fark eden oldumu.
    Bildiğim.kadariyla bu tur ekranlarda çok şarj yiyor.

İnternette ki kiliflardada saat bölümü açık şekilde kapaklı kılıflar vardi.

Kullanan varmı bu özelliği?

Zannetmiyorum. Baya bir kurcaladim böyle bir şey yok. Batarya performansı normal bence. Aynı fiyat aralığı full hd cihazların konularında bizim kadar ekran süresi alan yok. Gm5 Plus 4-5 saat aralığından, Huawei gr5 de 5,5 saatten bahsediyorlar.

Full hd ekran baya enerji tüketiyor hd ekrana göre.
    Batarya gün geçtikçe oturuyor gibi. Kullanım sürelerim arttı sanki.
    Lenovo ya mail atalım kullanıcı arkadaşlar olarak şu kulaklık ses seviyesi ile ilgili. Yazılımsal bir sorunsa büyük ihtimalle öyle sorunu ne kadar çok şikayet eden olursa o kadar çabuk çözüm bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 29 Ağustos 2016; 17:07:05 >

• Bundan bahsetmistim hafif uyku diye geçiyor ayarlarda
    Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)

• mustafarob kullanıcısına yanıt
    Bende kapalı. Hiç açmadım.

• soyle bir google da baktım kulaklıkta dusuk ses sorunu lenovo k3 note da da var, biri soyle bir cozum onermiş

"Use MTK ENGINEERING MODE (search in play store )
    Through the u may increase volume in "Loudspeaker audio "option in "Android Settings"."

meali : google play storeden mtk enginnering mode uygulamasını kullanarak android ayarlarında kulaklık ses ayarlarından sesi yükseltebilirsiniz diyor.

ne kadar dogru ne kadar yanlıs bilmiyorum, birisi de sesi bu sekilde arttırdım ama sesde yamulmalar oldu yazmıs.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Bunu eski telefonumda ahize sesi için denemistim ses yükseldikçe kalitesimi desem sesler çok cızırtılı geliyordu.

• Telefon yarin elimde olacak deneyimlerimi paylasirim

• Yarın bende alacağım inşallah pişman olmam memnun kalırım :)

• Kullanım detaylarım şuan böyle. Ekran süresi haricinde 10 saatlik bekleme süresi var. Şarj %53.

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)

@Ordan Geçenbay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 29 Ağustos 2016; 22:07:36 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.