Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.895
Cevap
119
Favori
516.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarı freedos olarak bugün aldım.direk wın 7 yüklemeye çalışıyorum,disk böümündeki 4 tana ayrılmış bölümlere win 7 yükleyemiyorum.bu bölüme yüklenemez yazıyor altta.acil yardım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celal42 -- 21 Mart 2013; 13:28:34 >
  • merhaba lenovo z580 cihazımı servise yollamıştım arızalar recovery yapamamıştım %23 te kaldı 5-6 kez denemede ve windows açılmadı recoverynin onarılması gerek gibi bi hata verdi mavi ekranda birde r tuşu çıkmıştı onuda belirtmiştim aradım parça beklediklerini hard disk ve klavyenin değişeceğini söylediler ücretsiz olarak değişcek dediler yoksa ben klavye değişimini iptal ettircektim ama garip geldi bana çünkü klavye tuşunun çıkması benim hatam muhtemelen hard disk ile ilgili sorunda benim hatam çünkü pc normal birşekilde çalışıyordu recovery yapmadan önce, sizce pc yapılınca ücret isterler mi benden? benzer durumla karşılaşan var mı?
  • Arkadaşlar bende şimdi siparişimi verdim. inşallah sıkıntı çıkmaz. fiyatına göre çok üstün. bende varım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: barinal

merhaba lenovo z580 cihazımı servise yollamıştım arızalar recovery yapamamıştım %23 te kaldı 5-6 kez denemede ve windows açılmadı recoverynin onarılması gerek gibi bi hata verdi mavi ekranda birde r tuşu çıkmıştı onuda belirtmiştim aradım parça beklediklerini hard disk ve klavyenin değişeceğini söylediler ücretsiz olarak değişcek dediler yoksa ben klavye değişimini iptal ettircektim ama garip geldi bana çünkü klavye tuşunun çıkması benim hatam muhtemelen hard disk ile ilgili sorunda benim hatam çünkü pc normal birşekilde çalışıyordu recovery yapmadan önce, sizce pc yapılınca ücret isterler mi benden? benzer durumla karşılaşan var mı?

Eğer ücretsiz yapılacağını söylemişlerse ücretsiz yaparlar. Ücret alacakları bir işi yapmadan önce mutlaka onay alırlar. Yani yapıp şu kadar ödemeniz gerekiyor diyemezler. Önce söylerler onay verirseniz ücretli yaparlar.

• Bir arkadaş pil seviyesinin birden %5 e indiğinden bahsetmiş aynı şey benimde başıma geldi.Pil modunu %60 yaptığımda ve laptopu kendi bataryasından kullandığımda bazen birden %6 ya iniyordu ve fişe takmam gerekiyordu bende bu durumdan sıkıldığım için %100 e kadar dolduran modu denedim aynı sorun bu modda da oluyor mu bilmiyorum.
  • arkadaşlar ben z580 e world of warcraft ı yükledim.oyunu yüksek ayarlarda rahat oynamam gerekirken high da en fazla 30 fps.ekran kartını da güncelledim.acaba neden olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master39

quote:

Orijinalden alıntı: Tuncay-TT

Tşk Ederim.Ürünü 1412 Küsür TL ye sadecenotebook'dan aldım...

hocam bir oyun incelemesi yapabilicek misiniz topluca bekliyoruz da

Urunu freedos alip win7 mi kurmak mantikli yoksa win8 almak mi ? calismayan uygulama varmi win7de ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Orijinalden alıntı: Veap

quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartalizmar

quote:

Beyler ben win8 li bilgisayara win7 denedim ama hüsranla sonuçlandı

DTP (tam hatırlamıyorum) korumalı olduğu için windows kuralamıyor dedi ve win8 i silmişken

Nyseki Nova tuşu imdadıma yetişti yoksa gidiyordu pc

Bu koruma nasıl kaldırılabilir ?

Arkadaşım win 8 den win 7ye yükleme yapacaksan biosa girerek uefi biosu legacy yapacaksınız.Sonra yüklemeyapabilirsiniz...

yaptım girdim yükleme ekranına kadar ama orda windows buraya kurulamaz diyo

Legacy yaptıktan sonra kaydettin mi ?? Evet ise windows boot yaptı mı ?? Yani ön yükleme için bir tuşa basın çıktı mı ??? Evet ise windows 8 olan c sürücüsünü sildiniz mi ? Windows 8 i sistemden sildikten sonra 7 yi kurmayı deneyin , bir diğer soru sistemi d sürücüsüne kurmaya çalışmıyorsunuz değil mi ? yada d sürücüsü yazmıyor yükleyeceğiniz yerde ??

yaptım legacy sonra windows 7 yükleme ekranı geldi sonra C deki win8 i sildim ama enter yapıp yeni windows u kuracağım zaman buraya kurulamaz ... korumalı hatası veriyo

C sürücüsünü biçimlendirdiniz mi sildiniz mi ? Biçimlendirmeyi deneyin. Sanırım legacy de bios sorun yaratıyor. Biçimlendirmeden yine hata veriyorsa boot menu nun enable olduğundan emin olun

biçimlendirme yaptım ama yine olmadı.

bana bios ekranın tamamının fotoları yada sırayla yazarsanız belki yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurYenigun

quote:

Orijinalden alıntı: Master39

quote:

Orijinalden alıntı: Tuncay-TT

Tşk Ederim.Ürünü 1412 Küsür TL ye sadecenotebook'dan aldım...

hocam bir oyun incelemesi yapabilicek misiniz topluca bekliyoruz da

Urunu freedos alip win7 mi kurmak mantikli yoksa win8 almak mi ? calismayan uygulama varmi win7de ?

Arka sayfalarda 69 70 sayfalar ben gta 4 test drive 2 gibi oyunların incelemesini yaptım oradan da faydalanabilrsin

• bu veriface ne kadar sacma bırsey cıktı arkadas baska kullananlar varsa yazsın ama kurdum yuzumu tanımladım ev arkadASımı karsısına gecırdım yıne actı:S
  • Urunu fredos alip win7 mi kurmak mantikli yoksa win8 almak mi win7 veya win8 de pc ozelliginde bulunan ve calismayan uygulama varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal42

arkadaşlar bilgisayarı freedos olarak bugün aldım.direk wın 7 yüklemeye çalışıyorum,disk böümündeki 4 tana ayrılmış bölümlere win 7 yükleyemiyorum.bu bölüme yüklenemez yazıyor altta.acil yardım bekliyorum

en hacimli bölüme yükleme yapacaksın!sonra da istersen diskleri birleştirip ikiye bölersin.true image programıyla da imajını aldım.
  • quote:

Urunu fredos alip win7 mi kurmak mantikli yoksa win8 almak mi win7 veya win8 de pc ozelliginde bulunan ve calismayan uygulama varmi ?

win 8' de usb3 driverı yok.bekleniyor.bir de fan kontrolü iki tip. win7 de ise 4 farklı fan kontrolü var. ben win7 kurdum. gayet stabil. ha dersen ki win8 hemen kur derim .Milletin dediğine bakma.Herkes kendi beğenisine göre hareket ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: russell26

quote:

quote:

z580 ürününü almayı düşünüyorum ama Freedos mu yoksa windows 8 olarak almakmı mantıklı duydugum kadarıyla windows 8'de Fan modları aktif değilmiş ( Fan temizleme ) dışında..

Cvp vercek kimse yokmu ?

freedos al w7 yükle

• quote:

Orijinalden alıntı: laedri81

quote:

Orijinalden alıntı: celal42

arkadaşlar bilgisayarı freedos olarak bugün aldım.direk wın 7 yüklemeye çalışıyorum,disk böümündeki 4 tana ayrılmış bölümlere win 7 yükleyemiyorum.bu bölüme yüklenemez yazıyor altta.acil yardım bekliyorum

en hacimli bölüme yükleme yapacaksın!sonra da istersen diskleri birleştirip ikiye bölersin.true image programıyla da imajını aldım.

başka wın 7 cidisi buldum onunla yükledim.sorun çözüldü.ama bir kaç masaüstü pc ye yüklediydim o cidiyle ama bu lenovaya nedense yükleyemedim.bu bölümlere yüklenemez yazıyordu.cidi den cidiye farkettiğini ilk defa görüyorum.

• win7 home basic ten yükseltme ile win8 e geçtim yaklaşık 2 aydır sorunsuz kullanıyordum. güncelleştirmelerden dolayı mı bilemem ama son 1 haftadır ne kapanıyor ne de yeniden başlatıyor.
    forumda şu konuhttp://forum.donanimhaber.com/m_71872831/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73122162 burada söylenen çözümlerde işe yaramamaya başladı.dos ekranı geliyor ve öylece kalıyo. altta sürekli sürücü hatalarını onarmak için bilgisayarın yeniden başlaması gerekli diye uyarı veriyor.

ayrıca eskiye nazaran daha çok sesli çalışıyor ve ısınıyor ekran kartından olduğunu gördüm. sürekli gt630 u kullanıyor. önceden sadece oyunlara falan girerken gt630 u aktif hale getiriyordu.ayarlardan da değiştiremedim, nvidia 314.07 sürücüsü yüklü.

win8 baya hoşuma gitti kullanıyordum ne güzel ama win7 ultimate ye geçiyorum bugün.

• arkadaşlar teknokasktan sigorta yaptıran varmı yaptırıp sorun yaşayan?
    devlet yurdunda kalıyorum çalınma ihtimaline karşın sigorta yaptırmak istiyorum
  • Arkadaşlar bugün bilgisayarda need for speed:Most wanted 2012 oynıyım dedim öğleden önce oynadığımda sorun yoktu öğle arası bilgisayarın kapağını indirip yemek yedim şimdi tekrar oynıyım dedim oyunu takılarak oynatmaya başladı çıktım tekrar girdim yine aynı yüksek performanslı ekran kartı ile çalıştır dedim yine aynı bilgisyarı %60 batarya koruma modunda ve şarj a takılı bir şekilde kullanıyorum sorun nedir??

(Driverlar güncel)
  • quote:

Urunu fredos alip win7 mi kurmak mantikli yoksa win8 almak mi win7 veya win8 de pc ozelliginde bulunan ve calismayan uygulama varmi ?

dostum 90 kere yazmışsın rastgele 2 3 sayfa açıp baksaydın görürdün.fan modları çalışmıyor ve usb3 ün de çalışmadığı söyleniyor w8 de.freedos al w7 yükle ucuza gelir.
  • Z580 59-352526

Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar bunun hakkında? 1250 liraya 6 taksitle İzmir Tekmar'dan alacağım?

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-z580-59-352526-notebook-urun8798.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 22 Mart 2013; 18:28:38 >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.