Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.895
Cevap
119
Favori
516.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mf.kaya

arkadaşlar bende 8-9 aylık bir z580 kullanıcısıyım. gecen gün bilgisayarda filmdir müziktir oyundur uğraşırken dikkatimi çeken bir şey oldu ve içkillenmeye başladım hatta pc'yi yazın ist'a gidince garantiye bile göndermeyi düşünüyorum. Sorun pc'nin etrafındaki plastik kaplamada bilgisayarın ekranı ve mandalların üst tarafında(ic kısımda ekran ile) ki arada kalan yerler ekran ile tam birleşik degil hafif aralıklı sizde de var mı böyle bi sorun?

Herkeste öyle ama sen yine de servise ver.fan temizliği falan yapsınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildcats

quote:

Orijinalden alıntı: asir55

ARKADAŞLAR BİLGİSAYARIMI ŞİMDİ ALDIM. PC DEPO DAN GELDİ ANCAK KUTUSUNDA RAM : 4 GB YAZIYOR. YANINA KALEMLE 8 GB YAZILMIŞ. BEN BU ÖZELLİKLERİ ( RAM,EKRAN KARTI VS. ) NERDEN KONTROL EDEBİLİRİM.

sevgili arkadasım bende aynen senın gıbı pc depodan aldım gecen hafta elıme gectı bu pc nın 8gb orjınalı yok zaten 4 takılı 4 de onlar takıyor nerden alırsan al bu boyle

yanlis biliyorsnz freedoslularin hepsi 4 gblik windows 8li sürümleri 8 veya 6 gb olarak degisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: efk0

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efk0

Cihazını servise gönderen oldu mu hiç ? Soldaki USB portları hasar gördü fakat servise göndermeye çekiniyorum, bir arkadaşım yine Lenovo'nun başka bir model cihazını servise gönderdiğini ve gönderdiğinden daha beter durumda geri aldığını, servisin de bu konuda çirkeflik yaptığını anlattı.

ben şimdiye kadar hiç olumsuz bir tarafını gormedım lenovo servisinin soldakı usb ler nasıl hasar gordu calısmıyor ise win8 dendır ama gercekten hasa görmüşse yolla bulundugun şehire gore geri alma zamanın degisir

İstanbul'dayım. Gold ürünleri kendi ithal ettiğinden bildiğim kadarıyla Gold'un kendi servisi ilgileniyor cihazla, Lenovo Türkiye değil.

Olay şöyle gelişti; USB Harddiski Y kablo ile bağladım fakat kısa devre oldu sanırım cihazdan yanık kokusu geldi, kabloyu hemen çekmeme rağmen büyük ihtimal 2 Port birden zarar gördü zira USB Aygıtlarına (Harici HDD,Flash Disk, Kablosuz Klavye vs.) yeterince güç veremiyor ve dolayısıyla bilgisayar aygıtları tanımıyor. Cihaz servise gittiğinde kullanıcı hatası denilecek ve duyduğum/okuduğum örnek olaylardan sonra bir daha orjinali gibi düşünmüyorum, çekincem bu yüzden.

bende laptopu golddan aldm sorn oldu lenovoyu aradm orda laptopun bilgileri cikti yeni cikmis ürünleri gold paralel ithalatla getirip servisine kendi bakiyor

• Yeni aldım bilgisayarı çok hoşuma girdi :D kapsamlı bir tanıtım eklemek istiyorum. 4 ayımı alabilir :D

benide yazın listeye...

2. Mesaj cevap gelirse sevinirim :)
  • herkese iyi günler. bilgisayarım 2 aydır aşırı derecede ısınmakta. sizce bu sıcaklıklar normal mi? windows 8 kurulu.

• quote:

Orijinalden alıntı: umtoztkn

herkese iyi günler. bilgisayarım 2 aydır aşırı derecede ısınmakta. sizce bu sıcaklıklar normal mi? windows 8 kurulu.

aşırı sıcak fanın döndüğünden emin ol. etkili ısı sarfiyatı mado varsa o modda calıstır. ama söyleyeyim o sıcaklıklar hiç normal değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

quote:

herkese iyi günler. bilgisayarım 2 aydır aşırı derecede ısınmakta. sizce bu sıcaklıklar normal mi? windows 8 kurulu.

aşırı sıcak fanın döndüğünden emin ol. etkili ısı sarfiyatı mado varsa o modda calıstır. ama söyleyeyim o sıcaklıklar hiç normal değil.

peki bişey sormak istiyorum ben laptop'u vatandan almıştım. acaba servise vatana vericem yoksa lenovo servisine mi? cevabınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

quote:

quote:

ARKADAŞLAR BİLGİSAYARIMI ŞİMDİ ALDIM. PC DEPO DAN GELDİ ANCAK KUTUSUNDA RAM : 4 GB YAZIYOR. YANINA KALEMLE 8 GB YAZILMIŞ. BEN BU ÖZELLİKLERİ ( RAM,EKRAN KARTI VS. ) NERDEN KONTROL EDEBİLİRİM.

sevgili arkadasım bende aynen senın gıbı pc depodan aldım gecen hafta elıme gectı bu pc nın 8gb orjınalı yok zaten 4 takılı 4 de onlar takıyor nerden alırsan al bu boyle

yanlis biliyorsnz freedoslularin hepsi 4 gblik windows 8li sürümleri 8 veya 6 gb olarak degisiyor

hiç de yanlışlık yok freedos aldım 8 gb ram ı var elimin altında su anda:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

quote:

peki bişey sormak istiyorum ben laptop'u vatandan almıştım. acaba servise vatana vericem yoksa lenovo servisine mi? cevabınız için teşekkürler.

vatan lenovo servisine gönderiyor. eger benim zamanım yok. kargo masrafı vermek istemiyorum. 3-5 gün fazla beklerim ne zaman gelecek derdim olmasın diyorsan vatana verebilirsin.

yok bana laptop aşırı lazım diyorsan kendin gidip lenovo ya verebilirsin. ama süreci senin kontrol etmen gerek böylece daha kısa zamanda alırsın. sana kalmıs birşey.

• http://a1303.hizliresim.com/17/u/lh29x.jpg
    Buyrun hocam win 8 i5 3210 işlemci bende bu şekil ortam sıcaklığı 18-20 derece olsa gerek bilgisayar masasında kullanıyorum şu ana kadar oyunlarda bile 60 dereceyi geçmedi bir sorun olabilir bi iletişime geç istersen

• cevaplarınız için teşekkür ederim. artık vericez servise başka çare yok gibi.
  • quote:

cevaplarınız için teşekkür ederim. artık vericez servise başka çare yok gibi.

İşlemcin yakında elinde kalabilir
  • arkadaşlar yeni ekran kartı güncellemesinden (Versiyon: 314.22) sonra windows puanı grafikler ve oyun grafikleri 6.6 iken ikside 6.3 indi bunun nedeni ne olabilir. sizdede böylemi oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amare_34

arkadaşlar yeni ekran kartı güncellemesinden (Versiyon: 314.22) sonra windows puanı grafikler ve oyun grafikleri 6.6 iken ikside 6.3 indi bunun nedeni ne olabilir. sizdede böylemi oldu ?

hocam gt630m mi yoksa 635m mi mevcut bilgisayarınızda bir de derecelendirme de düşüş oldukdan sonra oyunlarda bir sorun oluştumu donma v.s. gibi
  • quote:

o laptopu kullanma yanar falan kullanıcı hatası derler :D direkt lenovo yu telefondan ara arıza kaydı alıp kargo yolluyorlar bedavaya.ya da vatana ver.

• quote:

arkadaşlar yeni ekran kartı güncellemesinden (Versiyon: 314.22) sonra windows puanı grafikler ve oyun grafikleri 6.6 iken ikside 6.3 indi bunun nedeni ne olabilir. sizdede böylemi oldu ?

benimki de 6.7 den 6.5 e düştü şu anda ama lolde fps arttı diyebilirim.skyrim de denicem birazdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysr.bulut

quote:

beyler geforce 314.22 Driver ı çıkmış yeni mi bu yoksa ben mi eskiyi kullanıyorum bunu kurup yukleyeyım mı ?

ben league of legends da denedim performansta düşme vardı eski sürümü tekrar kurdum diger oyunlarda deneme yapmadım lol de 62 ps alıyordum 314 ü yükledikten sonra 50 ye düştü o yüzden eski sürüme döndüm

hocam pc yi alalı çok mu oldu sizin yoksa borderless ve vsync on da mı oynuyorsunuz o fps değeri normal değil.benim very high no shadow vsync off ortalama 130 140 diyebilirim. lane de 180+ fightlarda da 90+ kesin. fps yi tek düşüren şey red buff bugu :D ayrıca güncelledikten sonra benim fps arttı lolde.

• quote:

Orijinalden alıntı: naked leader

quote:

hocam gt630m mi yoksa 635m mi mevcut bilgisayarınızda bir de derecelendirme de düşüş oldukdan sonra oyunlarda bir sorun oluştumu donma v.s. gibi

bendeki gt635 aldığım bir hafta falan oldu daha oyun yüklemedim oyun için fps olarak bi test yapma şansım yok
    günceleme yapanlar arkadaşlarda da durum böyle mi acaba ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naked leader

quote:

bendeki gt635 aldığım bir hafta falan oldu daha oyun yüklemedim oyun için fps olarak bi test yapma şansım yok
    günceleme yapanlar arkadaşlarda da durum böyle mi acaba ?

hocam bende de 635M serisi var benki değerler şöle oldu.
    ilk resim güncellemeden önce 2. resim ise güncellemeden sonraki fotoğrafda

Bende güncellemeden sonra yükselme oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naked leader -- 26 Mart 2013; 21:24:34 >

• quote:

quote:

Benim ki var dostum Orjinal 8 gb ram ve 1 tb harddisk imzamdan modeli kontrol edebilirsin :) Free dos ürünlerde olmayabilir zaten 8 gb a kadar upgrade edilebiliyor .

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.