Şimdi Ara

Lenovo İdepad 320 15IKB ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
5.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cok satanlara inana bence gercegi yansıtmıyor. Cok oyun yapıyorlar. Ürünlerin altındaki yorumların coğu bot. Ürünün fiyatı 3.1 k idi. 20 gün önce 2.6 k idi. Dolar mahvetti bunlarda üzerini sıvadı. El mahkum daha ucuzu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maykilot23

Cok satanlara inana bence gercegi yansıtmıyor. Cok oyun yapıyorlar. Ürünlerin altındaki yorumların coğu bot. Ürünün fiyatı 3.1 k idi. 20 gün önce 2.6 k idi. Dolar mahvetti bunlarda üzerini sıvadı. El mahkum daha ucuzu yok
    Eski bilgisayarım da bunun gibi ekran kartı iyi diye hdd, ekrandan kısma bir bilgisayardı o zaman da dolar 2.8 civarına çıkmıştı ve ederinden fazlasına gidiyordu. Bu bilgisayar da ederinden fazlasına satılıyor ama piyasaya bakınca iyi fiyat. Ben biraz daha uzun ömürlü olsun diye yukarılara çıktım ama bütçem 3k olsa alırdım.
    Çok satanlar çoğu kategoride gerçektir oyun yapacak kadar pahalı ürünler değil çoğu ama pc kategorisi için katılıyorum çok satanlar çok oynuyor özellikle bugün ciddi değişiklik oldu. Fiyatları 1-2 haftadır takip ediyorum pek oynamamıştı liste ama bugün kdv indirimi diye baya oynadı.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Normalde fiyat 3.1 idi göz boyamak için 3.8 ya cekip indirimi oradan yapıyor bin TL indirip yapmış gibi gözüküyor. Gercekte 200 lira indiriyor.yorumlara bakıyorum yarısından fazlası bot yorum. Yinede su anda en uygun fiyatlar hb de. Rüştünü ispat etmiş.

• Maykilot23 M kullanıcısına yanıt
    İndirimi bitince 3400 olmuş tekrardan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Dolar 6.5 u gordü. Yuh

• Hocam hdd ses sorununun başıma gelmesinden çekindiğim için almakta kararsızım. Sizde ses problemi hiç göstermedi mi kendini. A12 işlemcili modelini almayı düşünüyorum

• benim bilgisayarın klavyesinin değişmesi lazım bu modelde ledli klavye varsa onunla değiştirelim var mı ?
  • Amd A10 8gb ram ve 256gb ssd li olan modelini alacağım bu hafta, kullanan var mi ?

• Bu laptopa sahip arkadaşlar şarj süreniz ne kadar ? Örneğin internette gezinti şeklinde kullanımda ne kadar kullanabiliyorsunuz?

• Bende i5 8250u 4gb ram Radeon 530 var HDD den ses geliyor ve 35 40 derece sıcaklığa çıkıyor sıcaklığı normal midir

• HDD yüzünden garantiye gönderen yok mu

Varsa garanti ne işlem uyguladı ve kaç gün sürdü?
  • Arkadaşlar Lenovo IdeaPad 320 81bt0057tx modelini almayı düşünüyorum i5 8250 AMD 2gb 1tb HDD

Kullanan var mı varsa tavsiye ederim ?kronik sorunları varmı özelikle merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemet

Arkadaşlar Lenovo IdeaPad 320 81bt0057tx modelini almayı düşünüyorum i5 8250 AMD 2gb 1tb HDD

Kullanan var mı varsa tavsiye ederim ?kronik sorunları varmı özelikle merak ediyorum
    fena değil, benim cihaz da öyle. çoğu uygulamayı çalıştırıyor.
  • Merhaba arkadaşlar bu laptoplarda bu modelde tauchpad sag kenardan tek parmak ile scroll "kaydırma" yı destekliyormu acaba, yoksa sadece çift parmak scrollmü, synaptick tauchpad sürücüsü ile uyumlumu? Kullananlar yazarsa ellerim engelli o yüzden çok önemli benim için.

Veya destekleyen model önerirmisiniz.
  • parhim kullanıcısına yanıt
    hocam kullanıyorum. Sanırım sadece çift parmak.
  • Merhaba bu üründe m2 nvme giriş var mı yoksa ssd mi takabiliyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aldığım güne lanet olsun diyorum başka birşey demiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.