Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcı İncelemesi (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.201
Cevap
21
Favori
124.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aynı pc den bende de var 8gb RAM 1TB HDD İ5 işlemci vs.. Garantiye yolladım zamanında fanı temizlemek için içini açmıştım yetkisiz kullanma dediler 500küsür lira masraf çıkardılar büyük ihtimal anakart gitmiş Hard diskte de bad sector mu ne varmış o da değişecek sanırım 1.5 yıldır kullanıyorum sizce bu parayı vermeli miyim yoksa piyasada mı yaptırmalıyım ? Ne diyorsunuz ? Bir de masaüstü pc ye ekran kartı falan almak için Laptopu satacaktım ben bu halde satsam ne kadar eder ? Şimdiden sağolun
  • toz giderme özelliğini çalıştıramadım detaylı nasıl yapılacağını anlatacak biri varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemvelioglu

toz giderme özelliğini çalıştıramadım detaylı nasıl yapılacağını anlatacak biri varmı

Üstteki dokunmatik tuşlardan son sırada olanına bas. Isı yönetimi açılacak. Oradan tekrar basarak toz gidermenin üzerinde dur. Otomatik fan çalışıyor zaten.
  • Arkadaslar ikinci el temiz bir z580 var alayim mi ne dersiniz onerir misiniz ? Wifi sorunu ne degildir yani alinca 2 sene kullanicam beni idare eder mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mi fikri olan yorum yapmak isteyen. Ne dersiniz alayim mi bunu ? Wifi kopma sorunu her cihazda mi var cozulemeyecek bir durum mu yani ? I5 ucuncu nesil, 8gb ram, 120gb ssd, 128 bit 1gb ekran karti var 2 sene rahat idare edebilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Var mi fikri olan yorum yapmak isteyen. Ne dersiniz alayim mi bunu ? Wifi kopma sorunu her cihazda mi var cozulemeyecek bir durum mu yani ? I5 ucuncu nesil, 8gb ram, 120gb ssd, 128 bit 1gb ekran karti var 2 sene rahat idare edebilir mi ?

2 yılı geçti benim kullanalı. Wifi kopması hiç yaşamadım. Bugüne kadar hiç sorun yaratmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z580 serilerinde optik ses çıkışı, sayısal ses çıkışı var miydi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Z580 serilerinde optik ses çıkışı, sayısal ses çıkışı var miydi arkadaşlar?

Tam olarak ne demek olduğunu açıklarsanız yardımcı olayım şu an kullanıyorum.
  • Optik ses çıkışı kulaklık çıkışı gibidir 5+1 gibi güçlü ses sistemlerini çalıştırmak için genelde yan yanadırlar bunda yok zaten.Bundaki kulaklık çıkışı 2+1 için normal çıkış
  • quote:

Orijinalden alıntı: gungi

arkadaşlar driver cd 'sinin içindeki sırasıyla;

3. IRST
    4.İNTEL ME
    13.WIMAX
    14.HOTFIX
    15.LENOVO CAPOSD
    16.WIDI
    17.WIDJ

program yada driver (ne olduğunu bilmiyorum :) ) kurmama gerek varmı?

bende lenovo z580 kullanıcısıyım driver cd sini kaybettimde bana yollaya bilirmisin cd deki programları
  • Ram yükseltmesi yapan oldumu. Hangi rami aldınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Ram yükseltmesi yapan oldumu. Hangi rami aldınız.

4 gb tek modül vardı 4gb kingston aldım cpu-z de dual channel görünüyor bir sıkıntı olmadı
  • quote:

Ram yükseltmesi yapan oldumu. Hangi rami aldınız.

bende 4+2 6 gb vardı. 2 gb ı çıkarıp 8 gb team elite ram taktım. 12 gb problemsiz kullanıyorum
  • Ana kart 16 yada 32 ye kadar destekliyor . Ama genelde sorun çıkıyor demişler. Benim şuan 4+4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 16 Şubat 2015; 0:36:31 >
  • quote:

Ana kart 16 yada 32 ye kadar destekliyor . Ama genelde sorun çıkıyor demişler. Benim şuan 4+4

senin model yeni mi bilmiyorum ama yaklaşık 2 yıl olacak ben alalı. 16 gb a kadar destekliyor diye okumuştum bir yerlerde. evet benim 8 gb tek modül ram i alalı epey oldu. önceki bios sürümünde takıp denedim epey problem çıkardı. yavaşladı. geç açıldı falan. baktım olmuyor yeniden 6 gb a döndüm. bios update yaptıktan sonra tekrar bir deneyim dedim. herhangi bir problemle karşılaşmadım. 4 gb samsung bilgisayarla gelen. ve 8 gb team elite benim aldığım takılı kullanıyorum şuan. yeni bios sürümünde bu konuda da iyileştirme yapılmış sanırım. 95w biosla problem yok. 91w biosla problem oluyordu.
  • Bu güncelleştirmeyi bir türlü yükleyemiyorum. Bütün driverlar güncel fakat bu windows update güncelleştirmesini yüklemeye çalıştığımda başarızı uyarısı alıyorum. Bu güncelleştirmenin önceki sürümünü burda bir arkadaş söylemiştir birşeyi değiştirince yükledim fakat bu sürümü nasıl yükleyebilirim acaba?

• bu güncelleştirmeyi kurmanı önermem çünkü bunu kurduğun zaman ekranın parlaklık ayarlarını vs değiştiremiyorsun. Ben tekrar eski sürüme dönmüştüm. Yani tavsiye etmem sonuçta dahili gpu için önemli bişey değil.
  • usb 3.0 da hız düşüklüğü yaşıyorum sanki herhangibir driver var mı W8.1 64 bit için veya başka bir çözüm yolu??
  • Benim ekranda birden darbe alınmış gibi mavi lekeler oluşmaya başladı başka yaşayan varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryuko Matoi

usb 3.0 da hız düşüklüğü yaşıyorum sanki herhangibir driver var mı W8.1 64 bit için veya başka bir çözüm yolu??

Aynı sorun bende de var orijinal kendi driverını da kursam 3.0 ile algılamıyor. Yazım hızı kötü galiba laptopun.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.