Şimdi Ara

Lenovo K5 aşırı ısınma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 8 ay önce aldığım telefon son 2 aydır inanılmaz şekilde ısınıyor 51 - 52 dereceyi görüyor oyundayken elimde tutamıyorum yakıyor elimi. Şuan konuyu telefondan yazıyorum başka hiçbirşey açık değil ve 43 derece. Ama bunlar olurken batarya normal ısıda. Formatta attım daha beter oldu. var mı başına böyle birşey gelen. Aynı cihaz arkadaştada var o normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı durum bende de var. Youtube'tan video izkerken bile el değmeyecek hale geliyor. Yanlışım yoksa sistem güncellemesi geldikten sonra böyle oldu çözümü var mı bilemiyorum :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberamente kullanıcısına yanıt
    Garantiye vericem ama 2 hafta bekleyip aynı cihazı geri göndericekler diye korkuyorum.52 derece oluyor telefon belki erir işlemcisi felan diyorum ama yok bişey olduğuda yok anlamadım
  • Dostum ben telefona format attım ısınma sorunu, ilginçtir, düzeldi. Sende durum nedir?
  • liberamente kullanıcısına yanıt
    Havalardan sanırım biraz serinledi ya. Telefon ısınmıyor eskisi kadar. format işe yaramamıştı bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likelihood -- 20 Temmuz 2017; 1:48:53 >
  • Bendeki sorunun havalardan olduğunu düşünmüyorum :) telefonda konuşurken bile kulağıma değdiremiyordum. şimdilik biraz azaldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.