Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.517
Cevap
60
Favori
217.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 250tl üzerine %5 indirim gelmiş, 645tl den bir tanıdığa daha aldım. İhtiyacı olan kaçırmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannonturko -- 1 Eylül 2016; 18:39:54 >
  • cannonturko kullanıcısına yanıt
    Telefon elinize ulaştimi acaba?

Arkadaşa aldircam suan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence teknosa k5 normalini yollayacak, yoksa 645 tl ye 1000 tl lik telefonu verecegini sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

bence teknosa k5 normalini yollayacak, yoksa 645 tl ye 1000 tl lik telefonu verecegini sanmam.

Arkadaş teslim aldı ve note olduğunu doğruladı hocam geçmiş mesajlarda. Nasıl böyle bir şey oluyor pek akıl sır erdiremedik ama daha 1 ay olmadan 350 lira zarardayız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

bence teknosa k5 normalini yollayacak, yoksa 645 tl ye 1000 tl lik telefonu verecegini sanmam.

Arkadaş teslim aldı ve note olduğunu doğruladı hocam geçmiş mesajlarda. Nasıl böyle bir şey oluyor pek akıl sır erdiremedik ama daha 1 ay olmadan 350 lira zarardayız.

valla benim halen aklım almıyor, cunku birebir k5 in kucugunun fiyatı, ya bunlar stok no verirken falan hata yaptılar farkında bile değiller ne sattıklarının ya da ilginç bir kampanya var.
    Hadi 750-800 olsa gene tamam derim de akılları karıstırıan k5in fiyatının birebirine satmaları.

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz linkteki ürün kapanmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Herif uyanıklık yapıp tüm ürünleri kargo ücretsiz yapmış hocam. Kargosuz ürünleri kaldırmış.
  • Hevela geçirmiş durumdayım bin TL ye aldığım.telefon nerdeyse yarı fiyatına gitti gerci evdekilerde internetten alışveriş yapmama izin vermezdi ama.icimi derin bi açı kapladı :D:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Herif uyanıklık yapıp tüm ürünleri kargo ücretsiz yapmış hocam. Kargosuz ürünleri kaldırmış.

Mesaj atarım 1 fiyatına 2 gönderirse alırım.

Bu arada yorumlarda senin mesajı gördüm Rıdvan

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafarob

Hevela geçirmiş durumdayım bin TL ye aldığım.telefon nerdeyse yarı fiyatına gitti gerci evdekilerde internetten alışveriş yapmama izin vermezdi ama.icimi derin bi açı kapladı :D:D

Ben 900 tlye almıştım ikinciyi aldım. Hanıma veririm. Hanimdaki lg g2 flexi satarım artık. Bu fiyata dayanamadım. Kartta limit kalmadı. Kalsaydı bir tane daha alırdım. İnşallah gelir.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Şuan yayından kaldırmış ilanı heralde kapalı gozukuyor.
    Mesaj attim.bakalim.ne dicekler

• Şuan son bir ürün var diyor kim.aldi acaba !!

• quote:

Orijinalden alıntı: cannonturko

Evet beylerrrr, serinleyin:) gelen ürün K5 NOTE :). 679tlye k5 note almış olduk f/p++ oldu, byram hediyesi:). Arkadaşımda almştı onada k5 note gelmiş. Sorun yok yani.

oh be serinledim valla.
    şansa köye gideceğim günün sabahı epey de denk geldim ve aldım.
    ups umarım yarın getirir. bu fiyata iyi yararlandık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 679ucuz derken 645e düşmüş olunca hevesim kırıldı.
    50çip para ile teselli olalım bari

• Hala tereddütte olanlar varsa telefon sıfır açılmamış cillop gibi lenovo K5 NOTE hemde 645tl ye. Lenovo türkiye garantili. Arkadaşıma 679dan almıştım, bugün elime ulaştı, sorunsuz. Babama 645ten bugün sipariş geçtim. Ayrıca 3 arkadaşım daha aldı 2si 679ken biri 645ten. Ve bitanesine ürün ulaştı benle bir vermişti siparişi. Sorun yok yani beyler. Teknosanın hatası. Ve 2-3 kişiye daha aldırtacağım satış devam ederse inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannonturko -- 1 Eylül 2016; 23:46:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cannonturko

Hala tereddütte olanlar varsa telefon sıfır açılmamış cillop gibi lenovo K5 NOTE hemde 645tl ye. Lenovo türkiye garantili. Arkadaşıma 679dan almıştım, bugün elime ulaştı, sorunsuz. Babama 645ten bugün sipariş geçtim. Ayrıca 3 arkadaşım daha aldı 2si 679ken biri 645ten. Ve bitanesine ürün ulaştı benle bir vermişti siparişi. Sorun yok yani beyler. Teknosanın hatası. Ve 2-3 kişiye daha aldırtacağım satış devam ederse inşallah.

Bence hatayla alakası yok. Hata bir kere olur. Bu adamlar 2 gün arayla parça parça satışa sundular. Bir hata olsa ilk gonderimde farkedilir ikinci, üçüncü satışlarda düzeltilirdi. Bazen firmalar böyle şeyler yapıyor. Reklam içinmi, kotayı falan doldurmak için mi bilmiyorum.

Mesela bizim isyerinde nestle su satılıyor.Nestle müdürü gelip bu ay kotayı doldurmamiz lazım satışı yükseltin dileyin benden ne dilerseniz falan diyor. Geçen sene herkese New balance almıştı.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Olabilir bende teknosa ile lenovonun bi anlaşmasıdır diye düşünüyorum ama vatanda çalışan arkadaş lenovonun üst görevlisine sormuş "yok öyle bir şey, sorun teknosadan kaynaklı" demiş. Bilmiyoruz artık nedir ama taş gibi K5 Note geldi gerisi teferruat:)
  • Bu nedir yaaa :D göz Gore gore kaziklandik.

Bu adamların karı bizde 300 tl mi yani...

Bi hata vardır umarım telefonun %50 i vergi bu fiyata Gore.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafarob

Bu nedir yaaa :D göz Gore gore kaziklandik.

Bu adamların karı bizde 300 tl mi yani...

Bi hata vardır umarım telefonun %50 i vergi bu fiyata Gore.

Kimsenin kaziklandigi yok. Bazı kişiler bir fırsat yakalamış o kadar. Sonuçta toplasan 50-100 kişiye satılıyor bu fiyattan. Bende ilk telefonu 900 e aldım buradan 679 a bir sipariş daha verdim. Gelirse Amenna. Şu an her hangi biri yine 1000 TL civarına alacak telefonu.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.