Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcı İncelemesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.201
Cevap
21
Favori
124.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ne bileyim bazı yerlerde okudum da ikisini bir kullandığında kendi orjinal klavyesindeki harflerin yerleri değişebiliyormuş falan deniyordu. Örneğin m harfine basıldığında o harfi çıkıyormuş vb.... Gibi

Bende biraz ürktüm açıkçası, şimdi bağlarız bağlamasına da yeni cihazın kendi klavyesini mahvetmeyelim dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 20 Temmuz 2012; 14:20:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramazan da geldi oyun incelemelerinin artmasını bekliyorum.Belli bir işte çalışmayan benim gibi boş vakti bol olan arkadaşlardan oyun incelemesi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lodz

Ramazan da geldi oyun incelemelerinin artmasını bekliyorum.Belli bir işte çalışmayan benim gibi boş vakti bol olan arkadaşlardan oyun incelemesi bekliyorum.

Bugün fifa 12 incelemesi ekleyeceğim.
  • Merhaba arkadaşlar... Ben de bu bilgisayarın kullanıcısıyım. Fakat, düzenli olarak Lenovo EE Boot Optimizer programını çalıştırmama rağmen, açılış süresi bazen 35-50 saniye arası olabiliyor, ki fazla program da yok. Lenovo'nun ilk açılışta yüklediği programlar, anti-virus, bir de standart Windows simgeleri. Sizce bu açılış süresinin uzunluğunun sebebi nedir?
  • Fifa 12 incelemesini sunuyorum. Tüm ayarlar son seviyededir. Oyun içi video'su size sanki takılıyor gibi gelebilir ama Fraps programı yüzünden sanıyorum. Çünkü oyun son derece akıcı, duraksama yok.
    Fraps'ın fps değerleri :
    Avg: 59.338 - Min: 40 - Max: 64

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcı İncelemesi  Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcı İncelemesi  Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcı İncelemesi

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcı İncelemesi  Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcı İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 20 Temmuz 2012; 21:39:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enderoid

Geyiği, kullanıcılar platformunda yapacaktık. Ve tabii ki başaramadık, her ikisinin de ağzına sıçtık . Hiç değilse bundan sonra inceleme bölümünde soru sormayalım, geyik yapmayalım derim ben. Kullanıcı platformunu bombalayın, Master39 kıl olsun :).

bi dakika bu ne ya enderoid adam sandık seni ne demek bu bir zararım mı dokundu sana anlayamadım ne demek bu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master39

quote:

Geyiği, kullanıcılar platformunda yapacaktık. Ve tabii ki başaramadık, her ikisinin de ağzına sıçtık . Hiç değilse bundan sonra inceleme bölümünde soru sormayalım, geyik yapmayalım derim ben. Kullanıcı platformunu bombalayın, Master39 kıl olsun :).

bi dakika bu ne ya enderoid adam sandık seni ne demek bu bir zararım mı dokundu sana anlayamadım ne demek bu???

Ne ne demek? Doğrusunu söylüyorum işte. İnceleme bölümünde sadece inceleme yapılacaktı, kullanıcı bölümünde de sorunlar filan tartışılacaktı. Bunun için açılmadı mı forumlar? Kime 'adam sandık' filan diyorsun?

• Beyler tartışmaya gerek yok.hepimiz aynı şey için burdayız.enderoid'in mesajında kötü bi niyet veya herhangi bişey görmedim.Gereksiz tartışmalara hiç gerek yok başlamadan bitirin.Kavga edicek biri varsa o da benim bu forumda. adamın asabını bozmayın lan. Behlül Kaçar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Ansiklopedi

Merhaba arkadaşlar... Ben de bu bilgisayarın kullanıcısıyım. Fakat, düzenli olarak Lenovo EE Boot Optimizer programını çalıştırmama rağmen, açılış süresi bazen 35-50 saniye arası olabiliyor, ki fazla program da yok. Lenovo'nun ilk açılışta yüklediği programlar, anti-virus, bir de standart Windows simgeleri. Sizce bu açılış süresinin uzunluğunun sebebi nedir?

Dostum açılış süren gayet normal sonuçta bilgisayarın programların vs açılış süreleri hdd ile alakalı 5400 rpm lik hdd var bunu göz önünde bulundur ayrıca sistemin kurulu olduğu diski (c) düzenli olarak disk birleştirme yaparsan bilgisayarın açılış süresinde ve programların açılış süresinde kısalmalar olacaktır

• @_botturgec_

inceleme için teşekkürler konuya sabitliyorum
  • Daha da inceleme yapmam, emeğime yazık ilgilenen yok :)
  • Birazda ağır oyunlarda test yapın arkadaşlar bunlar düşük sistem gereksinimi olan oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

Daha da inceleme yapmam, emeğime yazık ilgilenen yok :)

İncelemelere birde sıcaklık değerlerini eklerseniz iyi olur. Bu arada inceleme için teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Master39

quote:

Ne ne demek? Doğrusunu söylüyorum işte. İnceleme bölümünde sadece inceleme yapılacaktı, kullanıcı bölümünde de sorunlar filan tartışılacaktı. Bunun için açılmadı mı forumlar? Kime 'adam sandık' filan diyorsun?

nerde ne yapılacağının biliyoruz önceden kararlaştırdik Master 39 kıl olsun , bombalayın ne demek 2 konu da da ayrı mevzular var ayrım yapıp birini bombalayın ne oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: QrY!

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Ansiklopedi

Merhaba arkadaşlar... Ben de bu bilgisayarın kullanıcısıyım. Fakat, düzenli olarak Lenovo EE Boot Optimizer programını çalıştırmama rağmen, açılış süresi bazen 35-50 saniye arası olabiliyor, ki fazla program da yok. Lenovo'nun ilk açılışta yüklediği programlar, anti-virus, bir de standart Windows simgeleri. Sizce bu açılış süresinin uzunluğunun sebebi nedir?

Dostum açılış süren gayet normal sonuçta bilgisayarın programların vs açılış süreleri hdd ile alakalı 5400 rpm lik hdd var bunu göz önünde bulundur ayrıca sistemin kurulu olduğu diski (c) düzenli olarak disk birleştirme yaparsan bilgisayarın açılış süresinde ve programların açılış süresinde kısalmalar olacaktır

Şimdi birleştirme yaptım. Teşekkürler...

• rica ederim
  • Botturgec

Ben senin oyun paylaşımlarını takip ediyorum. Hiç öyle düşünme, yani ilgilenen yok gibisinden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 21 Temmuz 2012; 13:27:05 >
  • bf3 testi lazım
  • Bu gece BF3 testi sunmayı planlıyorum.

Sıcaklık değerlerini ölçmek için bir program önerebilir misiniz ? HWMonitor nedense ekran kartının sıcaklığını bazen göstermiyor. Başka bir programa ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 21 Temmuz 2012; 20:01:19 >
  • Spec Ops the Line :

Oyun en yüksek çözünürlük ve ayarlarda 1,5 saat oynandı. Bilgisayarın altı oldukça soğuk fakat en sol kısmı (fanın olduğu yer) biraz ılındı. Oyunda en ufak bir kasma veya takılma olmadı, oldukça seriydi.

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcı İncelemesi

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcı İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderoid -- 21 Temmuz 2012; 21:09:05 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.