Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu (420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.895
Cevap
119
Favori
516.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,windows 10 kullanıyorum ancak bir türlü capslock programını çalıştıramadım. win 7 kullanırken bu sorun yoktu. Tüm driverları kurdum lenovo energy manegement capslock driver hiçbişekilde olmuyor. Yabancı forumda yazılanları yaptım hala aynı sorun. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • **KAAN** * kullanıcısına yanıt
    z580'lerin resmi olarak win 10 desteği yok.
    Sürücü ve programları desteklediği kadar kullanabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Arkadaşlar alt kasanın şarj soket girişinin olduğu sağ tarafındaki menteşenin olduğu kısım kırıldı gibi vida yerleri tutmuyor o sarı parçalar kırılmış. Başına gelen değiştiren oldu mu? Veya nerede yaptirabiliriz. Kendim de az çok sökme takma işlerinden anlarım kendim internetten sipariş versem becerebilir miyim? Sadece alt kısmı sipariş versek yeterli mi? Teşekkürler...
    kardeş bu abi videolarını izle onda olması lazım

https://www.youtube.com/channel/UCPAD3S_qaC9_nNPcXQXAXQQ

• quote:

Orijinalden alıntı: **KAAN**

Merhaba arkadaşlar,windows 10 kullanıyorum ancak bir türlü capslock programını çalıştıramadım. win 7 kullanırken bu sorun yoktu. Tüm driverları kurdum lenovo energy manegement capslock driver hiçbişekilde olmuyor. Yabancı forumda yazılanları yaptım hala aynı sorun. Yardımcı olursanız sevinirim.
    windows 7 uyumluluk modu ile kurmayı denedin mi
    ben kurmuştum bir problem olmamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: x biri

windows 7 uyumluluk modu ile kurmayı denedin mi
    ben kurmuştum bir problem olmamıştı

Alıntıları Göster
    bana ulaşırmısınız özelden teamwiewerla bakarmısınız.
  • Merhabalar z580 kullanıcısıyım SSD takmayı düşünüyorum Sandisk Ultra II 240GB 550MB-500MB/s Sata 3 SSD (SDSSDHII-240G-G25) almayı düşünüyorum uyumluluk konusunda sıkıntı yaşarmıyım? Ayrıca HDD yi söküp HDD yuvası/kızağı ile CD rom bölümüne takmak istiyorum kaç mm lik almalıyım? 9.5 mm mi yoksa 12.7 mm mi?
    Son olarak ise ekran kartı değişimi z580 modelinde mümkün mü?

Teşekkürler.
  • __éSér__ kullanıcısına yanıt
    Sata3 bağlantısı olan modeller uyar.
    DVD sürücü ise 12.7 mm kalınlığındadır.

Harici Ekran kartı(Nvidia marka)değişir ama nasıl yapıldığına dair net bir bilgi sahibi değilim.
    Ama bana kalırsa değmez masraf etmeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost

Sata3 bağlantısı olan modeller uyar.
    DVD sürücü ise 12.7 mm kalınlığındadır.

Harici Ekran kartı(Nvidia marka)değişir ama nasıl yapıldığına dair net bir bilgi sahibi değilim.
    Ama bana kalırsa değmez masraf etmeye.
    Teşekkürler.
  • Merhaba. 3-4 gün önce laptop'umu temizledim, termal macunu felan yeniledim ve topladım. Şimdi ise şöyle bir sorunum var, ses açma-kapama tuşlarının olduğu dokunmatik yüzeyin ışığı yanmıyor ve çalışmıyorda. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardım eden herkese çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacikovski

Merhaba. 3-4 gün önce laptop'umu temizledim, termal macunu felan yeniledim ve topladım. Şimdi ise şöyle bir sorunum var, ses açma-kapama tuşlarının olduğu dokunmatik yüzeyin ışığı yanmıyor ve çalışmıyorda. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardım eden herkese çok teşekkürler.
    KAÇ YILLIKTI benimde 4 yıl oldu sanırım evde kullanıyorum maşallah sorunu yok hiç
  • fast-man F kullanıcısına yanıt
    Sanırım flex kabloyu takamadım, ondan dolayı çalışmıyor.
  • İyi günler. Dün itibariyle bilgisayarımın şarj cihazı kendi kendine arızalanmış. Sabah baktığımda şarj olmuyordu prize takılı bilgisayarım açılmıyordu. Bugün elektronikçiye götürdüm ve test etti şarj cihazının içindeki elektronik devrelerde sorun olduğunu elektrik vermediğini söyledi. Kısacası yeni adaptör almam gerekiyormuş önceden böyle bir sorunla karşı karşıya kalıp başka bir adaptör alan var mı acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    Tamir etmek istememiş gibi geldi bana başka bir elektronikçiye götürün bence

• windows 10 kullanıyorum hala capslock driverını kuramadım yani caploscka basınca acık yada kapalı uyarısı vermiyor :(
  • Su yasima kadar o kadar laptop kullandim ama z580 kadar iyisini gormedim. Tek kotu yani wifi cekimin cok kotu olmasi.

Sunun yenisini yapip 1xxx gpu ve full hd ekranlisini yapsalar dusunmeden parayi basip alirim.

Legion y520 var bende yedek z580 in ses performansi y520 den 10 gomlek iyi

• Bugün itibariyle ikamet ettiğim yerdeki en iyi elektronikçi kişilerden birine götürdüm adaptörü. Aldığım cevap adaptör içindeki entegrenin yanmış olmasıydı. Usta bu tamir edilemez dedi ve cihazı teslim aldım. Artık kesin olarak adaptör alacağım sanırım sizce orjinal adaptör mü almalıyım yoksa muadil ürünler işimi görür mü ?

• flat_kil kullanıcısına yanıt
    Kaliteli bir muadil iş görür bence
    Zaten bu kadar uzun süre önce çıkan bir cihazın orijinal yedek parçasının kalacağını düşünmüyorum ne kadar orijinal olduklarını söyleseler bile

Mousepad in altındaki 3 Işık’tan en sağdaki capslock tuşunun aktif olup olmadığını gösteriyor zaten
    Ben win 10 kullanıyorum çoğu özellik çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bullrose

Mousepad in altındaki 3 Işık’tan en sağdaki capslock tuşunun aktif olup olmadığını gösteriyor zaten
    Ben win 10 kullanıyorum çoğu özellik çalışıyor
    evet orda yanıyor ama eğilip bakmam gerekiyor win7 kullanırken ekranda çıkıyordu :(
    Resmî olarak win 10 desteği olmadığı için capslock özelliğini kullanmazsınız ancak bahsettiğim gibi görebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.