Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.517
Cevap
60
Favori
217.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak eden arkadaşlar için telefon 1.5 saatte şarj oluyor gösteriyor. %10'dan %40'a da 23-25 dakikada çıkmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Merak eden arkadaşlar için telefon 1.5 saatte şarj oluyor gösteriyor. %10'dan %40'a da 23-25 dakikada çıkmış.

Benim telefon 0 dan 100 e tam 2 saat 15 dakikada şarj oldu. İlk başlar hızlı gidiyor ama sonlarda yavaşlıyor. Her yarım saatde %25 doluyor. %75 den sonrası yaklaşık 45 dakika sürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turevin2.geometrikyorumu

Kulaklik ses cikisi cidden kotu mu?kendi kulakligiyl verdigi cikistan bahsetmiyorum.sahsi kulakliklardan.ses cipi bu kadar iyiyken boyle bir seyin olmasi kafama takildi yoksa yazilimsal mi

Şöyle söyleyeyim gm discovery telefonuna rootla dolby kurmustum she 3590 kulakligimla gümbür gumburdu. Bu telefonu da dolby yüzünden aldım ama kulaklık sesi hem dusuk hem dolby düzgün çalışmıyor. Bence telefonun tek eksisi bu. İnşallah güncelleme ile aşılır çünkü kulaklık önemli benim için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada alttaki tuşlar aydınlatmalıymis karanlıkta farkettim.

• Alt ışıklar kapattim tasarruf yapar belki diye :)

• LazPlayboy kullanıcısına yanıt
    Muzik benim icin en onemli noktalardan bir tanesi lenovo a7010 ve bu telefon arasinda kaldim hala emin degilim.

• 40 dan fazla uygulama yükledim kendindekiler hariç, kullanmadığım içindeki uygulamaları devre dışı bıraktım, greenefiy kullanıyorum bostaki ram miktarı 1.3-1.5 gb arası.

• quote:

Muzik benim icin en onemli noktalardan bir tanesi lenovo a7010 ve bu telefon arasinda kaldim hala emin degilim.

Aynen benim için de kulaklık önemli, guncelleme ile duzelir deniliyor da guncelleme cıkacak guvencsesiyle alıp aylarca beklemek de var ki hele konu firma lenovaysa.
  • Benim batarya performansım bu.
    Mobil veri, wifi karışık.Genelde forumda gezdim, haber okudum ve telefonu çözmek için kurcaladim. 5-10 dakika oyun oynayıp, 20 dakika kadar telefon görüşmesi yaptım.
    Yalnız cpu bende çok yüksek, konuyu açan arkadaşta radyo diye geçiyor. Bende 5.1 onda 6.0 olduğu için farklı görünüyor. Sanırım bu telefon boşta veya hücre askıda ve yazan telefonun boşta bekleme süresi. Zaten cpu süresi ile aynı resimdeki bekleme süresi aynı. Sanırım telefon bostayken çalışan birşeyler var.

Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 25 Ağustos 2016; 16:27:38 >

• lolipopla kullanan var mı telefonu belki 6.0 güncellemesinde bu sıkıntı vardır
  • Benden bi yarım saat fazla ekran süresi almışsınız benim sabit 6 oluyor. Belki de 5.1 kullanmanızla alakalıdır.

@Ordan Geçenbay
  • quote:

Benden bi yarım saat fazla ekran süresi almışsınız benim sabit 6 oluyor. Belki de 5.1 kullanmanızla alakalıdır.

@Ordan Geçenbay

Kullanım şekliyle alakalı olabilir. Mesela ben 4 saat wifi 2 saat 3g kullansam siz 4 saat mobil 2 saat wifi kullansanız ben sizden daha az ekran süresi alırım. Asıl sorun bu ekran dışında ikinci kullanım süresi. Onu dusurebilirsek rahatça 7 saat görebiliriz. Onu araştırıyorum şu an. Bekleme modunda biraz fazla harcıyor sebebini araştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 25 Ağustos 2016; 18:29:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Benden bi yarım saat fazla ekran süresi almışsınız benim sabit 6 oluyor. Belki de 5.1 kullanmanızla alakalıdır.

@Ordan Geçenbay

Kullanım şekliyle alakalı olabilir. Mesela ben 4 saat wifi 2 saat 3g kullansam siz 4 saat mobil 2 saat wifi kullansanız ben sizden daha az ekran süresi alırım. Asıl sorun bu ekran dışında ikinci kullanım süresi. Onu dusurebilirsek rahatça 7 saat görebiliriz. Onu araştırıyorum şu an. Bekleme modunda biraz fazla harcıyor sebebini araştırıyorum.

Onu farkettim hocam bekleme modunda olması gerekenden fazla harcıyor gibi. Neticeyi bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 25 Ağustos 2016; 21:36:27 >

• quote:

lolipopla kullanan var mı telefonu belki 6.0 güncellemesinde bu sıkıntı vardır

Bende 5.1 var şu an hangi sıkıntıyı sordunuz?
  • Kulaklik ses cikisinin az olmasiyla ilgili olan problem

• quote:

Kulaklik ses cikisinin az olmasiyla ilgili olan problem

Evet aynı. Diğer telefonlara göre %15-20 gibi daha az ses çıkıyor kulaklıkta. Hoparlör ise ses olarak çok iyi. Yazılım ile çözülürmu bilmiyorum. Benim için pek sorun değil. Tabi başkaları için önemli olabilir.

• Arkadaşlar jiroskopta titreme sorunu var mı bu telefonda?

• Daha öncede yazmıştım bende fiit vr var hic bir sorun yasamadim.

• Rehber kayıt işinde sıkıntı yaşıyorum. Birini kaydediyorum sime iki tane oluyor böyle birşey yasiyormusunuz?

• Evet bu diğer telefonumdada vardi whatsapp i olan kişileri yeniden kaydediyor.

Butun telefonlarda da bu sorun var heralde gordugum kadarıyla.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.